Şimdi Ara

LCD ve Plazma Hakkında Bütün Sorularınız ve Yorumlarınız [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.571
Cevap
2
Favori
133.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    32 inç 800 TL'den ucuza yok.
    Evdeki dev projeksiyon SONY tv'mi PS3'e bağlamaya karar verdim , o da olmadı 55 ekran tüplüye takıcam.
    Fakat nasıl takıcam yardım eder misin ? Nasıl bir ara kablo almam lazım.
    TV lerin arkasında sadece Scart girişi ve kırmızı beyaz renkte kulaklık girişine benzer 6 tane yer var.
    Lütfen yardım etsin birisi

• Merhabalar,

Ps3 için bir lcd istiyorum 32 inch, full hd olacak alacağım. Fakat 50 hz ile 100 hz arasında büyük fark oluşuyor mu bilgisi olan varmıdır?
  • ya ben xbox 360 slim 250gb alcamda haziranda. arkasına baktın xbox'ın giriş uyar gibi oldu benim pc monitörüne.. neyse şimdi full hd olan bir lcd tv ye vga kablo falan harici bişey almadan takabilirmiyim takabilirsem nasıl rüyamda hep xbox'ta oynadığımı görüyorum :D

• Xboxum için tv arayisi icindeyim. 1000 tl civarı birsey arıyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var. Tv ve film de izleyeceğim.
  • merhaba arkadaşlar bende lcd tv ve ps3 yok ama bu hafta ps3 ve lcd almayı düşünüyorum bu cumaya kadar ikisinden birini kesin alacağım ikisini aynı anda almaya yeterli değil maddi durumum
    ilk sizce hangisini almalıyım ps3 ümü lcd tv yi mi ? bu konuda çok büyük bir ikilemdeyim sizlerin yardımını istiyorum şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyrlies -- 17 Nisan 2012; 9:21:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyrlies

merhaba arkadaşlar bende lcd tv ve ps3 yok ama bu hafta ps3 ve lcd almayı düşünüyorum bu cumaya kadar ikisinden birini kesin alacağım ikisini aynı anda almaya yeterli değil maddi durumum
    ilk sizce hangisini almalıyım ps3 ümü lcd tv yi mi ? bu konuda çok büyük bir ikilemdeyim sizlerin yardımını istiyorum şimdiden teşekkürler

Önce TV'yi al derim, Tv olmadan ps3'ü ne yapacaksın.
  • Merhaba ben xbox'ıma yeni bir tv almak istiyorum samsung smart tv lerde gözüm var fakat full hd led tv güzel birşey aynı işi görürümü ben bunu merak ediyorum 3d oyunlarda o kadar kendini gösteriyormu?
  • ben x-box ta fifa pes falan oynarken görüntüde hafif donma degil de 1 saniye fln duraklama oluyor televizyonum 82 ekran ve yeni aldım mesela top havada giderkesn izi çıkmış gibi oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim.
  • aynı sorumu televizyon bölümünede yazdım ancak 3 gündür ilgilenen olmadığı için buradada şansımı denemek istedim

ben ps3 için 32' led tv almak istiyorum(öneriniz olursa lcd de olabilir) öğrenci olduğum için ve tv yi kendi odama alacağım sınır düşük tabi 900 tl

yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eragnes

aynı sorumu televizyon bölümünede yazdım ancak 3 gündür ilgilenen olmadığı için buradada şansımı denemek istedim

ben ps3 için 32' led tv almak istiyorum(öneriniz olursa lcd de olabilir) öğrenci olduğum için ve tv yi kendi odama alacağım sınır düşük tabi 900 tl

yardımlarınızı bekliyorum

sen biraz daha biriktir parayı 1000tl yap daha sonra kampanyaları takip et 900 e zor çünkü ii 82 ekran tv bulmak.

• Arkadaşlar televizyon almayı düşünüyorum PS3 için tabikide hangi markayı önerirsiniz? Aklımda LG ve Sony var ön plana çıkan çünkü evde 5 yıllık LG var 1 kere bile teklemedi daha kumandası bile sapasağlam her şeyiyle.Sony tv kullanmadım hiç tanıdıkta da yok ama PS3 Sony olunca onuda Sony mi alsam diye düşündüm.82 ekran alcağım kesin.Ama HD Ready ve FullHD arasında fiyat farkı var bunu vermeye değer mi ? Aralarındaki farkı biliyorum film izlerken sorun yaşayabilirim ama önemli olan PS3 olduğu için onda bir sıkıntı yaratır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhpsody

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=3002879&Productid=bd300145
    Beyler bunu almayı düşünüyorum. Sizce nasıl ?

konsol icin aliyorsan, almisken 2ms al derim. kaldi ki pahali bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TexasLee_16

quote:

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=3002879&Productid=bd300145

Önereceğin bir monitör var mı peki ? 500'ü geçmemesi lazım. Ayrıca 2 ms ve 5 ms arasında çok fark var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moltherion -- 6 Haziran 2012; 20:31:34 >

• quote:

quote:

quote:

Önereceğin bir monitör var mı peki ? 500'ü geçmemesi lazım. Ayrıca 2 ms ve 5 ms arasında çok fark var mı ?

Samsung S22A350H 21.5" ve Samsung BX2231 21.5" bunlari tavsiye ederim. 2 ile 5ms arasinda fark var diyorlar ve bende bu yuzden 5ms olan monitoru alacakken vazgecmistim. fark ediyordur muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreenWhite. -- 7 Haziran 2012; 0:51:06 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Samsung S22A350H 21.5" ve Samsung BX2231 21.5" bunlari tavsiye ederim. 2 ile 5ms arasinda fark var diyorlar ve bende bu yuzden 5ms olan monitoru alacakken vazgecmistim. fark ediyordur muhtemelen.

Bu monitörlerde kulaklık veya hoparlör girişi var mı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu monitörlerde kulaklık veya hoparlör girişi var mı ?

Tam emin degilim ama kendi hoparlörleri var diye biliyorum. sen yinede bi arastir. Samsung iyidir

• Baktım da yazmıyor hoparlörü olduğu. Bana hoparlör girişli en fazla 500 liralık monitör bulacak var mı ?
  • oyun konsolu için (ps3 ve xbox 360) monitör tavsiyeleriniz var mı? aradığım özellikler :

- 2x hdmı
    - led
    - hoparlör girişi.
    - en az 23''
    - 2ms

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadShot467 -- 9 Haziran 2012; 17:15:10 >
  • Arkadaşlar soruyorum cevap alamıyorum yeni konu açmak istemiyorum bunun için.Forumdaki konular genelde eski konular o yüzden burdan soruyorum.82 Ekran 32'' lcd tv alıcam ancak FullHD mi almalıyım yoksa HDReady işimi görür mü? Tv %90 PS3 için kullanılcak.Film falan izlemiyorum ben izlediğim dizilerde kota sorunu yüzünden max 720p.Cevap vericek arkadaşlara teşkkürler
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.