Şimdi Ara

LCD ve Plazma Hakkında Bütün Sorularınız ve Yorumlarınız [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.571
Cevap
2
Favori
133.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tv sony bravianın 60 " olan modeli model nosunu ılmıorum. tv fabrıka ayarlarında geldı bıze uydu alıcısını fabrıka ayarlarında kulanıyorum.ps3 u ıse kendı renk begenıme gore ayarlıyorum tv den .oyun modumu genel modmu dersen ben oyununa gore secıyorum yarıs oyunlarında genel (ayar yapılmış halı) oyun modunuda fps oyunlarda kulanıyorum fps lkerde genele aldımmı çok gec gıdıyor goruntu.ayarları ıstemıssın snn tvnın menusunu bılmıyorum ama bıraz kurcala tv nın menusunu orda ayarlardan bul işte kendi göz beğenine gorede seç.
  • çok sağol kardeşim.tv de uydu dahilimi üstünde mi yani??bende xbox oynarken oyun modunda kullanıcam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozican0148

tv sony bravianın 60 " olan modeli model nosunu ılmıorum. tv fabrıka ayarlarında geldı bıze uydu alıcısını fabrıka ayarlarında kulanıyorum.ps3 u ıse kendı renk begenıme gore ayarlıyorum tv den .oyun modumu genel modmu dersen ben oyununa gore secıyorum yarıs oyunlarında genel (ayar yapılmış halı) oyun modunuda fps oyunlarda kulanıyorum fps lkerde genele aldımmı çok gec gıdıyor goruntu.ayarları ıstemıssın snn tvnın menusunu bılmıyorum ama bıraz kurcala tv nın menusunu orda ayarlardan bul işte kendi göz beğenine gorede seç.

tv de uydu dahilimi yani üstünde mi ?
  • valla bılmıyorum ama kart gırısıne benzer bısı var kart aparatıyla takabılecegın yanda bosluk var galıba :S
  • Arkadaşlar ben LH3800 37" kullanıyorum..

Oyunlarda [ps3] en iyi kaliteyi hangi ayarlarda alabilirim?

Birde televizyonu alalı bayağı oldu, acaba güncellemesi çıktı mı bu televizyonun ve yapmamı tavsiye edermisiniz?
  • keskinliği düşür kontrastı artır,parlaklığı düşür yada game mode falan varsa onu seç 1080p kullan titreme falan olursa 720p y, kullanırsın
  • Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var.PS3 Cafe için LG50pt351 modelini düşünüyorum.Genel olarak özellikleri fena değil gibi fakat çözünürlüğü 1024x768.Bu sorun yaratır mı PS3 oyunlarında?Ne dersiniz,ne tavsiye edersiniz.Fiyatı gayet uygun çünkü.Eğer atla deve değilse bu TV'yi almak istiyorum cafeye...

Özellikleri şunlar;

EKRAN BOYUTU 50'' (127 cm) Ekran Genişliği
    PANEL TEKNOLOJİ 16 Bit Panel
    ÇÖZÜNÜRLÜK 1024x768 Çözünürlük
    KONTRAST (DİNAMİK) 3.000.000:1 Kontrast
    PARLAKLIK 1.500 cd/m2 Parlaklık
    ALT ALAN TARAMA FREKANSI (Hz) 600 Hz
    VİDEO SİNYAL ALGILAMA 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1.080i, 1.080p
    16:9 MODU Var
    GİRİŞ-ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
    HDMI 2
    USB GİRİŞ Var
    USB 2.0 Divx,Mp3,JPEG
    PC GİRİŞİ Var
    SCART GİRİŞİ Var
    RAZOR FRAME Var
    RS232 GİRİŞİ Var
    EXTRA ÖZELLİKLER
    24P REAL CINEMA Var
    DOLBY DIGITAL DECODER Var
    IŞIK SENSÖRÜ Var
    PICTURE WIZARD Var
    SIMPLINK Var
    YAYIN KALİTESİ HD Ready
    SES ÖZELLİKLERİ
    HOPARLÖR 2x10 W
    CLEAR VOICE 2 Var
    ENERJİ-AĞIRLIK-BOYUT
    ELEKTRİK TÜKETİMİ (ÇALIŞIRKEN) 181 W
    ELEKTRİK TÜKETİMİ (STAND BY) 0,3 W
    DERİNLİK 52.5 mm
    YÜKSEKLİK (AYAKSIZ) 716.5 mm
    AĞIRLIK 27,3 Kg
    GARANTİ
    GARANTİ 2 Yıl
    Kargo
    Kargo Ücretsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kreabator

Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var.PS3 Cafe için LG50pt351 modelini düşünüyorum.Genel olarak özellikleri fena değil gibi fakat çözünürlüğü 1024x768.Bu sorun yaratır mı PS3 oyunlarında?Ne dersiniz,ne tavsiye edersiniz.Fiyatı gayet uygun çünkü.Eğer atla deve değilse bu TV'yi almak istiyorum cafeye...

Özellikleri şunlar;

EKRAN BOYUTU 50'' (127 cm) Ekran Genişliği
    PANEL TEKNOLOJİ 16 Bit Panel
    ÇÖZÜNÜRLÜK 1024x768 Çözünürlük
    KONTRAST (DİNAMİK) 3.000.000:1 Kontrast
    PARLAKLIK 1.500 cd/m2 Parlaklık
    ALT ALAN TARAMA FREKANSI (Hz) 600 Hz
    VİDEO SİNYAL ALGILAMA 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1.080i, 1.080p
    16:9 MODU Var
    GİRİŞ-ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
    HDMI 2
    USB GİRİŞ Var
    USB 2.0 Divx,Mp3,JPEG
    PC GİRİŞİ Var
    SCART GİRİŞİ Var
    RAZOR FRAME Var
    RS232 GİRİŞİ Var
    EXTRA ÖZELLİKLER
    24P REAL CINEMA Var
    DOLBY DIGITAL DECODER Var
    IŞIK SENSÖRÜ Var
    PICTURE WIZARD Var
    SIMPLINK Var
    YAYIN KALİTESİ HD Ready
    SES ÖZELLİKLERİ
    HOPARLÖR 2x10 W
    CLEAR VOICE 2 Var
    ENERJİ-AĞIRLIK-BOYUT
    ELEKTRİK TÜKETİMİ (ÇALIŞIRKEN) 181 W
    ELEKTRİK TÜKETİMİ (STAND BY) 0,3 W
    DERİNLİK 52.5 mm
    YÜKSEKLİK (AYAKSIZ) 716.5 mm
    AĞIRLIK 27,3 Kg
    GARANTİ
    GARANTİ 2 Yıl
    Kargo
    Kargo Ücretsiz

50 inch tvye o çözünürlük grafik katliami olur.İsterse bedava versinler uzak dur.

• PS3 için LG 32" LV355U LED tv aldım. Full HD, 1920x1080 çözünürlük, 100Hz, 3.000.000:1 kontrast. Görüntü kalitesi çok güzel. Kararsız arkadaşlara tavsiye ederim. Gold Bilgisayardan 1.300 TL ye aldım.
  • LCD tv alacaz nasıl alabilirim önerirmisiniz?
  • samsung 40d6000 ps3 + hdd den bolca dizi film izleyen biriyim. tavsiye eder misiniz bu tv yi mediamarkt'ta 1800 lira
  • http://www.webdenbul.com/urun/samsung-ps-43d490-3d-plazma-tv.aspx?ref=akakce&v=1.43.9
    açmayı düşündüğüm ps3 cafe için bu tv yi gördüm. teknosa da eleman bu tv işini görür dedi. vatan daki eleman full hd değil ps3 için iyi olmaz dedi. full hd almamı önerdi. vatan ın fiyatı gayet uygun (1350 TL).
  • merhaba arkadaşlar...ben gecen hafta toshiba led 42HL834r marka tv aldım 42 inch ve beyaz tv goruntu olarak iyi ama ses için aynı sweyi soyleyemem normal sesi yakalamakj icin cok ugrasmak gerekiyor....birde ps3 ü hdmi kablo ile birturlu baglayamadım hdmi kablo ile
    bilgisayarı baglayınca sorunsuz calısıyor ama ps3 calısmıyor...ps3 u aldım arkadasın sony tvsinde denedim oldu...bir haftadır arastırıyorum butun forumları...ikinci dıt sesi,format,reset hepsini denedim ve olmadı...:(ve butun savelerim gitti kanser etti beni
    yani demem şu ki ps3 ü olupta tv almak isteyenler toshibadan uzak durmasında yarar var...

p.s:ps3 konusunda bilgisi olan varsa yardım edebilirmi..!!!!bugun farklı kablolarla deniycem eve gidince bakalım hayırlısı....

yeni kabloylada yemedi...anlamadım gitti :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sveton -- 20 Kasım 2011; 11:56:26 >
  • 24 sayfanın hepsini okuyamadığımdan, belki de başlıkta defalarca sorulmuş bir soruyu tekrar soruyorum :D affola.

Herkes bu model iyi mi; bu marka nasıl; bunda iyi oynar mıyım diye sormuş. Benim bu konularda hiç bir bilgim yok. Direk soruyorum; PS3 için hangi özellikler en önemli özellikler ve fiyatları nelerdir. Pahalıdan ucuza doğru 3-4 tv sıralarsa biri süper olur.

Şuan Sony'nin Ledinde (Bravia'da ama modeli bilmiyorum) oynuyorum, dediğim gibi acayip özürlüyüm bu konularda. TV salonda olduğundan ve tüm ev ortak kullandığından çok sıkıntı oluyor oyun oynamam. Ancak geceleri oynuyorum. Gündüz ev boşken de güneş izin vermiyor oynamama. Oyun ortamı da yok :D Bu yüzden biri yardımcı olursa çok sevinirim. Boyut çok önemli değil de, işte istemiyorum oyunların performansını kaybetmesini. Grafiksel olsun, hız olsun. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuclearbat -- 23 Kasım 2011; 11:15:33 >
  • Merhaba arkadaşlar. Ben wii'mi ps3 ile takas yağpıcam. ancak fullhd tv alma gibi bir deçeneğim şuan olmadığı için ben ps3 ü pc min monitörine bağlamak istiyorum. Lg flatron un bir modeli ancak.. arkasında sadece güç girişi ve vga girişi bulunuyor. Ben ps3 ü bir ucu hdmı bir ucu vga olan kablo alarak buna bağlayıp oynayabilir miyim? Bazı arkadaşlar hdcp olmadan yada dvı olmadan çalışmaz dediler ama bazı kurulum videolarınla adamlar vga dan bağlıyor ancak onların monitörde zaten dvı falan bulunuyor. bende sadece vga girişi olduğu için sordum . Herkese teşekkürler arkadaşlar cevaplarınızı mutlaka bekliyorum :) :) :)
  • Merhaba
    phılıps pfl9705h/12 tv ye xboxta moto gp10/11 oynarken 3d seçeneği aktif oluyor görüntüyü yanyana yapıyorum gözlüğüde takıyorum ama görüntü birleşmiyor gözlüğün pillerini kontrol ettim neden oluyor yardımcı olurmusunuz
  • Ps3 için Ledd Lcd Tv Onerılerınız nedır ? Nelere dıkkat etmelıyım alırken yenı almak ıstıyorum elımde toshıba var hd 50 hz
  • 42" samsung led al.. otur oyunun keyfine bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: anduril_isa

42" samsung led al.. otur oyunun keyfine bak

Dostum ıyı nıyetınle tavsıyede bulunmusun saol ama samsung 42 uretmıyor :) 40 uretıyor bılgınne
  • Arkadaşlar Ps3 aldım ama tüplü televizyona mahkumum idda yapıp felan bir şekilde parayı toparlarım önemli olan paranın boşa gitmemesi ben 82 ekran sadece oyun için bi LED TV almak istiyorum konu açtığımda arkadaş şu televizyonu önermişti LG LED # 3D | Televizyon buyrun bakın görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.