Şimdi Ara

LCD ve Plazma Hakkında Bütün Sorularınız ve Yorumlarınız [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.572
Cevap
2
Favori
133.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bundan sonra Lcd Tv almak isteyenler, Lcd Tv hakkında bilgisi olup yazmak isteyenler ,Kullandıkları Lcd Tv hakkında yorumlarını yazmak isteyenler için Ana Konu burasıdır.Bu tarihten sonra açılacak olan Lcd Tv soruları direk olarak bu konuya yönlendirilecektir.

Bu başlık altında LCD TV , LCD Monitör ve Plazmalar hakkındaki bütün sorularınızı sorabilirsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• şimdi de plazma veya monitör almak isteyenlerin açaçağı başlıklardan bayılacağız sadece lcd yazmışsınız başlığa
  • ben de zamanında tv almak için aylarca araştırdım.

sonunda bildiklerimi burada yazmaktan mutluluk duyarım.

sonunda SAMSUNG 40 M87BD FullHD aldım.

aynı zamanda forumun TV ve projeksiyon bölümü de kullanılabilir.

üst konu yapılması güzel olmuş.
  • direk ps3 de futbol oynamak için bir lcd istiyorum.ana amacım bu olcak.şuan elimdeki lcd pek iş görmüyor.o yüzden ikinciyi almayı düşünüyorum.tavsiye ve yardımınız olursa sevinirim.
  • galiba 32" te samsung 32r81b 1 numara

ps3 için en çok tutulan 40" modellerini yazın sizde okuyan adamlara bi faydamız dokunsun
  • samsung 32r81b ne kadar bu tv nin fiyatı ?
  • 1800 12 ay talsitli fiyatı
  • Bende araştırmalarımdan sonra 10. Ayda

PHILIPS 42PFL7662 / D aldım arkadaşlar .

Fiyat olarak geçen gün baktım 3149 YTL idi .

Bu fiyat aralığına bir LCD arıyorsanız öneririm
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkte sony lcd tv full hd var fiyatı 3.350 bu fiyat aralığında daha iyi bir lcd tv alınırmı yoksa zaten bu lcd tv iyimidir sizce şimdiden teşekkürler....

http://gold.com.tr/Product.asp?CATEGORY=56&MARK=SONY&tip=
  • SAMSUNG ve PHİLİPS'in 82 ekran 1.699 ytl'ye 1'er modeli var ve ikiside 7.500\1 kontrast oranına sahip TEKNOSA'da bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 16 Ocak 2008; 19:37:50 >
  • arkadaşlar 32r81 i sonunda aldım 2000ytl 12 ay taksitle teknosadan en yakın zamanda ps3 performansını sizlerle paylaşacağım!
  • Gayet iyi bir performansla karşılaşacaksın. Kaliteli bir TV almışsın. Hayırlı olsun.
  • sağolasın screenshotlarını yayınlıycam. ps3 için lcd tv alıcak arkadaşların çok merakla beklediklerini biliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: 34pierce34

sağolasın screenshotlarını yayınlıycam. ps3 için lcd tv alıcak arkadaşların çok merakla beklediklerini biliyorum

resimlerini bu konudan yayınlayabilirsin herkesin resimleri bnurda http://forum.donanimhaber.com/m_13744136/tm.htm
  • eskişehir-espark-mediamarkt da Samsung LE32R81B 1699 ytl.saldırınnnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesarcan -- 18 Ocak 2008; 13:14:15 >
  • 32r81b gerçekten tek kelime ile mükemmel ötesi
    uncharted oynarken o renler fln mükemmel ötesi
  • Tam benim istediğim Monitörü almışsın wallaha, Nasıl Performansından memnunmusun??? Piano Black olan Full HD model değilmmi bu?

quote:

Orjinalden alıntı: pegasusxx1975

ben de zamanında tv almak için aylarca araştırdım.

sonunda bildiklerimi burada yazmaktan mutluluk duyarım.

sonunda SAMSUNG 40 M87BD FullHD aldım.

aynı zamanda forumun TV ve projeksiyon bölümü de kullanılabilir.

üst konu yapılması güzel olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sagorap

umarım bu yazımda size yardımcı olur

http://www.ps3turkiye.org/2007/09/13/playstation-3-icin-lcd-secimleri/

Sagorap eğer istersen yazını buraya ekleyebilirsin.Güzel çalışma tebrikler

• fiyat/performans açısından migroslarda kampanyada olan 32" seg'leri öneririrm. odam için aldım dün. gayet memnun kaldım şimdilik. 899 ytl.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.