Yarbay
05 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 1)
362553 Gün Cezalı
357653 gün 20 s. 37 dk. kaldı
Gönderileri
GTA 4 Special Edition karsınızda arkadaslar..
bu pakette

Rockstar canta
GTA4 cizimlerini içeren kitap
GTAIV Limited Edition DVD'si
GTAIV AmmoBox
ve GTA IV oyunu var...

Arkadaslar MGS4 ile gelecek olan Ps3 paketi yenilendi..
Daha önceden yayınlanan görüntülerim tam tersine Beyaz kutu tasarlanmıs.. ayrıca kutu üzerinde DUAL SHOCK 3Compatible PSN logosu ve MGS4 oyun kutusunun fotografları eklenmiş.. US versiyonu 80GB model ile 12hazirandan sonra 500$ fiyat etiketiyle piyasada olacak.. Bu fiyat ile dual shock 3 mgs4 ve 80 GB Ps3 paket olarak satısa sunulacak

edit:

Bu arada Japonya'da cıkacak olan MGS4 ps3 Paketi ise silah metali renginde olan 40Gb Ps3 içerecek ve sadece Japonya pazarı için hazırlanacak ve "METAL GEAR SOLID 4 LIMITED EDITION" olarak piyasada olacak..

Arkadaslar nasıl ve kim tarafından yapılmıs bilmiyorum ama cok güzel olmus...

Bu arada Altair için bu atmosfer daha mı uygun olmus ne
Arkadaslar xbox360 premium alcam 2. el 360lira istedi satacak kişi yanında 5 tane orjinal oyun varmıs 2. kol da var tabi ama FW'li değil ne dersiniz??

edit: bu arada xbox360 PAL PREMIUM
Arkadaşlar seagate freeagent Harddiskime (500gb) Bilgisayarımdan giriş yapamıyorum.. çift tıklandıgı zaman resimdeki sekilde secenek cıkıyor...

Hard diske biçimlendirme yapsam bu sorun çözülürmü??

Arkadaslar cok rahatsız edici bir durum napabilirimm?? Şimdiden teşekkürler..

Ayrıca biçimlendirme yapınca HDD içindeki yazılımdamı kaybolur yoksa U3 flash belleklerdeki gibi sabitmidir bu yazılım??
Arkadaşlar bi süredir Playstation3 için kulaklık arıyordum bu koun için açılan başlıkta önerilen modellerden biri olan SONY MDR-DS1000 modelini aldım ve denedim öncelikle cektiğim fotoğrafları paylaşmak istiyorum...

Ps3'e takıp ilk önce PSN'den indirilen bluray trailerları denedim arkadaslar sonuc muhteşemdi.. Kırmızı beyaz girişlerin kulağımda bıraktıgı paslar silindi resmen...

Kutudan cıkan dekoder zaten uygun ses moduna geçiyor.. EFEKT modu olara CINEMA ve MUSIC modu var ve özellikle CINEMA modunda cok güzel bass var..

Daha sonrasında COD4'te denedim..

Sadece sunu demek istiyorum benim gibi hala kırmızı beyaz girişleri kullanan arkadaslar cok sey kacırmıs ses anlamında mermilerin sekişleri konusmalar o kadar temiz ve nerden geldiği o kadar açıkki kafanızı cevirmemeniz elde değil..

Sonuç olarak benim gibi sürekli ses sistemi taşıyamacaksanız Mutlaka alın diyorum Parlak siyah kasasıyla cok şık duruyor.. yarın daha güzel fotolar koyucamm..

Şimdilik bu kadar...
arKadaşlar seagate freeagent pro alıcam esata kullanabilirmiyiz laptop'da harici bir girşi kullanarak? hp pavilon laptop esta girişi yok yada bu modelde firewire girşi var sanırım onun kablosu cıkıyormu içinden??

arkadaslar acil bir konu hdd alıcam yardım lütfen
http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=27564

arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum firewire girşiyle kullanmak istiyorum laptopumda usb2.0 ile ne kadar fark görürüm arada birde firewire kablosu kutu içinde varmıdır bunun?? biraz bilgilendirirseniz sevinirim

220$ + KDV

bunun 8mb ön bellek ve sadece usb arabirimi kkulllanan modeli 140$ + kdv
http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=27559

sizce hangisni almalıyım firewire usb'ye göre ne kadar hızlı
Lost Planet ONLINE demo

US PSN'ede geldi arkadaşlar JPN PSN'Den indiren biri olarak tavsiye etmesemde konu açma gereği duydum...

Sadece online mode var verilen demoda ben xbox360'ta da oynamıstım bu oyunu pek sarmamıştı bi kaç bölümden sonra online modu hiç hoşuma gitmedi işin açıkçası

NOT: PORT oyunlarda hala AA AF bilmem ne eksik yorumları yazmayın lütfen.PORT oyunların kronik rahatsızlığı bu artık sağır sultan bile duydu... kimse çamur atmaya çalışmasın lütfen

Go! Skydiving

tam sürüm oyunu çıktı arkadaşlar

£3.49 fiyatla cıkmış..

indirebilen varsa indirsinn ben cekemiyorum kartlarımı kabul etmiyor bu psn

EDİT: evet arkadaşlar US PSN'ede düştü oyun $4.99 fiyatıyla şu anda indiriyorum...

oynadıktan sonra yorumlarımı yazıcam
Hakkında
Meslek: öğrenci
İlgi Alanları: FENERBAHCE, Türkce RAP , Playstation, M-g-S
Forum İmzası:
Playstation3® 60Gb PAL - Samsung 226bw
SONY® Mdr Ds-1000s Virtual 5.1 HeadphonesSeagate Freeagent 500gb
Logitech G15 & G5
M G S 4 12062008
sagorap OUT K.i.T.S İN
Forum İkinci El İmzası:
REFERANS: Hirotaro
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Bilgisayar
test
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.955
İkinci El Bölümü Mesajları: 39
Konularının görüntülenme sayısı: 114.182 (Bu ay: 187)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.