M

Yüzbaşı
17 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 87 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Selamlar. Bu araçlarda biliyorsunuz bagaj tuşu 407 yazısının sıfırının içerisinde. Önce bu tuş kopmuştu ama deliğe sivri bir şey sokunca bagaj açılıyordu yine de. Artık o şekilde de açılmıyor. sorum şu ki bunu tamir ettirmek için nereye gitmemi tavsiye edersiniz İstanbul'da? Daha doğrusu ne ustasına gidilir bunu yaptırmak için :)

Bu konularda cahilimdir biraz da saçma bir soru sorduysam kusura bakmayın.

GÜNCELLEME: Parayı başka yere kullandığım için 2 haftadır alma imkanım olmadı. Şimdi 7700 TL'lik bir kredi kartım var. Bunun tamamını bilgisayar için kullanacağım. Biraz ekleme yapabilirim bütçeye büyük performans değişimi farkettirebilecek değişimler için. Aşağıdaki linklerde sınırlanmadan önerilebilecek hazır sistem olursa değerlendireceğim. Çok teşekkürler.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Çok uzun yıllardır çok düşük seviye bilgisayarları sadece internet ve basit ofis kullanımı için kullanıyorum ve bu olaylardan çok uzak kaldım. Şimdi bir iş için iyi bir bilgisayara ihtiyacım olunca ucundan gaming de olsun bari dedim.

7500 TL civarında hazır sistem önerisi ne verebilirsiniz?

Aşağıda 2 tane neredeyse aynı fiyata var mesela hangisi daha iyidir size göre?

https://www.itopya.com/efe-uygac-star-asus-rog-strix-rtx-2060-oc-evo-6gb-amd-ryzen-5-3600-16gb-ddr4-480gb-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc//

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10400f-asus-dual-rx5700xt-prime-b460m-k-crucial-480gb-kingston-16gb-ram.html#yorumlar/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Bunlar dışında önerebileceğiniz de olursa sevinirim tabi. Normalde bu tip olaylarda kendim çok araştırır uğraşırım ama farkettim ki benden geçmiş 1 saat bakınıp hiçbir şey anlamadığımı farkediyorum :)

Herkese mutlu, sağlıklı bir yıl olsun ^^

Hangisini tavsiye edersiniz?

Arada 200 TL fark var Samsung daha ucuz. (Samsung 3.699 - LG 3.899 )

Asıl amacım yeni nesil konsol oyunlarını oynamak.

Artık sıkıldım birini alacağım. Özellikle kullanıcılarından yorumlar olursa çok sevinirim.
Selamlar,

İlla ki sayfalarca tavsiye yapılmıştır fakat o kadar çoklar ki ayıklamaya vaktim yetmedi.

Max 4.000 TL civarında Playstation 4 ve Xbox One'da kullanmak üzere minimum 55 inç UHD / 3D tv arıyorum.

Var mı tavsiye?

Bonusla alacağım, bonus kazandıran kampanya vs varsa daha da mis olur hani.

Şimdiden teşekkürler :)
Benim Playstation Cafem vardı. Ordaki bazı PS3'lerde kişisel hesabım aktif edilmişti. Fakat 2 tanesi çalındı. Şu an yeni aldığım PS3'üme pluslı accountumu aktif edemiyorum. Bu aktivasyonları toplu halde iptal etmemin yolu var mıdır? internet sitesinden yapılmıyor. Sony'e mail falan mı atmam lazım acaba
Telefonda menü tuşu ve yanlarındaki ayar ve geri gelme tuşları çalışmıyor.Birkaç kere bu sorunu yaptığında pili çıkarıp taktığımda düzelmişti. En son yaptığında acil ihtiyaçtan uğraşamadım ve telefonu sıfırlamak zorunda kalmıştım. Tekrar aynı sorun nüksetti. Elektronik mekanik değil de yazılımsal bir sorun gibi geliyor bana. Bu sorunu yaşayan veya çözüm sunabilecek olan var mı acaba?
Bir kız arkadaşım için laptop bakıyorum Toshiba istiyormuş. Bu fiyat aralığında Sims, Age of Empires gibi oyunları rahat oynayabilecek (bunlar ve yeni versiyonları tabi), kaliteli birşeyler bakıyoruz. Tavsiye çıkar mı?
GOLD bilgisayarda 2049 TL şu an. Bonus'tan gelecek indirimle beraber 1999 TL'ye almak imkanı var. Nasıl tavsiye eder misiniz?
Arkadaşlar ben PSN'den indirdiğim Fifa 12'yi bir makineme yer olmadığı için yükleyemedim. Alet 20 GB'lik aletti. PS3'ten PS3'e erhernet kablo yardımıyla dosya aktarımı yapılıyor sanırım. Ben bu setup dosyasını taşıyabilir miyim bilgisi olan var mı?
Steam'den Fallout 3 GOTY aldım. Fakat oyuna başlar başlamaz donuyor. Kimi zaman doğmadan önce, kimi zaman cinsiyet seçtikten sonra. Kimi zaman play bile diyemeden. İnternetten araştırdım WIN7'de böyle bir sorun varmış. Çeşitli çözümler var ama pek anlayamdım bir kısmını. .ini dosyasını değiştirme çözümünü denedim o da olmadı. Uyumlulukta Win XP yapayım diyorum ama Steam'den yüklediğim için oyunun kısayolunda uyumluluk değiştirme vs. de yok. Bu sorunu yaşayan başkası var mı ya da çözüme ulaşan?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 639
İkinci El Bölümü Mesajları: 330
Konularının görüntülenme sayısı: 87.312 (Bu ay: 144)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.