Şimdi Ara

Lastikler ile ilgili bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 2019 model clio 4 aracım var 1.5 sene önce aracın ön lastiği paylaşmıştı ve ön 2 lastiği değiştirdim ucuz bir marka ile. Arkada orjinal continental lastikler duruyor ön 2 lastik farklı. Önden çıkan 1 sağlam continental lastik ise boşta duruyor 6000km kullanıldı. Şimdi orjinal continental lastik ten 1 tane daha alıp ön lastikleri değiştirsem sorun olur mu. Çıkan lastik yani ön lastik 1 i sıfır 1 i 6000 km aralar 27000 de. Yoksa bu şekil ön 2 lastik farklı mı devam edeyim ne tavsiye edersiniz

• Önden çıkanla yedek lastiği arkaya tak.

Arkaları öne al.

Önden cikardiginin birini stepne yaparsın

Stepne yoksa

Bi Conti daha al. Yeniyle 6 bin km.lik olanı arkaya al. Arkadakileri öne al.

• O zaman 1 tane daha conti alıp 6 binlik ile yeniyi arkaya arkaları da öne alayım. Önden çıkan 2 ucuz lastiği de satayım.

Peki lastik km şeri farklı olması sorun olmaz dimi yani biri 6 biri sıfır çok fark etmez diye düşünüyorum

• hainz17 H kullanıcısına yanıt

Onde belki çekme yapabilir diye arkaya al dedim.

Arkada sorun teşkil etmez 6 bin bişey değıl

• hainz17 H kullanıcısına yanıt

Benim araba kaldırıma çıktığında kasko tek lastiğe ödeme yaptı. Diğer lastik 43 bin km'deydi. Yeni lastiği arkaya aldırdım hiç bir sorun olmadı. Bırakın 6 bin km'yi, 43 bin km bile sorun olmadı.

• Hocam lastikleri tepe tepe kullanıp hepsini petlasla değiştir, insan kafayı yer bu hesapla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.