Şimdi Ara

Kırık stop camı muayeneden geçer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
29.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün çarşıda bıraktığım yerde kırılmış. Ne kamera var ne gören. Arabanın da muayenesi geliyor. Geçer mi bu ?

• En doğru bilgiyi TüvTürk verir, TüvTürk'ü arayabilirsiniz, telefon ile destek veriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı renk bantla devam edın.
  • Hafif kusurla geçiyor.
  • Geçer

• O stop kesin geçer merak etmeyin. Benim de kırık idi geçti.

• frene basınca lambanın rengi kırmızı yerine sarı yanıyorsa muayeneden kalır.
  • Kırık değilde çatlak olan stopumuz muayeneden kusursuz geçmişti. Bu da geçer bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eski aracımızda daha köşede bu boyutlarda çatlak vardı geçiyordu sorun olacağını sanmıyorum
    ama kırmızı bant yapın hem sur girmez hemde çok dikkat çekmez
  • Teşekkürler yorumlar için. Stopu değiştirmeden muayeneye girersek sonucu yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Teşekkürler yorumlar için. Stopu değiştirmeden muayeneye girersek sonucu yazarım.
    Kırık parça büyük değil. Daha sonra değiştirecekseniz kırmızı film çekin ya da sanayide başka bir kırık kırmızı parçayı kesip silikonlayın. Hem içine su almaz hem muayeneden geçmemesi gibi tedirginliğiniz olmaz.

1 yıl önce bi arka far değiştirdim 450 liraydı. Memlekette farımız kırılacak diye korkuyoruz.
  • kırık fardan kaldım (sadece çatlak boşluk yok) yeni far almadan geçirmediler.
  • Benim araçta arka stopun camın bir kısmı kırık ama hafif kusurla geçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: ataince

Kırık değilde çatlak olan stopumuz muayeneden kusursuz geçmişti. Bu da geçer bence.
    Aynen benim çatlak stop lambası içinde kusur yazmadılar. Çok güzel kamufle etmiştim şeffaf bant ile. Ondan mı acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gecebılırde gecmeyebılırde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Teşekkürler yorumlar için. Stopu değiştirmeden muayeneye girersek sonucu yazarım.

Geçtinmi ??

• quote:

Orijinalden alıntı: levent_taka61

Geçtinmi ??

Alıntıları Göster

Kırıldığı gün gittiğimiz elektrikçi kırmızı bi bant çekti, dikkatli bakılmadığı zaman fark edilmiyor bile. Tüvtürk çalışanlarının da fark etmediğinden eminim Kırık stop camı muayeneden geçer mi ? Biz de demedik burası kırık diye. Hala o bant duruyor Kırık stop camı muayeneden geçer mi ?  ve geçen ay yine geçtik muayeneden.

• Kırık stop camı muayeneden geçer mi ?

Bu da gecermi 1000 lira istiyorlar

• Eski aracımla bu şekilde 2 yıl önce sorunsuz geçmiştim muayeneden.

Uygun renkte bant yapıştırmak mantıklı yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kansasdevil -- 1 Ağustos 2021; 22:6:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GEçemeyen oldu mu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.