Şimdi Ara

lastik yanaklarından hava kaçırma sorunu [SORUN HALLEDİLDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
15.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 lastik de yanaklarından hava kaçırıyor.
    lastikleri yarın Erzurum da düzelttiricem.
    ek olarak da içini siyah boya ile boyattırsam pas ve eyri likten dolayı kaçırıyor
    içini siyah boya ile boyatsam kaçırmaya cozum olur mu?
    acil olarak cevap bekliyorum
    siz bu konuda az çok uzman kişilersiniz
    aracım 2007 symbol
    lastikler teneke jant.

edit: sorun halledildi....
    jantlar düzeltirdi. titreme sorunu ortadan tamamen kalktı
    jantların içi zımparalanıp daha sonra içi boyatıldı. ayrıca özel jel sürüldü
    ve bu sorun ortadan kalktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syrialin -- 9 Aralık 2017; 20:12:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şambrelli mi tubeless mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-259E5AF80 -- 7 Aralık 2017; 21:2:51 >
  • 4 jantın hepsi birden kaçırması ilginç gerçekten 15 yıldır elimizden çok araç geçti sadece siboptan kaçıran bir aracımız oldu ,imkan varsa çelik janta geç turbo

• Turbo geri dönmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Turbo geri dönmüş

hocam beni tanıyor gibi konuşuyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ztrox

Şambrelli mi tubeless mi ?

hocam şamrel olur mu? at arabası mı ya da Toros bu? bu devirde şamrel kaldı mı ki?

dublex

• Tanımayan mı kaldı
    Bir ara süresiz çizilmiştiniz ne oldu yönetime dava açarak üyeliğinizi geri mi aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Tanımayan mı kaldı
    Bir ara süresiz çizilmiştiniz ne oldu yönetime dava açarak üyeliğinizi geri mi aldınız?

hocam sağolsunlar affettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Orijinalden alıntı: ztrox

Şambrelli mi tubeless mi ?

hocam şamrel olur mu? at arabası mı ya da Toros bu? bu devirde şamrel kaldı mı ki?

dublex

Bazı eski kafa insanlar hala daha iyi diyerek kullanıyor.Tubeless ise tamir kitleri var marketlerde satılan çatlakları kapatır diye düşünüyorum.Boya ile olacak gibi değil.
  • lastik yanaklarından hava kaçırma sorunu [SORUN HALLEDİLDİ]

• Lastiklerin 10 yıllık olduğu için kaçırıyodur turbo

• sorun halledildi....

jantlar düzeltirdi. titreme sorunu ortadan tamamen kalktı

jantların içi zımparalanıp daha sonra içi boyatıldı. ayrıca özel jel sürüldü

ve bu sorun ortadan kalktı

yapan usta işini iyi yaptı fakat bir namussuzluğu oldu diyor ki ben kaçak olup olmadığına bakmam diye. çeşitli bahaneler ortaya sürdü.

sorun ustalarda arabanın jantlarında değil.

diğer usta ise hiç ilgilenmeden montajlamıştı kaçırıyor yapacak bi şey yok demişti. bu kadar namussuzlar işte.

neyse ki sorun halloldu

• KİMSE SALLAMAMIŞ

• eğer aracınızın lastikleri eskidiyse jant yanaklarından hava kaçırıyor. Benim lastiklerim de aracımda eski. Bir ay sol tekerden kaçırıyorsa diğer ay sağ tekerden kaçırıyor. Arabayı lastikçiye götürüyorum lastiği söküp fırçalıyor ardından yapıştırıcı gibi bir şey sürüyor kaçırma kesiliyor. Ama lastik eski olduğu için bir zaman sonra yine jant yanaklarından hava kaçırmaya devam ediyor. Buna en iyi çözüm lastiğinizi değiştirmek olacaktır.
    Bu adreste sorundan bahsedilmiş zaten.https://www.otohocam.com/2019/12/arabanin-yanaklardan-hava-kacirmasina-cozum.html

• pog P kullanıcısına yanıt
    Benim sol ön lastikte yanaktan kaçırma vardı jantın yanağında da hafif bir ezik hep o ezikten kaçırıyor sanıyordum sizin yaptığınız gibi 2 kere söküp yakdırdım iflah olmadı jant aldım yine iflah olmadı en son lastiği değiştirince kesildi eğer lastik eskiyse boşuna söküp taktırmayın lastik alın kurtarın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.