DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Lastik degisimi petlas yorum
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
90
Cevap
1
Favori
104.260
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 sonraki >>>
Giriş
      478 Mesaj
      27 Mart 2011 08:09:58
      Selam
      Opel astra classic aracimda lastik degisimi zamani geldi.
      Bridgestone er300 lerle yolda kalmadim 4 yilda.
      Petlas Imperium a gecmeyi dusunuyorum. 185-65-r15 olculerim.
      Yurdun malini kullanayim istiyorum. Petlas kullanip kotu deneyimi olan varsa uyarirsa sevinirm. Sikayetvar a baktim ama orda her markaya saydirilmis pek emin olamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      306 Mesaj
      27 Mart 2011 08:18:59
      Genelde yumuşak lastik üretiyormuş ve müşterileride memnun.

Ama bence pek bulaşmayın lassa ya falan bakabilirsiniz.

Türk insanıda para gibidir..içinde Atatürk yoksa sahtedir...
    • Yarbay
      8588 Mesaj
      27 Mart 2011 08:42:46
      Lassa Impetus öneririm.

• Yarbay
      2750 Mesaj
      27 Mart 2011 11:02:08
      Böyle no name lastik almayın.Onun yerine kumho hankook alın yüz kere evladır.

merhaba
    • Yarbay
      4001 Mesaj
      27 Mart 2011 11:07:53
      Memnun olduğun lastiği motor yağını hiçbir zaman değiştirme

Karadenizli ve Öfkeli

Ford Focus TDCİ/11
    • Yüzbaşı
      293 Mesaj
      27 Mart 2011 11:08:33
      Arabamı aldığımda üzerinde yeni alınmış lassa lastikler vardı iki yıl kullandım. Bu sene yıprandıkları için onları petlas ile değiştirdim şimdi onları kullanıyorum.

Bire bir kullanıp iki lastiği kıyaslamış biri olarak hiç durma al diyorum. Petlas daha iyi yol tutuyor ve ani frende daha iyi duruyor ama lassa da bundan daha sessizdi.

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      27 Mart 2011 11:31:28
      BENDE PETLASIN STARMAX SERİSİNİ KULLANDIM GAYET GÜZELDİ

2008 DACİA LOGAN 1,5DCİ AMBIANCE PACK
    • Binbaşı
      1098 Mesaj
      27 Mart 2011 12:03:30
      niye bizler kendi ülkemizin üretimini yerlerin dibine sokuyoruz?

Sen almazsan, ben almazsam nasıl para kazanıp gelişecek bu marka!

Arabam olsa gözümü kırpmadan,
      Mutlu akü takar
      Petlas lastik alırım.

Beğenmiyorsan bari karalama! Kullanmayanlar niye ağzını açar böyle konularda ahkam keser, resmen ezikliğin verdiği aşağılık psikolojisi.

Şiddetle kınıyorum, bu ülkeyi beğenmeyen, bu ülkenin insanını beğenmeyen nasıl bir ruh haline sahiptir, idrak edemiyorum.

Kimse kusura bakmasın, lütfen dönüp aynaya kim olduğunuza bir bakın.

• Yarbay
      3317 Mesaj
      27 Mart 2011 12:28:26
      Petlas da öyle dandik firma değil, yıllarca yüksek hız basınç ve yıpranmalara dayanıklı olması gereken uçak lastiklerini üreten bir firma. Sorun çıkaracağını düşünmüyorum sorun çıkacaksa zaten her lastik te çıkabilir.... Ama prelli den uzak dur

Mutluluğu Tüketimde Arayanlar, Birgün Mutluluğu da Tükettiklerinde Çaresiz Kalırlar...
      Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma... Anlatılanları iyi dinle, ama hepsini doğru sanma...Sessiz kalmak bir şey bilmediğin anlamına gelmez...Çok konuşmakta çok şey bildiğini göstermez... Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun... Bir insanı küçümsemek akılsızlık, çok büyük görmekte korkaklıktır... Cesaret akıldan gelirse cesarettir, bilgisizlikten gelirse cehalettir...
    • Yüzbaşı
      307 Mesaj
      27 Mart 2011 12:31:37
      Starmaxx'ı şiddetle tavsiye ederim. Ben de önceden duymadığım için almak istemedim, fakat 10 yıllık lastikçimin tavsiyesiyle aldım. Yaklaşık 4-5 bin kilometre oldu kullanmaya başlayalı.
      Şimdiye kadar kullandığım lastiklerden (Hankook, Goodyear, Michelin, Lassa) inanın fazlası var eksiği yok.

Gösterilecek bir şey bulunamadı!
    • Yüzbaşı
      773 Mesaj
      27 Mart 2011 12:32:04
      aracımı aldığımda michelin energy saver lastik vardı üzerinde.eski sahibi 2 adet 6 aylık petlas kış lastiği verdi arcı alırken.gittim 2 adet petlas kış lastiği daha aldım. ekim ayından beri kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. aynı kış lastiği ile kurban bayramında izne denizliye gittim geldim sorunsuz. bu arada erzurumda yaşıyorum. erzurum şartlarında petlas sorun çıkartmadı. tavsiye ederim.

2006 Mitsubishi Lancer 1.6 Plus AT
      Samsung NX2000 18-55 OİS
      Lenovo P70 - Xiaomi Redmi 3S
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      27 Mart 2011 14:03:53
      lastik esp den önemlidir .buna göre bütçe ayırın.

yerli malı güzelde, petlas iyi ise tonla lastik testleri yapılıyor. gönderir lastiğini bu tetstlere bedava reklam yapmış olur.lassa gönderdi teste sonuçları nı gördünüz.

http://www.e-pneu.cz/testy_pneu.php

• Yarbay
      2241 Mesaj
      27 Mart 2011 15:20:19
      Geçen sene baya araştırdım, kendi lastiklerimiz brigstone er300dü. Sonunda impetus revo almaya karar verdik ve aldık bavulda hediye ettiler 4 lastik alınca:) gayet memnunuz

araç 2006 1.6TW Astra

• Yüzbaşı
      414 Mesaj
      27 Mart 2011 15:29:57
      BEN 2 yıldır kullanıyorum.ha bir daha alırmısın dersen kesinlikle almam.sebebi ise çok çabuk kızaklamaya geçiyor.aynı (kangoo)aracımda daha önce continantal ve goody vardı.bu araçta 3.lastik. kar ve yağmur kullanımında ve ani frenlerde çok çabuk patinaja geçiyor.ama 40.000 km oldu.aşınma az oldu.diğerleri arasında goody en çabuk biten ama ama kızaklaması en az olan lastikti.umarım yardımcı olabilmişimdir.

• Yarbay
      8588 Mesaj
      27 Mart 2011 15:37:40

quote:

Orijinalden alıntı: matgab

niye bizler kendi ülkemizin üretimini yerlerin dibine sokuyoruz?

Sen almazsan, ben almazsam nasıl para kazanıp gelişecek bu marka!

Arabam olsa gözümü kırpmadan,
      Mutlu akü takar
      Petlas lastik alırım.

Beğenmiyorsan bari karalama! Kullanmayanlar niye ağzını açar böyle konularda ahkam keser, resmen ezikliğin verdiği aşağılık psikolojisi.

Şiddetle kınıyorum, bu ülkeyi beğenmeyen, bu ülkenin insanını beğenmeyen nasıl bir ruh haline sahiptir, idrak edemiyorum.

Kimse kusura bakmasın, lütfen dönüp aynaya kim olduğunuza bir bakın.

Akü piyasasında şu anda yerli ürün hakimiyeti mevcut zaten ama nedense insanlarımız yerli lastiğe güvenmiyor. Bugün, Lassa ve Petlas dünya standartlarında üretim yapıyor. Petlas uçaklarda kullanılıyor. Lassa Snoways ise Rusya'da oldukça tutulan bir kış lastiği. Bu, bizim markalarımızın başarısını gösteriyor ki Lassa'nın ralli lastiği de var ve geçenlerde Facebook sayfasında, Amerikan ralli şampiyonasında oldukça fazla kişinin (Sayıyı hatırlamıyorum) Lassa kullandığı yazıyordu.

• Yarbay
      3219 Mesaj
      27 Mart 2011 15:49:57
      canınız kıymetli ise Bridgestone,Michelin,Toyo bunlardan birini kullanmalısınız keşke yerli üretimde bunlar kadar iyi olsaydı.
      kontrolsüz güç güç değildir.

• Binbaşı
      1826 Mesaj
      27 Mart 2011 15:53:22
      Petlas iyidir,tavsiye ediyorum kullanıcısı olarak.Yukarıdaki saçmasapan yorumlara takılma.Hiçbirisi kullanmamış,belli..

Kawasaki Z1000 SX Rider
      E92 320Cd
    • Yarbay
      3219 Mesaj
      27 Mart 2011 16:05:43

quote:

Orijinalden alıntı: Dentex Dentex

Petlas iyidir,tavsiye ediyorum kullanıcısı olarak.Yukarıdaki saçmasapan yorumlara takılma.Hiçbirisi kullanmamış,belli..

sanki sizde başka lastik hiç kullanmamış gibisin

• Binbaşı
      1552 Mesaj
      27 Mart 2011 16:14:41

quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Böyle no name lastik almayın.Onun yerine kumho hankook alın yüz kere evladır.

no name mi :D

Petlas uçak lastiği bile üretiyor siz ne diyorsunuz :)

Benim yazlık kıslık petlas, kısın zincirsiz kartalkaya'ya cıktım cok sükür yolda bırakmadı

Tavsiye ederim ucuz diye kötü değil ama performanslı bir araba kullanıyorsanız michelin primacy hp tavsiye ederim

• Yüzbaşı
      414 Mesaj
      27 Mart 2011 16:18:02

quote:

Orijinalden alıntı: Dentex Dentex

2009 ocaktan beri kullanıyorum.benim yorumum saçma sapan değildi.alırken bende param yurdumda kalsın dedim ama maalesef kış şartlarında kullanıma uygun değil.ha derseniz o zaman kış lastiği al ama o kadar zengin değilim .

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.