Şimdi Ara

Laptopunuz kaç yaşında? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
2
Favori
19.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun alışkanlığım yok zaten okuduğum bölüm sağolsun :D Alacağım pc de taşınabilirlik ve panel olarakta fhd altında olmamasını istiyordum. Bu konuda beklentilerimi karşılayacaktır. Ayrıca ekranın ips olması ve full sRGB destekli olması da çok iyi diye düşünüyorum. Ürün geldiğinde dm üzerinden bilgilendirmeye çalışacağım sizleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 yaşında. GTX660M yeterli sayılabilecek bir kart.Bircok oyunu oynattı.GTA 5 i gayet yüksek ayarlarda açıyordu.Miladi doldu ama bu Pc den daha güçlü pc almak için en az 8-9 bin liralık laptop yada masaüstü toplamam lazım.Ram ve ssd ile uzun süre götürür benim için ancak kasası kalitesiz dökülmeye başladı (Lenovo Y580)
  • yeni aldım evkurdan

2.el araç parasına d:

• Macbook Air 2014 Early

• 6 Lenovo

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt

Ben de 9 yıl önce 1000tl ye almıştım. i3 işlemcili, 4gb ram.. 4 yıl önce ssd taktım, resmen canlandı. Ev-ofis işlemleri için gayret yeterli performans sağlıyor, şimdilik değiştirmeyi düşünmüyorum.

• 2015'ten beri laptoplarla yolumu ayırdım. Artık masaüstü

• Thinkpad E480 3 sene oldu . Gayet memnunum muhtemelen bı 2-3 see daha götürür .
  • Lenovo Y5070 var. 7 - 8 sene oldu.

• macbook unibody 9 yaşında , macbook pro 4 yaşında

• Valla zamanında efsaneydi çatır çatır hepsini oynatiyordu. Şuan sadece FM 20 yüklü. Onu da ekran kartından dolayı zor çalıştırıyor. Ufak bı upgrade yapmaya başladım, ram siparişi verdim dün. Bir de ssd takviyesiyle biraz daha hayatta tutacağım :D
  • Evimde masaüstü ve leptop mevcut.

Leptop lenovo z500 ben alalı 5 yıl olacak ama ürün 2014 yapımı.

256gb ssd ve 1tb hardisk takılı, gt740m 2gb ,8gb ram var, i7 3630qm işlemci ile halen taş gibi, çoğu oyunu rahatlıkla oynatıyor, tabi yeni nesilleri değil   

fortnite,gta5 modlu ve gta5 orjinal,valorant,csgo,ets2,farming2019,the sims4,cities skyle,half life2,driver san fran, ve daha çok fazlasu yüklü  

Değiştirmeyi düşündüm ama sadece düşünüyorum maalesef, fiyatlar uçmuş durumda gtx1050 leptop bile uçmuş durumda, şu anlık beni götürüyor, idare ediyorum . Yetiyor bana.

Belki ileride parayı bulursak alırız bişeyler  

• 7 yaşında

• 8 senedir hp pavilion g6 2251st laptopu kullanıyorum..

Cihaz teyzeme aitti kullanmıyordu ban verdi, kendi laptopumuysa maddi gerekçeler sebebiyle sattım (asus x550vx i7 + gtx950m)

Hp ye 256gb ssd takviyesi ve +8gb ram takviyesi yaparak 12gb ye çıkarttım.. ac ve 5ghz desteği yoktu intel 7260 wifi kart taktım o ışte tamam..

ekran kartı amd 7670m , cpu amd a4..

Cpuyu amd a8 ya da a10 ile değiştirmeyi düşünüyorum.. o zaman ekran kartıda crossfire moduna gececek inşallah

Açıkçası şu pahalılıkta yeni laptop almak hiç mantıklı gelmiyor..

Laptopunun kasası sağlam olan arkadaşlara ssd , ram ve cpu upgrade i öneririm , cpu yu 2.el olarak sahibindende ya da aliexpressden temin edebilirsiniz ..parçaları tedarik etmeden once anakart/bios uyumluluğunu muhakkak araştırın elinizde kalmaması için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 3 Aralık 2020; 9:17:23 >

• 9 10 yaşlarında. Olursa m1 işlemcili mac olur olmazsa devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en son makinayı alalı 10 yıl olacak oyun işlerini konsoldan hallediyorum pc yi sadece internet için kullanıyorum artık.

• 10 yıllık Asus. Değiştirmeyi düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 3 Aralık 2020; 9:17:19 >
  • 3 sene oldu. 10 yıl kullanmayı düşünüyorum
  • 14 yaşında i5 acer var.çok yavaşlamıştı ssd takınca 2inci bahar yaşıyoruz :) pili eskiden 7 saat gidiyordu,artık 2 saat dayanıyor.dolar almış gitmiş.aynı seviyede yenisini almaya param yetmez.oyun olayını konsolda çözüyorum.geri kalan heşeye yetiyor.gittiği kadar gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 3 Aralık 2020; 9:24:59 >
  • 7 yaşında. SSD falan takmıştım 4-5 sene önce Ubuntu falan kurdum sorunsuz. Zaten evde iki tane canavar masaüstü olunca gerek kalmıyor pek laptopa. Film, dizi falan izlemek için de iPad kullanıyorum. Telefonlar falan da büyük. Yeterli oluyor. Belki yatakta kod yazmak için iyi laptop, o kadar.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.