Şimdi Ara

laptop a kayıt yapan güvenlik kamerası sistemi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar forumu inceledim fakat hiç birinde laptopa kayıt yapan bir sistem oldugundan bahsedilmedi bende o yüzden açtım
    böyle bir sistem kurabilirmiyim
    amaç: aparatman girişini gösterecek bir kamera ve yolu gösterecek 2. bir kamera bunları laptopa kayıt yapmak istiyorum elimizde apartmana ait bir laptop oldugundan mecburuz 1. kamera aışık altında olacak her zaman ve mesafesi max.10 mt 2. kamera şart degil ama olursa iyi olur yolu izlyecek araçları park ettigimiz için yola bana bu konuda öneriniz nedir nasıl bir sistem almalıyım

• almanız gereken usb-dvr dır 1-4 kamera arası olan modellerı vardır
    ornek lınkhttp://urun.gittigidiyor.com/LAPTOPLAR-ICIN-USB-DVR-KART-SIFIR-VE-KUTUSUNDA_W0QQidZZ16684486

laptop a kayıt yapan güvenlik kamerası sistemi lazım

• Bende işyerine kuracağım ama benimde bilgim yok.Bende 2 kamera düşünüyorum biri içeriyi biri dışarıyı görecek. İşyerinde pc ve internet bağlantısı mevcut.
    Ben hem kayıt yapsın hemde online olarak evdeki pc'den izlemek istiyorum.Tamam DVR haricinde ne lazım? Kamerayı nasıl alacağım? Nereden alacağım? Bana da yardımcı olursanız sevinirim.
  • hepsiburada.com gibi birçok alışveriş sitesinde güvenlik kameraları mevcut..
  • selam arkadaşlar ...
    çok inceledim ama bi cevap bulamadım benimde bu tip bir problemim var elimdeki HDMI çıkışı bulunan kameradan lptopa bağlantı kurarak direk laptopa görüntüleri kaydetmak istiyorum ama bi türlü beceremedim kameranın hdmi çıkışından laptopun hdmi portuna bağlamama ramen hiç bir hareket olmuyo ne görüntü alabiliyorum neden yeni bir donanım buldu falan gibi bir uyarı çıkıyor.. ama kameranın hdmi kablosunu lcd tv ye taktığımda görüntü hemen çıkıyo..sonuç olarak hdmi çıkışlı bir kameradan hdmi portu olan bir laptopa bağlantı kurup direk kayıt yapmam için bir yol yokmu ???elimdeki laptop LG R510 görüntü kartı nividia GFORCE GT130M....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimpotlik

selam arkadaşlar ...
    çok inceledim ama bi cevap bulamadım benimde bu tip bir problemim var elimdeki HDMI çıkışı bulunan kameradan lptopa bağlantı kurarak direk laptopa görüntüleri kaydetmak istiyorum ama bi türlü beceremedim kameranın hdmi çıkışından laptopun hdmi portuna bağlamama ramen hiç bir hareket olmuyo ne görüntü alabiliyorum neden yeni bir donanım buldu falan gibi bir uyarı çıkıyor.. ama kameranın hdmi kablosunu lcd tv ye taktığımda görüntü hemen çıkıyo..sonuç olarak hdmi çıkışlı bir kameradan hdmi portu olan bir laptopa bağlantı kurup direk kayıt yapmam için bir yol yokmu ???elimdeki laptop LG R510 görüntü kartı nividia GFORCE GT130M....

Arkadaşım lapptaki hdmi çıkıştır giriş değl yani laptop görüntüyü çıkış olarrak verir dışadan görünyüü alamaz
    lcd tv görüntüyü leptopa göndeemez ama lapttop görrüntüyü lcd tv ye gönderrir.Ben bu şeklde biılyörum yanlışım
    varrsa kıbarr bısekılde duzeltın

• TEŞEKKÜRLER..BANDA ÖÖLE GİBİ GELİYO BU KADAR UĞRAŞMAMA RAĞMEN Bİ SONUÇ ALAMAMAMDAN AMA YİNEDEN BELKİ BİLMEDİĞİM Bİ ŞEKLİ VARDI DİYE ZORLUYORUM :)) SONUÇ OLARAK LAPTOPTA VİDEO IN GİRİŞİDE OLMADIĞINA GÖRE İLLA WEB CAMDAN GÖRÜNTÜ ALABİLİCEZ YADA USB CAPTURE KARTI TAKICAM VİDEOYU BAĞLIYABİLMEK İÇİN AMA ONLARINDA FULLHD SİNE RASTLAMADIM:(((
  • Laptopa kayıt için usb dvr ve benzeri ürünler yetersiz kalır. Ve donmalar oluşturur. Onun yerine usbden çalışan dvr kayıt sistemi almalısınız. Bu şekilde laptopunuzla tüm sistemi konrol eder, tamamen profesyonel sistem yönetmiş olursunuz. Bu ürün hakkında detaylı bilgiyi bu linkten bakabilirsiniz. Laptopun hardiskinden bağımsız:www.ucuzshop.com/2974-4-kanal-100-fps-dvr-kayit-cihazi-usb-lan-internet.html Laptopun hardiskine kayıt eden:www.ucuzshop.com/184-dv-1420.html

• en guzeli ip camera almak laptop icin ..usb dvr lar pc ye cok yuk bindiriyor..elimde zavionun f210 modeli var isteyen varsa satabilirim..adet 100 tl den olur.. yaninda 2000 dolarlik nuuo ip camera yazilimida vericem..bu prg cok guzel..iceri girip cikan insanlari sayiyor..ve cok kullanisli..ceptende izleniyor..ip cameralarin goruntusu super gercekten..boyundan buyik isler yapiyor
  • bence de ip kamera en mantıklısı, içerisindeki ayarlardan hareket algılayınca kayıt yap vs. gibi seçenekleri de aktif ederek gereksik kayıt olayından da kurtulursunuz. black friday muhabbetine 25 dolar civarına satılmıştı geç kaldık.
  • bilgisayara kayıt yapan güvenlik kamerası 149tlye ben almıştım
    http://www.aironlab.com/guvenlik_kamerasi_bilgisayara_kayit.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.