T

Binbaşı
01 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar sistem tavsiyenize ihtiyacım var..Evde home office çalışırken kullanabileceğim yeni bir kasa toplamak istiyorum.Oyun oynamıyorum.Lakin işim gereği cpu ihtiyacım yoğun oluyor.Chrome da çok fazle sekme açık oluyor ve video açık oluyor sürekli..Çift monitor kullanıyorum.Render işlerim olacak yakında..Ekran kartı iyi birşey olmak zorundamı ihtiyaçlarıma göre..Dediğim gibi oyun kesinlikle oynanmayacak istediğim cpu hızlı olsun pc hızlı olsun derdindeyim..Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Fiyat tepe değerim max 10 bin tl dir..ekstrem durumlarda +1k da eklenebilir.
Merhaba arkadaşlar.Giresun ve ordu ilinde kablosuz ağ üzerinden isp hizmeti veriyoruz.Giresunda Yakanet firması olarak merkez,bulancak,piraziz Orduda ise merkez ve fatsa ilçesindeyiz..Donanım haber sayesinde girdiğimiz bu sektörde 5 yıl oldu..Giresun ve Ordu ilinde Donanım haberdeki arkadaşlara özel hız ve paket getirdik..10-20-30 mbit upload seçenekleri ile yardımcı olacağız..İstediğiniz upload limiti ve paketleri bu başlık altında belirtirseniz ortak bir paketle çok uygun fiyat ile aktif edeceğiz.İsteyen arkadaşlarada yine ücretsiz 1 ay test imkanıda sağlayacağız.Saygılar
Merhaba arkadaşlar max 220 bin tl ye kadar suv bakıyorum..Araçlardan çok anlamam yardımınıza ihtiyacım var..benim beğendiğim modeller peugeot 3008-5008 dir.Farklı alternatifi olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.Saygılar.
Arkadaşlar bana maksimum 1600 tl civarı laptop tavsiyesi lazım..ekran kartı önemli değil oyun oynamam.lakin işlemcisi çok önemli Celeron makinadan bıktım.oyun vs oynamam.ha birde şarjı süresi çok önemli uzun gitsin..ı
arkadaşlar vodafone ikili bin tarifesindeyim ve paketim bu ay bitti ..yedek veya ek paket varmı?
Merhaba arkadaşlar...hepimizi malumunuz çakma iphone kablosu veya ipad kablosu gibi orjinal olmayan ürünler kullanıyoruz...kablo çalışmasından ziyade size usb ye takılan volt ve amper çekimini gösteren minik cihazımız ile test göstermek istedim...Değerlere bakmadan önce eğer cihazınızı gerçek akım değerinde hızlı şarj için tek kelime orjinal kablo kullanın..

ŞARJ KAYNAĞI : ORJİNAL XIOAMI 10400 POWER BANK

ŞARJ EDİLEN CİHAZ : IPHONE 5

ORJİNAL VE ÇAKMA USB LIGHTING KABLO

VOLT VE AKIM

VOLT VE AKIM ÖLÇEN CİHAZ SATIN ALMA LİNKİ

İLK RESİM ÇAKMA KABLODUR

İKİNCİ RESİM ORJİNAL KABLODUR
Arkadaşlar iPhone 5s mi sattım uygun fiyata 5 buldum.. iOS 6 hala ..sizce iOS 7 yükleyeyimmi yoksa 6 ya devammı edeyim bilemedim..
Arkadaşlar robot ip cameram bozuldu..içini söktüm..pcb de bir tane entegrede sorun olduğunu farkettim..sorunuda aynı kameradan bi tane daha vardı onu söküp karşılaştırarak buldum...ve sağlam kameradan sağlam entegredeki bozuk kameradaki sorunlu entegrenin yerine taktım...kamera çalıştı..ama bozuk entegreden bulmam lazımki diğer kamerada çalışabilisin..entegrenin üstünde IADLD yazıyor..ama google da bakmam rağmen bir türlü bulamadım...görevi voltaj düşürmek muhtemelen..2 bacağında 5v 2 bacağında 1.8 v gerilim var..yardımcı olurmusunuz..teşekkür ederim..

ARANAN ENTEGRE : IADLD ( üstünde yazan)

iphoneyardim.net de ücretsiz dağıtım var ve son 48 saat kaldı..ben aldım şu anda kullanıyorum.
Arkadaşlar abd de çıktığı 2 nci gün elime ulaşan 5s imi sırf şarj yüzünden ve ekran ufak diye bahane ederekten satıp,lg g2 almaya karar verip aldım..ki o kadar uyarılara rahmen..Neyse aldım g2 yi kullanmaya başladım..bu arada apple fanıyı dır o derece beni bazen apple elemanımısın diye makaraya alırlar:)) ve ilk android li telefonum g2 oldu heralde son:)...bir kere ilk alışamadığım şey ekran benim kullanım alışkanlığıma göre aşırı büyük..benim max ekran boyutum 4.5 inç olmalıdır bunu anladım...5 inç çok fazla..g2 de takılmalar iphone göre yine çok oluyor..mesela halkbankası web şu besinden iphone ile eft yi 2 dk kada yaparken g2 tarayıcısının arada çökmesi ile aynı işlemi 14 dakikada bitirebildim..android iphone dan 10 gömlek üstte özellik olarak ona lafım yok..hele widgetlar çok güzel..birde cihazın şarjı çok iyi..iphone 5s te 3 defa full yaptığım şarj ile g2 de 1 defa şarj ettim o derece..ama stabilite her şeyin üstünde gerçekten..bir şeyi kullanırken adam gibi kullanamıyorsam varsın o özellik eksik kalsın..adam gibi face time alternatifi görüntülü konuşma programı yok..tango,line,skype fasa fiso.çok farklı programlar da denedim yok yok..safari çok daha hızlı g2 ye göre..tutarsız davranma çok androidde g2 de..bazen çok hızlı bazen normal..ki neden g2 aldın o zaman diyenler olacaktır hemen..bana neden bu kadar android düşmanısın dedikleri için sırf denemek ve hevesimi alırım memnun kalırsam devam ederim diye..ama ne mümkün..pişman oldum 5c aldım sonra 5s e geçiş yaptım..5c den de vazgeçme nedenim üretimi kalkacak dedikoduları..ama 5c nin şarjı daha iyi idi 5s e göre..daha çok anlatacaklarım var ama yoruldum:)
Hakkında
Meslek: Network
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.416
İkinci El Bölümü Mesajları: 65
Konularının görüntülenme sayısı: 101.581 (Bu ay: 266)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.