M

Yüzbaşı
05 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar bir konuda fikirlere ihtiyacım var. Yakın zamanda sera işine başlayacağım. Elimde şu an için 200 bin lira nakitim var ve bu parayı araca mı bağlayayım yoksa sera işine ekleyip araç kiralayarak mı değerlendireyim? Hangisi daha mantıklı ve karlı olur?

Torba yasa geçmiş ve motor hacmine baklmaksızın tüm vergiler dahil 200 bin tl olarak belirlenmiş.
Merhaba arkadaslar

7-8 ay kadar once almis oldugum 18` OPC jantlarimi ve lastiklerimi arac degisikligi sebebiyle satiyorum.
bijon araligi 5x112 dir benim kullandigim aralik 5x105 dir uyum konusunda bir sorun yoktur.
lastikler 225*40*18 dir jinyu marka
iletisim icin 05423018000
Arkadaşlar merhaba
Ben küçük bir araştırma yaptım ve kararsız kaldığım bir kaç konu var bu konuda beyin fırtınası yapmak adına buraya yazıyorum.
ÖTV indirimiz var %95 ve bu sayede 1.6 hacminde indirimden faydalanarak araç alabiliyoruz.
baktığımız araçlar;
Mazda 3 dizel otomatik
Honda civic otomatik
Renault megane sedan otomatik
3 tercih arasında en ağır basanı Mazda 3 oldu ve indirimli şu an 71000tl ye power modelinin fiyatı verildi

Bu konuda başka tavsiyesi olan varsa öğrenmek isterim araç bayan tarafından kullanılacak şoförlük konusunda bir sıkıntı yok fiyat bandımız bu aralıkta +- 1000tl daha fazla olmaz
Arkadaşlar Ankara'da her hangi bir AVEA bayisinde 64 veya 128 lik iphone6 bulunan bayi bilen var mı?
Veya en yakın ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?
Mazda 3 aracımı bugün sattım bayileri dolaştım istediğim tüm özellikleri bir araçta toplu halde bulamadım aradığım kriterler mümkünse dizel ama benzinde olabilir LPG şimdilik düşünmüyorum otomatik olabilir ama şart değil sunroof olabilir ama illaki HB olacak şimdilik aklımızda olan araçlar
Sizin önerileriniz nedir kısa zamanda almak istiyorum limitim 70 bin

mazda3 yeni kasa benzinli
Leon FR benzinli
Lancia delta dizel otomatik
Honda civic HB dizel düz vites
09/19/29 Kasım 2013 tarihinde saat 15:30 da doğukent bulvarından Turan güneşe doğru giderken 83km ile radara yakalanmışım.bana gelen tebligat 21 Ocak 2014 bu konuda sorularım şunlar yardımcı olursanız veya açıklarsanız sevinirim

1: yol üzerinde radar uyarısı olmadan radar uygulaması yapılırmı ?

2: radar hızını gösteren foto yoktu olması gerekmez mi ?

3: tebligat geç yapıldığı için itiraz edebilirmiyim ?

4: bu cezayı ödememem için haklı bir sebebim olabilirmi
Arkadaşlar ilanları gezerken gördüm beyaz sistem diye bir firma var nasıldır fiyat ve araçlara güven açısından
Merhaba arkadaşlar ben 4 ay önce 2012 model sıfır Mazda 3hb araç aldım araç bir turlu içime sinmedi devamlı araştırıyorum bir fırsatım olsa lancia delta ile takaslayacağım ama olmadı şimdi aracımı takasa saydırıp bir araç almayı planlıyorum limitim 80000 lira +-2000 zorlamak istemiyorum model olarak 2010 dan aşağı düşünmüyorum tavsiyeleriniz ne olur senede 10000 anca yaparım
bu arada cumartesi Volvo v40cc test edeceğim aklımda bir kaç model var
Arkadaşlar ben az önce opan yazısını okurken aklıma takıldı agustos ayında bende sıfır km araç aldım ve bayii temmuz vergisini benim ödemem gerektiğini söyledi ve aracı bu şekilde satın aldım eğer bayi temmuz vergisini ödemesi gerekiyorsa şikayet edeceğim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
Hakkında
Forum İmzası:
OPEL ASTRA SEDAN 1.6 CDTİ
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 878
İkinci El Bölümü Mesajları: 66
Konularının görüntülenme sayısı: 234.531 (Bu ay: 280)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 75 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.