Şimdi Ara

Lanet olsun doğduğum güne

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keşke bir böcek olsaydimda insan olmasaydim.

boceklerin bile sevgilisi var hamam bocekleri bile durmadan urüyor zevkine zevk katıyor.

ben ise 30 yasimda elime kiz eli degmedi.

hiç degilse insan oldum bari beta bir türk olmasaydim. turkiyede dogmasaydim.

çenem geride burnum kocaman bulgur kazani gibi kafam reptilyan gibi cekik gözlerim komodo ejderi gibi boynum var.

2 milyar yillik evrende doga doga bu bedene bu topraklarda dogmusum benim gunahim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 25 Haziran 2022; 17:0:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ilginc olan durum türk milliyetçiliği yapman bir de

• taııbuv kullanıcısına yanıt

o eskidendi türk milliyetciligini biraktim. artik aryanizmi savunuyorum

• siz kendi kendinize zulmediyorsunuz cennette yasayip kafanizda orayi cehennem yapan sizsiniz

boyle yazar.

ama okumayip kendinize sahte yollar uydurduğunuzdan ne icin aci cektiginizden de habersizsiniz habersizde kalacaksiniz.

bu da yorumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 25 Haziran 2022; 17:19:34 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91EE1B1DA -- 30 Temmuz 2022; 3:27:9 >
  • Ben 19 yaşında hiç arkadaşı olmayan,hayatı boyunca hiç kız arkadaşı olmamış veya kızlarla hiç konuşmamış asosyal birisiyim ve artık kendimi doğaya verdim yalnızlığımdan artık ağaçlarla falan sohbet ediyorum onlarla dertleşiyorum,gökyüzüyle selamlaşıyorum falan.Yani bu hayata ayak uyduramadım ve sosyallik bana göre bir şey değil

• Allah aşkına o kadar date uygulaması var hiç mi bir kızı etkileyemedin de buluşmadın? Bu kadar zor olmamalı ya

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Paganizm kullanıcısına yanıt
    19 birşey değil daha.

• LucyBrine L kullanıcısına yanıt
    Buluşsa ne olacak sonu gelmedikten sonra?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 26 Haziran 2022; 11:51:41 >
  • LucyBrine L kullanıcısına yanıt

tipsiz,çirkin ve ağzında laf yapmıyorsa kızlar seni adam yerine bile koymuyor.

• Neden hocam gençliğimin baharı depresyon ile geçiyor ve yaşıtlarım hayatını yaşıyor kızlarla yani bu hızlı zamanlar bir daha geri gelmeyecek.

• Paganizm kullanıcısına yanıt
    25e belki 30'a kadar hızlı yaşayabilirsin 19da zaten ne kadar hızlı yaşanır parasız işsiz hikaye.
    Benim için tam ters mevzuydu çünkü o yaşlarda para vardı[+alım gücü yüksekti] şimdi yok :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 26 Haziran 2022; 12:5:49 >
  • Hocam "elime kız eli değmedi" yazmış. Bulmuşsa en azından eline kız eli değer. Artık "elime kız eli değmedi" yazamaz çünkü değmiş olur.

Probleme uygun çözüm verdim. "Elime kız eli değsin ve bunun sonu gelsin" diye bir talep yoktu yazısında

• Burası türkiye bunlar sıradan artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StallionTR -- 26 Haziran 2022; 15:51:32 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.