Şimdi Ara

DHT baskılayıcı şampuan önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
16.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar, bende sinir strese bağlı egzama sebebi ile aşırı derece saç dökülmesi oldu neredeyse %40 kaybım var ketoral kullanıyorum onun yanında momecon losyon kullanıyordum yaklaşık 2-3 hafta oldu biteli 1 haftaya kadar kontrole gidecem tekrar ama devlet hastanesinde çok fazla çözüm sağlanacağını sanmıyorum çünkü saç tellerinde 2 aydan beri halen kalınlaşma yok yavaş uzuyor ve saç telleri çok ince 1 sene de aniden bu şekilde kayıp yaşamak can sıkıcı.

Geçen günler de forumda gördüğüm bir konu da DHT baskılayıcı şampuan tavsiyesi gördüm. Ramazandan sonra beslenmemi düzene sokacağım yanında güzel işe yarar DHT baskılayıcı şampuan kullanırsam işe yarar mı acaba mevcut bulunan saçı güçlendirebilir miyim? Doktor egzama durursa dökğlme durur dedi nitekim öyle de oldu dökülme durdu ama güçlenmedi. Bu konu da tavsiyelerinizi merakla bekliyorum arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dht dediğin dihidrotestosteron mu? O ise neden baskilamak istiyorsun ki mantık ne, güçlendiriyor benim bildiğim testosteron.

Edit : saçta ters etkiliymis.

Bence yapmayın hocam.bilmiyorum ancak bunu yaparsaniz erkeklik sorunları yaşayabilirsiniz. Bildiğiniz testosteronu engelliyorsunuz çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Tenth Doctor -- 12 Haziran 2018; 1:4:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Testesteron yani hormanlae distan hic bi mudahale ile etkilenmez sadece kan yoluyla (ilac vb ) azaltabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seboderm şampuan öneririm içinde DHT baskılayıcı maddeler var, ketoral da DHT baskılar, ikisini beraber kullandıgım zaman dökülme baya azalmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kill Em With Kidness kullanıcısına yanıt
    Bunu nasıl tedarik edebilirim

• Taurin ve saw palmetto içeren ürünlerin baskıladığı söyleniyor ben kullandım faydasını görmedim. 1 seneyi geçik saçlarım incelmeye dökülmeye başlamıştı doktor genetik değil dedi ona rağmen bu ürünler fayda etmedi. Sonra mecitefendi sarımsaklı şampuan aldım ve forumda yazan yağ karışımını kullandım saçlarım kalınlaştı. İstersen dene ama genetikse çözüm olacağını sanmıyorum. Olmadı saç ektirirsin. Artık sıfıra vurmadan seyrelme başladığında saç ekiliyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FA7DB07DC

Taurin ve saw palmetto içeren ürünlerin baskıladığı söyleniyor ben kullandım faydasını görmedim. 1 seneyi geçik saçlarım incelmeye dökülmeye başlamıştı doktor genetik değil dedi ona rağmen bu ürünler fayda etmedi. Sonra mecitefendi sarımsaklı şampuan aldım ve forumda yazan yağ karışımını kullandım saçlarım kalınlaştı. İstersen dene ama genetikse çözüm olacağını sanmıyorum. Olmadı saç ektirirsin. Artık sıfıra vurmadan seyrelme başladığında saç ekiliyormuş.
    hocam ben acıbadem hastanesinde ektirmek istedim ama.. arka kökler de çok inceymiş donör bölge yani. ekim yapılamadı. ne önerirsin bana? karışımın linkini atabilir misin hocam. saçlarım seyrek olduğu için kötü gözüküyor.
  • Karışım inandırıcı gelmedi ama merak ettim pm plz

• Finasterid kullan saçların yeniden çıkar.

• DHT baskılayıcı şampuan önerisi

Revigen aldım eczanem önerdi ketoral egzama konusunda başarılı fakat saç güçlendirme konusunda yetersiz kaldı. Araştırma sonucunda bu markanın güçlü olduğunu buldum, 60 adet tablet içeren hapı var onu da tedarik edecem. Yağ vs. Kullanmayı düşünmüyorum şu an bir süre bunu denedikten sonra işe yaramazsa alternatif araştırmalara devam edecem ama İnşallah işr yarar bakalım sonucu buraya yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wRei -- 15 Haziran 2018; 15:11:47 >

• Adaçayı ile yıkayın saçınızı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRei

Revigen aldım eczanem önerdi ketoral egzama konusunda başarılı fakat saç güçlendirme konusunda yetersiz kaldı. Araştırma sonucunda bu markanın güçlü olduğunu buldum, 60 adet tablet içeren hapı var onu da tedarik edecem. Yağ vs. Kullanmayı düşünmüyorum şu an bir süre bunu denedikten sonra işe yaramazsa alternatif araştırmalara devam edecem ama İnşallah işr yarar bakalım sonucu buraya yazarım.
    bu şişeyi kullandım dökülmeyi durdurdu bi şişede yeni formülünden aldım siyah olandan kutusuz geldi siyah şişeden aynı etkiyi gördüm diyemem ama kullandığım diğer ilaçlar stres falan etkili oldu belkide yakın zamanda minoxidil kullanmaya başlıcam birde sanfiyto diye bitkisel bi şampuan duydum belki başkasının işine yarar onu kullanmadım hiç

• RUHSUZturk R kullanıcısına yanıt
    zaten dediği şeyler de ilaç, ketoralın içinde de ilaç var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.