Şimdi Ara

Lanet olası kule radarlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Lanet olası kule radarlar

diyecek söz bulamıyorum biri 113 biri 101 ile yazık günah

• Adamlar bide öyle bi gizliyo ki radar olduğunu anlayamiyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %30 mu %10 mu?. Bu arada bir ara hesaplamıştım. Son üç sene de 800 lira ceza yemişim. Araban varsa devletimiz her türlü bizi sağıyor.
  • Limit kaçtı?

• O yolda radar cezaları çok artmaya başladı. Hız sınırı 70 yada 90 olması lazım tam hatırlayamıyorum.
  • @mr.big hız limiti 90

@codemaster42 %10
  • mr.big kullanıcısına yanıt
    90 daha dün geçtim ordan 80 ile
  • En uyuz oldugum yol orasi.Normalde 110 limit ile geliyosun sonra tabela 90 gosteriyor ondan sonra uyari fln yok.Kule radarlarin oldugu yerlerde limit 82 buyuk ihtimalle Neymis efendim sehir iciymis.Sehir icinde 2-2 4 serit,demir bariyerli yolun ne isi var o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperXCrossfire -- 27 Temmuz 2016; 12:20:29 >
  • Bozüyükte radar var, yol tenha oluyor bazen düzlük de olunca basıyor millet. Önceden çevirme yapılıyordu, kamera yeni mi kondu acaba. Geçmiş olsun.
  • maşallah kuleler darpane gibi çalışıyor

• deserthawk D kullanıcısına yanıt
    Sene başında konuşdu şubatta geçtim devrede değildi şimdi çalışıyor 82 idi 90 a almışlar yolda basmaya müsait yani

• Ne zaman geçmiştiniz ne zaman geldi

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Biri 5 temmuz biri 8 temmuz

• Basmasaniz bile bozuyuk`e gelen iki tarafda da hiz limiti 110.Hadi 110la gelmediniz 120yle gelin,yine hiz sinirlari icindesiniz ama buraya gelince hop cezayi patlatiyor
  • bence en büyük sıkıntı şehiriçi yerlerden geçerken duble yol bariyerlerle ayrılmış herhangi bir kavşak da yok yine de hız sınırı bölgesi diyor. buna nasıl uyulması bekleniyor anlamıyorum.

farkındayım kavşak olanlarda da pek haklı yanı yok ama hiç bir bağlantılı olmayan yerler iyice çileden çıkartıyor insanı.

Oysa bu uygulamanın amacı trafik kurallarına uyuşmasını teşvik etmek olmalı
  • 2 gün önce 102-103 le Eskişehir yönünden Bozüyük'e girdim. Radarı gördüm ama 110 diye düşünüyordum. Bu fotoyu görünce içime kurt düştü. Bu çevre yolu mu Bozüyük girişi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Mustafa -- 27 Temmuz 2016; 12:50:55 >
  • Aynısı benim başıma geldi gidiş ve dönüşte 103 ve 115 km hızla ceza yedim
    3 şerit yol şehiriçi ile alakası bile yok hız sınırı 90
    Zehir zıkkım olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mand1ra_Hekimi -- 27 Temmuz 2016; 13:09:44 >
  • *Mustafa * kullanıcısına yanıt
    Tam noktasini bilmiyorum fakat ihlal yeri olarak BOZUYUK-BURSA D-200-07 23.KM 100.M yaziyor işinize yarar mı bilmiyorum ama

• Bozüyük' e giriş ve çıkışlarda dikkat edin.Günde 1000 kişiye ceza yazıyormuş dediklerine göre.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.