Şimdi Ara

Lanet olası kule radarlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Exitus112

Şu haberi yazayım memleketime gidecek arkadaşlar varsa dikkat etsinler.
    BİLECİK’TE TRAFİK CEZALARI REKOR KIRDI

Bilecik Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, Temmuz ayı içerisinde 6 bin 93 araç kontrol etti ve tamamına 1 milyon 436 bin 542 lira ceza kesti. Bu rakam bu güne kadar 1 ayda kesilen en yüksek rakamlardan birisi oldu.
    Türkiye’de en çok trafik cezası kesilen illerden birisi olan Bilecik’te, Temmuz ayında da cezalar rekor kırdı. Emniyet güçleri, Temmuz ayında kontrol ettiği 6 bin 93 aracın tamamına ceza yazdı. 1 ayda yazılan ceza miktarı ise tavan yaptı ve 1 milyon 436 bin 542 lira oldu.
    İşte cezaların detayları:
    1. Hız ihlali yapan 5064 sürücüye,
    2. Alkollü araç kullanan 15 sürücüye,
    3. Emniyet Kemeri takmayan 24 sürücüye,
    4. Kırmızı ışık ihlali yapan 11 sürücüye,
    5. Kasksız motosiklet kullanan 28 sürücüye,
    6. Park yasağı bulunan alanlara park eden 129 sürücüye,
    7. Araçlarına zamanında muayene yaptırmayan 286 sürücüye,
    8. Taşıma sınırının üzerinde yolcu taşıyan 4 sürücüye,
    9. Yük taşıma sınırının üzerinde yük taşıyan 9 sürücüye,
    10. Araç sigortasını yaptırmayan 49 sürücüye,
    11. Diğer kural ihlalleri için 474 sürücüye olmak üzere Toplam 6093 şahsa 1.436.542,00 TL cezai işlem uygulanmıştır
    Emniyetten yapılan açıklamada, “İlimiz genelinde vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için kontrol, denetim ve çalışmalara aralıksız devam edilmektedir” denildi.

Hemen google amcadan milletvekili dağilimina baktim yarisi cehape liymis cezayi haketmisler konyada falan yapsinlar göreyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana da geldi bugün aynı yerden ceza. Hız limitlerini aşmıştım, ceza yedim ve lanet etmedim. Uyarı levhaları var geç fark ettim. 140 dan 108 e düştüğüm anda gülümsedim
  • Bozüyük çevre yolu sanırım. Eskişehirden Bursa istikametine giderken ya da tam tersi güzergahta 3 adet kule radar var.

Biri eski Toprak seramik önünde duruyor. Hız sınırı orada belirsiz siz garanti olarak en fazla 70 ile gidin. Ben 50 - 60 arası geçiyorum çünkü şehir içine giriş olarak sayılıyor diye biliyorum orada ceza yiyen çok olmuştu.

Diğeri tam hatırlamıyorum şimdi ama ortada bir yerdeydi otogara gelmeden önce, zaten sağ tarafı takip edin radar levhası görürsünüz o olmasa bile hız sınırı bölgesi tabelası var ondan 100 200 metre sonra eds radar var. Hız sınırı 90km..

En sonuncusu ise tam çevre yolu çıkışında virajda. Yine radara gelmeden önce bir levha var. Bu radarda da sınır 80 olabilir.
  • her tatil dönüşü kabusa dönüyor. bizde döneli 2 hafta oldu ama bakalım gelecek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı yerde radar yemişiz ilk resimden bende de var
  • Herkes yediği 300-400 lira cezayı alaya alarak anlatıyor. Demek ki para var sizde boşuna fakir edebiyatı yapmayın

Açıkça söylemek gerekirse bunlara zere para vermemek için çok dikkatli olunmalı. Birilerinin millete açık bir şekilde düşman olduğu belli.

• Yıllardır forumda yazılan noktalardan geçtim hiç ceza yemedim.Otobanlarda millet sürekli ceza yedik yedik diye yazıyor, anlatıyor ben çoğu müsait yerde 180-200 arası gitmeme rağmen ( hızı övme gibi bir durumum yok, yalnızca amaçsızca aracın keyfini çıkarmak adına basıyorum ) en ufak ceza yemedim yıllardır.Ya ben aşırı derecede ballıyım ya da bazıları abartıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Mustafa

2 gün önce 102-103 le Eskişehir yönünden Bozüyük'e girdim. Radarı gördüm ama 110 diye düşünüyordum. Bu fotoyu görünce içime kurt düştü. Bu çevre yolu mu Bozüyük girişi mi?

Çevre yolunda var hocam Bozüyük giriş ve çıkışlarında. Yani Eskişehir tarafında da var diye biliyorum ama flaş patlaması olmadıysa ceza gelmez diye biliyorum.

• drmelihx D kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle bir söylenti var. Benim memleketim Gölpazarı ilçesi. Bu ilçede bir polis memuru emniyet müdürünün eşine bile ceza kesmiş. Böyle bir yerden bahsediyoruz Bende bu kule radara girmiştim 207 den 149 a inebildim 391 TL göndermişlerdi fakat benimki fotoğrafsızdı.
  • Gusülnasılalınır.mp4 :D geçmiş olsun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.