Yüzbaşı
03 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 1)
Gönderileri
http://www.milliyet.com.tr/asiri-hiz-kadin-surucunun-sonu-oldu-gundem-2258997/

Arkadaşlar bir arkadaşımın tanıdığı dün gece Ankara'da esad istikametinde yol alırken alt geçide süratli girmesi sonucu linkte yaşanan kazayı geçirmiş ve maalesef hayatını kaybetmiştir. Geride 8 aylık bir çocuk ve eşi kalmış ne yazık ki. Gerçekten çok üzücü bir durum. Allah kimsenin başına vermesin.

Soruma gelecek olursak,

Araç direkt beton duvara çarpıyor. Fotoğraftan anladığım kadarıyla da emniyet kemeri takılı ve hava yastıkları açılıyor. Ancak aracın tavanında görünen diklemesine hasar sanki aracın burnunu çarptıktan sonra arka tarafın havalanarak tekrar aynı duvara çarptığı izlenimini yarattı ben de. İlk çarpmada (Önden çarpmada) can kaybı yaşanma ihtimali biraz düşük geliyor. Sanki tavandan çarptıktan sonra can kaybı gerçekleşmiş gibi görünüyor. Yanlış mı düşünüyorum. Sizlerin fikirleri nedir?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-yetkili-saticisindan-garantili-94649630/detay

Arkadaşlar ilandaki araç 110 beygir(abs-esp-dij klima-eps) accent era dizel otomatik.Artık üretimi yok,Konya hyundai bayisinin kendi aracı.

1-Bayiden araç alınır mı?
2-Dizel otomatik bu fiyatlara tavsiye edebileceğiniz başka bir araç var mı?
3-Sıfır otomatik tüplü(brc) 32 000 tl fiyat aldım hangisi daha mantıklı sizce

Teşekkürler şimdiden.
Hakkında
Forum İmzası:
Honda Civic 2020
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Chevrolet
Mobil cihaz
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 602
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.847 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 509 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.