Şimdi Ara

Lada Samara mı Şahin mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkaşlar sedan samara mı şahin mi eskiden samara kullandım hastasıyım kafamdada war 94 model aldım hatta da değiştirsem mi bi sorıyım elime para geçtide :D

• kardeş bu tarz bir sürü konu forumda çok tartışıldı.biraz araştırırsan her türlü soruna yanıt olacak cewaplar yazılmıştır. . .
  • şahin e rakip tanımam
  • Ya onlar eski yorumlar kardeş o yüzden eyni kişilerin yorumlarını bilmek isterim çünkü diğer forumlar 2006 yılında
    falan :S
  • Ladanın şahinden az yaktığı bir gerçek ki bu devirde premium araç alan kişiler bile yakıt derdini düşünüyorsa.Lada tabikide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Ladanın şahinden az yaktığı bir gerçek ki bu devirde premium araç alan kişiler bile yakıt derdini düşünüyorsa.Lada tabikide.

• lada samara bence sağlamlık, az yakıt kışın çalışmama sorunu yapmaz sonuçta rus arabası rampalarda iyi gider dağ bayır demez(kedi gibi araba)
  • ne lada sı anadol gibi bişe şahin oturaklı

• Elbette ki Samara.
  • 96 üzeri TEMİZ şahin uygun olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldcyclist -- 13 Temmuz 2011; 22:52:50 >
  • bence lada daha iyi bir seçim olur.sağlamlık ,yakıt ve ısıtma yönünden daha iyidir.yedek parçası şahinle aynı fiyatlarda.bence len sevdiğim araba;LADA SAMARA
  • Tabiki SAMARA
  • Ben de Samara diyorum. Yakıtıyla, duruşuyla, ısıtmasıyla Lada
  • Samara diyorum bende..Yakışı daha sağlam şasisi..
  • sağolun arkadaşlar şuna baktım şahinler harbiden çok yakıyor ve 2. eli pahalı vazgeçtim arabama binecem fotoraflarını koyarım yorumler beklerim boyası çok iyi değil ama
  • gençler çok araştırdım. samara aldık. peder başlarda biraz korkuyodu. ama aldık samarayı. ne arabaymış bu ya. hey maşşallah. bastın mı gidiyo. canavar. sırf buraya yazmak için üye oldum foruma. sıfırı çıksa kendime de alacam. hararet sorunu falanda yok. geçen gene 650 km yaptık. öğlen sıcağında hiç bişey yok. taş gibi
  • lada daha az yakar.bence lada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VI.MURAD -- 20 Temmuz 2011; 17:18:45 >
  • samara al istediğin kadar yüklen arabaya senin araban yüklüylen yokuşta tın tın giden şahini sollar geçersin 2 viteste

ben arabaya su doldurup deviri alınca 3 vitesle çıkıyordum yokuşu 90 la gidiyor afedersin köpek gibi çekiyo dedikleri işte bu oluyo
  • Autoshow gelecek haftaya test yapsın ikisi arasında
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.