Şimdi Ara

Fiat tempra hala alınır mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
8.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanında efsane olmuş bir araba bugün halen alınır mı

• tam benlik bir konu. ben kullanıyorum şuan. keşke eski fiyatlardan devam etseydi. ben 15 bine orijinal bulup almıştım.

kesinlikle şahin yerine alınabilecek bi araç. şahin doğanlar bundan neden pahalı anlamıyorum o olayı zaten. araca gelirsek;

+ yönleri

• kesinlikle eski araç olmasına rağmen yol tutuşu çok iyi
    • konfor olarak ideal seviyede, uzun yol yapması çok eğlenceli oluyor, yormuyor
    • sürtünme katsayısı düşük olduğu için (0.27) yüksek hızlarda bile hala daha ivmelenme gücüne sahip.
    • süspansiyonları çok iyidir, sanki suda yüzüyormuş gibi hissiyat verir yolda giderken.
    • içine gelirsek, dijital gösterge zaten meşhur özelliği. gece sürüşleri eğlenceli oluyor. birkaç ışık takviyesi ile, daha da zevklenir.
    • yalıtımı iyidir.
    • performans olarak güzel seviyede, rampalarda zorlanmazsın. 5. vitesle devam et, dördü istemez.
    • öyle şurası dağılır, altı bozulur diyenlere bakma. zamanında bu arabayı köy yollarında heba eden kişilerden almazsan arabayı, hiçbir sorun çıkarmaz. sanki diğer bu fiyattaki araçlar çok sağlam.
    • arka taraf için havalandırma menfezi de vardır, ekstra olarak arkada oturanların ayakları için ön koltukların altından gelen havalandırma menfezleri de mevcuttur.

-- yönleri

• bozuk yola gelmez, iç kısımda çok ses yapar, asfaltta çok iyidir fakat bozuk yolları sevmez.
    • yakıtı biraz fazladır, LPG ile her ne kadar az yakmaya çalışılsa da, oran olarak biraz daha yakar.
    • büyük araç olduğu için şehir içi park etmesi zor, bide park sensörü olmazsa daha da zor.
    • bi tane bardaklık yapmamışlar, uzun yol seven biri olarak bunu eksik olarak görüyorum.
    • elektronik sorunu olan tempra alınırsa uğraştırır.
    • trafo gibi yüksek elektrik bulunduran yapıların yanına park edemezsin. edersen tekrar çalışmaz, göstergeler bile yanmaz.
    • mahallede elektrikler gidip geri gelirse, elektrik geldiği anda araban ötmeye başlar. ben çok yaşıyordum bu derdi :D
    • en çok tutulanları SXA olmasına rağmen kliması yok, o yüzden en az SXAK öneririm.

genel olarak tavsiye ettiğim araçtır. kesinlikle bu paraya kalan d segmentlerden birisi. zaten renault'un temprası olarak ta concorde veya manager var. daha iyisi baccara var. başka da bu fiyata d veya e segment araba yok.

alınacaksa ve yakıt dert edilmeyecekse 2.0 148hp olanları tavsiye ederim, harika modeldir, çok iyi uzar ve içinde yok yoktur, bulabileceğin her özellik mevcut.

en düşük model olarak alınacaksa SXA alınmalıdır, şayet SX de hidrolik direksiyon mevcut değil, S modelinde analog göstergeler bulunuyor.

bu da benim kullandığım araç :)

• temizini bulursan belki ama tempra'lar zaten özellikle alt takım açısından sıkıntılı araçlardı sıfır çıktığı yıllarda bile. şu an alacağın bir tempra ile sanayiye abone olabilirsin. çok temizini de ucuza alamazsın o kadar para da etmez bir tempra.

• Şu anki ekonomide 40 bin₺ ye şahin alacağıma tempra almayı yeğlerim
  • tam benlik bir konu. ben kullanıyorum şuan. keşke eski fiyatlardan devam etseydi. ben 15 bine orijinal bulup almıştım.

kesinlikle şahin yerine alınabilecek bi araç. şahin doğanlar bundan neden pahalı anlamıyorum o olayı zaten. araca gelirsek;

+ yönleri

• kesinlikle eski araç olmasına rağmen yol tutuşu çok iyi
    • konfor olarak ideal seviyede, uzun yol yapması çok eğlenceli oluyor, yormuyor
    • sürtünme katsayısı düşük olduğu için (0.27) yüksek hızlarda bile hala daha ivmelenme gücüne sahip.
    • süspansiyonları çok iyidir, sanki suda yüzüyormuş gibi hissiyat verir yolda giderken.
    • içine gelirsek, dijital gösterge zaten meşhur özelliği. gece sürüşleri eğlenceli oluyor. birkaç ışık takviyesi ile, daha da zevklenir.
    • yalıtımı iyidir.
    • performans olarak güzel seviyede, rampalarda zorlanmazsın. 5. vitesle devam et, dördü istemez.
    • öyle şurası dağılır, altı bozulur diyenlere bakma. zamanında bu arabayı köy yollarında heba eden kişilerden almazsan arabayı, hiçbir sorun çıkarmaz. sanki diğer bu fiyattaki araçlar çok sağlam.
    • arka taraf için havalandırma menfezi de vardır, ekstra olarak arkada oturanların ayakları için ön koltukların altından gelen havalandırma menfezleri de mevcuttur.

-- yönleri

• bozuk yola gelmez, iç kısımda çok ses yapar, asfaltta çok iyidir fakat bozuk yolları sevmez.
    • yakıtı biraz fazladır, LPG ile her ne kadar az yakmaya çalışılsa da, oran olarak biraz daha yakar.
    • büyük araç olduğu için şehir içi park etmesi zor, bide park sensörü olmazsa daha da zor.
    • bi tane bardaklık yapmamışlar, uzun yol seven biri olarak bunu eksik olarak görüyorum.
    • elektronik sorunu olan tempra alınırsa uğraştırır.
    • trafo gibi yüksek elektrik bulunduran yapıların yanına park edemezsin. edersen tekrar çalışmaz, göstergeler bile yanmaz.
    • mahallede elektrikler gidip geri gelirse, elektrik geldiği anda araban ötmeye başlar. ben çok yaşıyordum bu derdi :D
    • en çok tutulanları SXA olmasına rağmen kliması yok, o yüzden en az SXAK öneririm.

genel olarak tavsiye ettiğim araçtır. kesinlikle bu paraya kalan d segmentlerden birisi. zaten renault'un temprası olarak ta concorde veya manager var. daha iyisi baccara var. başka da bu fiyata d veya e segment araba yok.

alınacaksa ve yakıt dert edilmeyecekse 2.0 148hp olanları tavsiye ederim, harika modeldir, çok iyi uzar ve içinde yok yoktur, bulabileceğin her özellik mevcut.

en düşük model olarak alınacaksa SXA alınmalıdır, şayet SX de hidrolik direksiyon mevcut değil, S modelinde analog göstergeler bulunuyor.

bu da benim kullandığım araç :)

• Kardeşim çok güzel anlatmışsın ellerine sağlık güzel bilgiler aktardın
  • gaussfire kullanıcısına yanıt

rica ederim, başka bişey olursa yazarsın.

• ne kadar alınır deseler de kesinlikle artık alınmaz hocam,sanayiye düşünce adamlar sana öyle bir bakıyor ki,sırtlanların arasına atılan koyun gibi hissedersin kendini

• Bu tür eski arabalar çok tehlikeli . Bir kaza anında ölme ihtimaliniz çok ama çok yüksek .
  • Alınır bi sey olmaz parçası ucuz zaten ama alırken temizini al bi de bunlara elektronik gösterge arızası çok olyor ona iyice baktir
  • 4 cam otomatikse alınır

• 40 liraya tempra alacağıma 55'e civic alırım.

• O fiyata temiz Volvo 940 bulabilirsen onu al
  • Eisenmate E kullanıcısına yanıt
    55 e Civic alacağıma 155 e egea alırım
  • Eski hiçbirşey almayacaksın tamirinden ya kendin ya çok yakın arkadaşın anlamıyorsa.
    Bu araba içinde geçerli elektronik içinde herşey için böyle...
  • 155 e egea alacağıma 180 e golf alırım
  • gaussfire kullanıcısına yanıt
    180 golf alacağıma 200 e otomatik jetta alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AĞIZDA DAĞILMAYAN ULVİ

180 golf alacağıma 200 e otomatik jetta alırım

Golf gerçek bir araba jetta yürüyen çöp boranın modern hali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 12 Temmuz 2021; 17:14:12 >
  • Hocam ben ikisine de bindim malzeme kalitesinde bi fark yok ikisde ayni araba kasa türleri farklı sadece sürüş hakkında fikrim yok golf daha iyi yol tutabilir kasadan dolayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AĞIZDA DAĞILMAYAN ULVİ -- 12 Temmuz 2021; 17:39:41 >
  • Golf kendi segmentinin lideri konforlu ve yol tutuşu çok iyi
  • elektronik aksamında sorun yok ve paket var mı bilmiyorum ama donanımlar tamsa alınabilir çok nostaljik güzel araba symbolden iyidir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.