Şimdi Ara

🌴 KUVEYTTÜRK (15B ₺ FAİZSİZ TAKSİT) (FAST ÜCRETSİZ) FIRSATLAR AKTİF (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
92
Favori
100.254
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şube kendi kotasını dolduruyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 15K yazmadığın için teşekkür etmeye geldim.

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hector faruk -- 19 Ağustos 2022; 12:30:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel olarak yeni müşterilere 100'e 100₺ iade devam ediyor ve iki talimata 50₺ altın puan mevcut güncel olarak.

Emekli promosyonu da 1.000₺'den 6.000₺ olarak güncellenmiş durumda.

• 100 TL iade için kota doldu,deniyordu..yakın zamanda iade alan oldu mu? Ben alışveriş yapmadım, acaba denemeye değer mi?

Edit: dün deneme amaçlı Trendyol cüzdana 100 TL yükledim, bugün iade geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.isson76 -- 21 Ağustos 2022; 10:13:40 >
  • mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Artık ufak bir market alışverişi dahi 100₺ olmuş durumda, denemeye değer.

• BerkantEser kullanıcısına yanıt

Evet, markete girince 100 TL den aşağı çıkmak zor.

• Nadir gold dan taksitli alışveriş yapabilir miyim? Lütfen özelden yazabilir misiniz

• BerkantEser kullanıcısına yanıt

Eski müşteriler bundan faydalanabiliyor mu ? 2 sene önce almıştım ben.

• shutterbug kullanıcısına yanıt
    Ben de seninbankan müşterisiyim. Dün akşam başvuru yaptım. Mesaj geldi başvurunuz olumsuz sonuçlanmıştır şubemize gelir belgesi ile gelmeniz gerekmektedir. Bugün de mesaj geldi 40000 tl limit ile onaylanmıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 0312'li bir numaradan bir Kuveyttürk yetkilisi aradı. Bilgileriniz güncel olmadığı için başvurunuz otomatik red yemiş dedi. Ben şubeye gitmiştim gitmiştim dedim. 'Tamam, o zaman o bilgiler benim ekranıma düşmemiştir' dedi.

Ankara ne alaka acaba diyerek şubeye gittim. Birisi beni mi işletiyor diye düşündüm.

Ankara Siteler şubesinde bana adını veren bir yetkilinin olduğunu doğruladı şubedeki yetkili.

Bilgilerime baktı. Bir sıkıntı yok dedi. Şubede sağlam nakit kart basarak verdi. Bir süre sonra da sağlam nakit kartınız kuryeye verilmiştir diye mesaj geldi. O da başka bir kart. Geçen hafta şubeye gittiğimde adıma başvurulan kart.

Uygulamadan bir başvuru daha yapayım dedim kredi kartı için, gelir belgenizle şubeye gidiniz diye mesaj geldi yine.

Yani geçen hafta gittiğimde nakit temassız kart basabiliyordunuz neden bana merkezden gelen kart başvurusu aldınız filan.

Neyse en azından şubeden bir hesap açtırdım, lazım olursa kullanırım diye.

Nakit kartın da pek bir anlamı yok. Anladığım kadarıyla kredi kartı kampanyalarına dahil edilmiyor gibi ve 1000 lira harcamaya 1 lira altın puan kazanılıyormuş. Oldukça düşük bir oran.

• Az önce görüştüm ve onayladılar hesabımı görüntülü görüşerek açtık. 15k tl 5 taksit olayı geçerli mi halen acaba? Enpara yerine kuveyt tercih edeceğim ona göre.

• shutterbug kullanıcısına yanıt

Ben senin bankan ilk çıktığında müşteri olmuştum, son 1 senede birkaç sefer kredi kartı başvurusu yaptım ama hep olumsuz sonuçlandı...Şubeye geliniz diyordu...Sonunda geçen mart ayında 312 li bir numara aradı, Ankara Çankaya şubesimiş...Kredi kartı başvurunuz olmuş ama olumsuz sonuçlanmış dedi...Birde beraber başvuralım dedi...10k limitle kart onaylandı...Online müşteri olanlarda böyle problemler oluyormuş...

• krmbzkurt kullanıcısına yanıt
    Son tarih yazmamışlar. Ben bikaç gün önce taksitlendirme yaptım, geçerli. Taksit oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkien -- 23 Ağustos 2022; 19:31:7 >
  • k.kartı limit artırmak için şubeye mi gitmek gerekiyor. Bu bankada Enpara gibi limit artırma işleminde zorlu mu?

otobüs bileti alımları taksit yapılabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.isson76 -- 24 Ağustos 2022; 11:25:0 >
  • mr.isson76 kullanıcısına yanıt

Sesli yanıt sisteminden limit artışı yapabilirsiniz diyordu. Taksit kısmı için ise kullanılan post cihaz sektör kodu belirliyor.

• marseltalon M kullanıcısına yanıt

Mastercard in dezavantajı nedir?

• Kredi kartının aidatı ücreti vs var mı?
    15k taksitlendirme iyimiş acaba enpara gibi son ödeme günü veriyor mu ekstre kesim tarihinden 10 gün sonrasına?

• Ücretsiz aidat yok. Diğer olayı bilmiyorum kullanan yazsın.

• peki ben şimdi uye olsam hemen bu kampanyalardan yararlanabilirmiyim sağlam kart hemen gelirmi kampanya son tarih 31 ağustos diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barakuda1 -- 24 Ağustos 2022; 19:55:44 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.