Şimdi Ara

🌴 KUVEYTTÜRK (15B ₺ FAİZSİZ TAKSİT) (FAST ÜCRETSİZ) FIRSATLAR AKTİF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
92
Favori
100.254
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu sıralar Kuveyt Türk yeni kampanyalarla müşteri çekmeye ve bize fırsat doğurmaya devam ediyor.

MOBİL ÜZERİNDEN MÜŞTERİ OLANLARA ÖZEL KAMPANYALAR:

MOBİLDEN MÜŞTERİ OLUP, HESAPTAN VEYA KREDİ KARTINDAN 2 FATURA TALİMATINA ÖZEL 50₺ ALTIN PUAN GEÇERLİLİK: 1 TEMMUZ-31 AĞUSTOS

Kuveyt Türk Mobil’den görüntülü görüşme ile müşterimiz olanlar 1 Temmuz 2022– 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında herhangi bir kanal üzerinden verdiği 2 adet fatura talimatı ödendiğinde 50 TL Altın Puan kazanıyor!
    Kampanyadan Kuveyt Türk Mobil’den görüntülü görüşme ile hesap açılışı yapan tüm bireysel müşteriler faydalanabilir.
    1 Temmuz 2022 – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında herhangi bir kanal üzerinden 2 adet fatura talimatı verilmesi ve talimatların otomatik ödenmesi gerekir.
    Müşteriler bu kampanyadan bir kez faydalanabilir.
    Kampanya kazanımı tek seferliktir.
    Kampanyaya katılım 20.000 kişi ile sınırlıdır.

MOBİLDEN MÜŞTERİ OLDUKTAN SONRA SAĞLAM NAKİT KART İLE YAPILACAK 100₺ ALIŞVERİŞE 100₺ HARCAMA İADESİ GEÇERLİLİK: 1 TEMMUZ-31 AĞUSTOS
    31 Ağustos 2022 tarihine kadar Kuveyt Türk Mobil’den görüntülü görüşme ile müşterimiz olan herkese 100 TL’lik Sağlam Nakit kart harcamasına 100 TL harcama iadesi hediye!
    Kampanyadan 1 Temmuz 2022 – 31 Ağustos tarihleri arasında görüntülü görüşme ile hesap açan bireysel müşteriler faydalanabilir.
    Kampanya kapsamında 31 Ağustos 2022 sonuna kadar her ay ilk kez -tek seferde- yapılacak 100 TL ve üzeri Sağlam Nakit Kart harcamasıyla 100 TL'lik harcama iadesi kazanılır.
    Müşteriler bu kampanyadan bir kez faydalanabilir.
    Kampanya kazanımı tek seferliktir.
    Kampanyaya katılım 30.000 kişi ile sınırlıdır.
    Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

KUVEYTTÜRK SAĞLAM KART:

* Aktif olarak her ay 200₺'lik ekstre borcu öderseniz 12 ay sonunda 50₺ Altınpuan tanımlıyor hesabınıza ve bu altınpuan tanımlandıktan sonra ay sonunda direkt altın hesabınıza gram altın olarak yatıyor, istediğiniz zaman bozup nakit olarak çekebiliyorsunuz.

SAĞLAM KREDİ KARTI KAMPANYALARI:

VADE FARKSIZ 250₺-15.000₺ HARCAMALARI VADE FARKSIZ 5 AY TAKSİTE BÖL (MAKSİMUM 3 HARCAMA)

Sağlam Kart ile yapacağınız 250 TL – 15.000 TL’ye kadar olan alışveriş işlemleriniz, yasal taksit sınırları çerçevesinde azami 5 aya kadar vade farksız olarak sonradan taksitlendirilebilmektedir. Üstelik 12 Temmuz 2022 tarihine kadar kurban bağışı işlemlerinizi de taksitlendirebilirsiniz.*
    Sağlam Kart'ınız yoksa kart ücreti olmayan Sağlam Kart'a en yakın şubemzden ya da kolaylıkla Kuveyt Türk Mobil Şube üzerinden başvurabilirsiniz. Kuveyt Türk Mobil Şube'ye ulaşmak için tıklayınız.
    Kampanya süresinde müşteri, her ekstre dönemi boyunca en fazla 3 işlemini taksitlendirebilir.
    İşlemden önce kart üzerindeki taksit sayısının 0 olması gerekmektedir.
    Sonradan taksitlendirme hizmetinden ücret veya herhangi bir vade farkı alınmamaktadır.
    Taksitlendirmeye uygun işlemlerinizi Kuveyt Türk Mobil içerisindeki kart işlemleri – dönem içi işlemler menüsünden ücretsiz taksitlendir butonuyla vade farksız 2 ile 5 taksit arasında taksitlendirebilirsiniz.
    Dönem içi hareketleri yansımış harcamalar için sonradan taksitlendirme işlemi yapılabilmektedir. Ekstreleşmiş ya da gün sonu alınmamış (bekleyen provizyondaki) işlemler sonradan taksitlendirilememektedir.
    Taksitlendirilmiş bir işlem için tekrar taksitlendirme talebi alınamamaktadır.
    Yasal düzenlemeler gereği; telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurtdışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, vergi ve fatura ödemeleri, kozmetik, ofis malzemesi ve kuyum harcamaları, hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımları sonradan taksitlendirme uygulamasına dahil değildir.
    Elektrik ekipman ve elektronik eşya alımında en fazla 4; havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama harcamalarında en fazla 3 taksit yapılabilir.
    Mevzuatın öngördüğü taksit sayılarının üzerinde taksitlendirme yapılamayacaktır.

MOBİLDEN MÜŞTERİ OL, MILES&SMILESA BAŞVUR 1000 MİL KAZAN! GEÇERLİLİK: 31 Ağustos

Mobilden müşteri olup Miles&Smiles kredi kartına başvuran mühendis, doktor, avukat, mimar, mali müşavir, eczacı, diyetisyen, diş hekimi, öğretim üyesi, psikolog, fizyoterapist, veteriner hekim, hakim/savcı, optik/gözlükçü, öğretmen meslekteki (başvuruda meslek seçimi zorunlu bunlardan birisi olmalı, müşterilere 1000 mil hediye!

Ek şart: müşteri olurken ticari elektronik ileti izni verilmeli

BUNUN DIŞINDAKİ MARKALARA ÖZEL %10-15 İNDİRİMLER VE VADE FARKSIZ TAKSİT KAMPANYALARI İÇİN:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkantEser -- 20 Ağustos 2022; 10:3:7 >

• hayir. asli olarak mantigi o zaten; kredi diye degil finansman olarak veriliyor. normalde proforma dedikleri on faturayi ibraz ediyorsunuz ona gore veriliyor, yani diyelim evinizi yaptiracaksiniz, faturasi ne kadara cikar diye bilgi alip ona gore proforma fatura kesilir. banka onaylarsa o fatura kadar para size verilir ki paranin gercekten helal karsiligi oldugu anlasilsin. kuveyt turkun ihtiyac kart sisteminde ise pos cihazinin koduna guveniliyor. su an katilim bankaciligi prensipleri bu sekilde yurutuluyor, yani asli olarak para verilmez; onun yerine mal ya da hizmeti banka alir, size taksitle satar.

tartismak icin degil, ilgilenenlere bilgi olarak yazdim, karsit gorus beyan etmeye gerek yok :)

10 yıl kuveyt türk ile çalıştım ben. bu bankadan paramı çekip başka bankaya taşıdım artık arap sermayesine para kazandırmamak için.

kuveyt türkün en çok hissesine sahip olan kuruluşa ait yönetim kadrosundaki tiplere bakın. şu tiplere 100 tl mi bile emanet etmem. diyeceksiniz bana, madem öyle niye 10 yıl çalıştın kuveyt türkle diye. çünkü daha yeni aydınlandım. 

• ÜSTELİK ATM SIKINTISINI DA PTT VE YAPIKREDİ ATMLERİYLE ANLAŞARAK ÇÖZDÜLER!

GÜNLÜK ÇEKİM LİMİTLERİ DAHİLİNDE İKİSİNİ DE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE KULLANABİLİRSİNİZ!

DETAYLAR:

https://www.kuveytturk.com.tr/kampanyalar/pttmatik-nerede-kuveyt-turk-orada

https://www.kuveytturk.com.tr/kampanyalar/kuveyt-turk-ile-yapi-kredi-ortak-atm-anlasmasi

• taksit kampanyası güzel

• Enparayi kapatıp komple buraya geçmeyi düşünüyorum. Hem bankamatik kartina bile kampanyaları oluyor fatura talimatı vs. Enpara da hiçbir şey yok kredi kartının bile kampanyası yok doğru düzgün.
  • Cüzdan ödemeleri geçerlimi acaba ?
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt

Herhangi bir sektör kısıtını burada belirtmemişler, denemekte fayda var. Hem burayı da yeşillendirmiş olursunuz. Ben eski müşteri olduğum için deneyemiyorum.
  • BerkantEser kullanıcısına yanıt
    Az önce mobilden üye oldum kampanyalar kısmı uygulamada boş görünüyor acaba şimdi alışveriş yaparsam kampanyadan faydalanmış olur muyum kampanyaya katılmak için başka bir şey yapmam gerekiyor mu?
  • mastuva M kullanıcısına yanıt
    100/100 ve 50₺ fatura ödeme talimat kampanyasında SMS veya Kampanyaya katıl diye bir buton zorunluluğu yok.
    Bkz: 🌴 KUVEYTTÜRK (15B ₺ FAİZSİZ TAKSİT) (FAST ÜCRETSİZ) FIRSATLAR AKTİF 🌴 KUVEYTTÜRK (15B ₺ FAİZSİZ TAKSİT) (FAST ÜCRETSİZ) FIRSATLAR AKTİF

• 2018 de kredi kartı almıştım. Bu kampanyalardan faydalana biliyor muyum ?
  • hidensa H kullanıcısına yanıt
    Evet faydalanabilirsiniz.
  • Hb cüzdan başarılı

Teşekkürler hocam

• hidensa H kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • 2 farklı kampanyaya katıldım ikisinden de iade gelmedi.
  • kampanya vs olduğunda parça parça konu açılıyor aramak durumunda kalıyorduk. konu böyle güzel olmuş hepsi toplanmış. kendi adıma teşekkür ediyorum emeğinize sağlık.
  • taksit kampanyası güzel ama "İşlemden önce kart üzerindeki taksit sayısının 0 olması gerekmektedir." ibaresi var yani bi kez taksitlendirme hakkımız var gibi anladım, bu yaptığımız taksitlendirme bitince mi diğerleri aktif oluyor? tecrübeliler bi aydınlatırsa iyi olur

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Kuveyttürkte sonradan faizli yani kar paylı taksit yok, bu yüzden eski usül harcama yapmadan önce karta taksit sayısı belirliyosun. O yüzden öyle yazıyor.

3 kez taksitlendirme hakkın var her ekstre boyunca.
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Bazı kampanyalar geç yansıyor.

O zaman cok iyiymiş hocam. Bende var sağlam kart, bireysel müşteri temsilcisiyle bankaya git gel ahbap olduk, onun hatrına almıştım, dursun kenarda o zaman :)

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Daha önce taksit sayısını ellemediysen hiçbir işlem yapma, alışverişi yap mobilden gir ve taksitlendir çok iyi bir şey.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.