Şimdi Ara

Kusura Bakmayın Diagne Kalırsa Verim Olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kusura bakmayın dedim. Herkesin görüşleri farklıdır. Fegouli geldiği sene top oynamadı ta ki Fatih Hoca kesti oynatmadı hep yedekte kaldı. Oyuncu olmadığı bir dönemde formayı kaptı ve bırakmadı. Kendisi ortama uyum sağladı 1 yılın sonunda. 1 2 maç iyi idi ilk sene ama devamlılık yoktu.
    İnanıyorum ki Diagne bu takımda 1 sene daha oynasa adapte olur ve o korkaklıgı üstünden atar.
    Rodriguez de sonradan açıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Düzeltme: Konuya Bakmayın Diagne Kalırsa Verim Olur

• Cagne kalırsa Avrupa kupalarında, hele ki ŞL'de, galibiyet almamız imkansıza yakın. Açın Benfica deplasmanında ne yapmış diye.

Gomis'in gittiği ülkeye giderse orada başarılı olur.
  • daha topa vurmayı bilmiyor nasıl yararlı olacak, alt yapı eğitimlerini tekrardan vereceksek 3-4 yıl sonra belki verimli olabilir.
  • Bu adam kasımpaşa da iken. Her hafta millet ağzından eksiktmiyordu. Ben çevremde insanlardan duyuyordum. İyi verimli idi ki kasımpaşa ilk 5 de idi. Değişim kolay birşey mi bence değil.

• Bu şahsiyet bin yıl bu takımda kalsa yine faydalı olamaz.
    Bir insanın zeka seviyesi kulüpte kaldıkça gelişmiyor. Bu kişinin zihinsel özellikleri 20 üzerinden 4-5 civarı.
    Boşa kürek çekmiş olursun. Zeka seviyesi yüksek, sakatlanma ihtimali düşük, devamlılığı yüksek ama tekniği olmayan bir forvet varsa onu alsınlar.
    Bence daha cazip.
  • veremdir o, verim olsa duramazsın
  • Kusura bakıyoruz, böyle kusur mu olur?
  • Arkadaşlar satılmasın demiyorum, satılsın. Ama eğer oldu da satılmaz ise seneye verimli olacağını tahmin ediyorum hepsi bu.

• Bir cümle yazacaksınız, onu da katlederek yazıyorsunuz.
  • Vahim olur diye okudum
  • Hocam eyvallah da Feghouli sonradan açıldı diye herkes kalsın mı?
    O zaman kim gidecek? Her kötü oynayan kalsın sonradan açılmasını mı bekleyeceğiz?
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kalsın demiyorum :) ben diyorum ki eğer satılmaz ise. Yani alıcı çıkmadı vaz geçildi Vs. O zaman verim alınacaktır diye düşünüyorum.

• Hocam yapma gözünü seveyim dünyada ayağına topun yakışmadığı adam . Kusura bakmayın ama bu adamı izlemeye Antalyadan İstanbula gitmem. GÖNDERİLMELİ.
  • Deseler ki dünyada bi topçu söyle sonradan yetenek gelicek acılacak en son adam olarak cagne'yi söylerim, Kasımpaşada atmış atmasına nasıl gözlerden kaçtı bilmiyom ama herifin attığı goller hep al vur tarzı. Bi futbolcu futbol topuna bu kadarmı uzak olur her aldığında ayağına dolanıyo bi gram yeteneği yok adamın, Biraz taraftar baskısı yiyince yönetim ne yapıp edip aldılar ama ciddi söylüyorum gomis 45 yaşına gelsin şu adamdan kötü olmaz.

Cagne 1 , Ömer bayram 2 gözümle gördüğüm en yeteneksiz futbolcular.
  • Fegu ve Rodriguez ile ne akla hizmet kiyaslama yapıyorsun 😁

• Bu bizim forvet mi?

https://youtu.be/J1K1LoTJZiY

• 1.maç puanımı maçtan sonra vereceğim. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.