Şimdi Ara

Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
12.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
279 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha yeni 1 kilo filtre kahve almıştım, en yakın zamanda bir kilo daha alacağım.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/alkislar-kurukahveci-mehmet-efendiye-ataturklu-15-temmuz-ilani-paylasim-rekorlari-ki-289651h.htm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Fetöcüler internette olabilecek en kibirli ve küstah yazıları yazıyorlardı.

Ben forumda biriyle kavga ederken bir tanesi bana “artık her şey bitti, yapabileceğiniz hiç bir şey yok” dedi. Konu darbe filan değildi. Dini temelli devlet vs. konusu.

Bu adamlar bu cesareti bulmaya başladılar diye çok huzursuzlanmıştım.

Fakat bu kibir ve “özeleştiri yapamama” sonlarını getirdi. Şimdi aynısını çok iyi bildiğin bir kitlede gözlüyorum bakalım hayırlısı.

• Olay bu kadar basit aslinda. Yepyeni destanlar yaratmaya gerek yok utanc verici aci hatiralarin ardindan. Gecmise bakip bu ulkenin nasil temeller uzerine kuruldugunu hatirlamak ve o ilkelere sadik kalmak yeter de artar. Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı 

• bugünün öyle özel bir gün olduğuna yönelik 1 tane şey görmedim bugün 4 kere sokağa çıktım. :D hiç kimsenin umurunda değil herhalde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 15 Temmuz 2020; 19:47:14 >
  • forumda darbe gecesi rte nin asılmasını trt 4k da 4k izliycezmi adlı konu vardı,konunun destekçilerinin nasıl tarz üyelerden oluştuğunu yazmama gerek yok herhalde onlar kendilerini biliyorKuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Temmuz 2020; 19:58:58 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

• Konuda 2 tane bloklu kişi var. Mesajlarını görmedim. Şu blok sistemi ne güzel bişey ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gosHawk. kullanıcısına yanıt
    Ayarları bozuluyor bu konuda.

• Kuru Kahveci Mehmet Efendi yandı şimdi vatan haini fetöcü terörist pkk ziyonist mason ne varsa yapıştırırlar.

• böyle cesur firmalara ihtiyacımız var, keşke bu güçlü omurga biraz olsa medya'da olsaydı.

• Başka sözleride var cuk oturan anladınız

• Boşa duyar kasmasinlar.Bu firma dandik kahve çekirdeklerini millete senelerce yutturup, Türkiyede kaliteli kahvenin yayginlasmasini onledi.Firmanin vizyonuyla Atatürk'ün uzaktan yakindan ilgisi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her olayda bi Atatürk resmi bir de sözünü koy millet arkandan gelsin ne ala memleket

• Bir koli alıp eşe, dosta dağıtacağım.Adamın dibi Mehmet Efendi Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı 

• Dr.Ünal kullanıcısına yanıt

Bu olayda samimiyetsizlik aramak boş değil mi?

Amaç sadece yaranmakla iş yapmak olsa yaranılacak taraf bu mu olmalıydı?

• Dr.Ünal kullanıcısına yanıt
    Atatürk'ün adını ağzına almaktan imtina etmiyorlar en azından. Ayrıca ben ilk defa böyle bir ilanlarına şahit oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Osiris34

Konuda 2 tane bloklu kişi var. Mesajlarını görmedim. Şu blok sistemi ne güzel bişey ya.

2 tane bloklu yine iyimiş. ben bazı konuları açıyorum ilk 10 mesajı yazan bloklu oluyor.

• @Holy Templar

ne güzel dimi her karşıt görüşlü üyeyi banlayarak yakında marsta su arama çalışmalarına başlarsınız burda Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Temmuz 2020; 18:46:41 >
  • Mehmet Efendi yakında iflas eder başına Kayyum atanır 🤔

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.