Şimdi Ara

Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
12.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
279 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

bunları diyen de geçmiş hükumetleri, bugünkü muhalefeti suçlayıp duran, akpyi göklere çıkartıp duran kerimcem mi?Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı 

kusursuz kerimcem.Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 18 Temmuz 2020; 20:37:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

bunları diyen de geçmiş hükumetleri, bugünkü muhalefeti suçlayıp duran, akpyi göklere çıkartıp duran kerimcem mi? 

kusursuz kerimcem. 

ben akp mhp ip chp ye bile oy atmış bir insanım sen siyasi taktığın plakandan Chp den başka bir partiye oy atabildinmi acaba? başına çöp kutusunu bile koysan sizin kitle sorgulamadan oy atar chp yeKuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı  laf sokucam derken insan döner bir aynaya bakar..Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı  sonar birde gelirler buraya akp lilere koyun derler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Temmuz 2020; 20:44:9 >

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Maşallah Şahin k'nın bile bu kadar karışık kaseti yoktur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Maşallah Şahin k'nın bile bu kadar karışık kaseti yoktur

yaşım 36 canım akp yi hatalı gördüğüm yada belediyedeki adamlarını beğenmediğim zaman alternatiflerini gördüğüm anda bastım oyu demokrasi budur Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı senin gibi babamın tuttuğu, atamın partisi chp diyip nesillerden nesillere gelenek sülalece diyip oy atmıyorum asıl gericiler kim forumda karışıyor hatlar zaten burdaKuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı  devamlı aynı partiye atan adam ideolojik programlanmış robottur zaten bu konuda akp chp faketmez..

Chp nin bu acınası kadrosuna, haline genel seçimlerde günahımı bile vermem zaten..Akp chp mi diye sorsan okadar hatasına rağmen yine akp derim yalan borcum yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Temmuz 2020; 21:29:44 >

ben hepara bile oy verdim ama senin gibi parti propagandası yapmadım. dediğin gibi laf sokucam derken insan döner bir aynaya bakar.Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı 

işin komiği çıkıp "ölümüne akpliyim, muhaliflere de düşmanım" desen neyse ama çok objektifmiş gibi takılıp bu şekilde davranıyorsun, bu şekilde yazıyorsun. Ama kimse senin bu davranışlarını yemiyor, onu anlayamadın yıllardır.Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı 

o kadar farklı partilere oy verdiysen keşke buradaki düşüncelerine de yansıtsaydın. Sen inatla akp propogandası yapıp, akpyi göklere çıkartıp, muhalefete laf atıp duruyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 18 Temmuz 2020; 23:7:6 >
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt

he he bende koşun akp ye oy verin dedim zaten nedemezsin dediğim sadece iyi işlerinden biri o, ha bugünkü iyi işide yerli otomobil hükümet bu deccal değilKuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı 

ha kötü işleride fetö petö torpil fazla kutuplaşma uzar gider doluu...

öyle dedin dedim ben de zaten. farklıymışsın gibi gözükme çabasındasın ama neden, onu çözemedim. Senin ne olduğunu, yazdıklarını ben zaten biliyorum, yıllardır neler yaptığını sen de çok iyi biliyorsun.Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı 

• Kuru kahveci mehmet efendi seni daha da sevdik be abi..

• Konuya bakmadım ama buradan kahve almam artık diyen haysiyetsiz çıkmadı sanırım forumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenbalx

https://eksisozluk.com/10-subat-2018-man-adasi-belgelerinin-dogrulanmasi--5567262

Alıntı

metni:
    bu paranın kaynağı nedir acaba?
    özet: "savcılığın bu kapsamda masak ve halk bankası’na yazı yazarak şüphelilerin bellway şirketine para gönderip göndermediklerinin tespitini istediği belirtildi. masak ve halk bankası’nın verdiği yanıta göre, bellway şirketinin halk bankası galata ticari şubesi’nde bulunan hesabından şüphelilerin hesaplarına şu paralar gönderildi:
    -15 aralık 2011 tarihinde ziya ilgen’in albaraka türk hesabına 2 milyon 500 bin usd.
    -15 aralık 2011 tarihinde mustafa erdoğan’ın albaraka türk hesabına 2 milyon 500 bin usd.
    -26 aralık 2011 tarihinde ziya ilgen’in albaraka türk hesabına 1 milyon 250 bin usd.
    -26 aralık 2011 tarihinde mustafa erdoğan’ın albaraka türk hesabına 1 milyon 250 bin usd.
    -27 aralık 2011 tarihinde osman ketenci’nin albaraka türk hesabına 1 milyon 250 bin usd.
    -27 aralık 2011 tarihinde mustafa gündoğan’ın vakıflar bankası hesabına 1 milyon 250 bin usd.
    -28 aralık 2011 tarihinde mustafa gündoğan’ın vakıflar bankası hesabına 250 bin usd.
    -28 aralık 2011 tarihinde osman ketenci’nin akbank hesabına 1 milyon usd.
    -29 aralık 2011 tarihinde burak erdoğan’ın garanti bankası hesabına 1 milyon 450 bin usd.
    -4 ocak 2012 tarihinde burak erdoğan’ın garanti bankası hesabına 2 milyon 300 bin usd.
    -halk bank, 17 ocak 2012 tarihinde ise mustafa gündoğan’ın bellway şirketinin istanbul galata ticari şubesi’ne 30 bin usd gönderildiğini belirtti."

Bu kişiler kamu görevlisimi? Olay doğrumu yanlışmı bilinmiyor ama Kılıçdaroğlu tazminat cezası alıp duruyor  

Tazminat cezası almadı. Bozuldu o. Mahkeme takipsizlik verdi. Erdoğan'ın her gün söyledi 10 yalandan biri sadece. Ha şimdi akp trolleri gelir, erdoğan yalan söylemez gibi bir salaklık yaparlarsa, kendi yalanlarından oluşan 12 bölümlük videoları gösteririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Abicim şeytan bunlara geliyorsa ders almaya geliyordur.

Valla olabilir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı sivri zekalar buraya akp askeri vesayeti bitirdi yazmış. O zaman 15 temmuz da neden darbe denemesi oldu? Zeka

Ayrıca büyük orta doğu projesi siyasal islam partisi kurmak istiyordu, ortadoğuda böyle oynanır oyun. 12 eylül ve 28 şubatı yaptılar ki dindarlar mağdur olsun, seküler kesme tepki doğsun.

Ama şuan aynı zulm yapılıyor halka.

Baksana başı kapalı kıza zulm eden akpli vatandaşlar. Kız caz festivaline katıldı diye linç ediliyor, chpli onurlu insanlar kızı koruyor yobazlardan

Neyse 6 ay sonra burda herkes ben hiç akpye oy vermedim marvasını okur
    Şaşırmayın

Şimdi de menzil üzerinden devleti uyardı diye ilahiyatçı profesöre birlik oldu büyük orta doğu projesi Türkiye taşeronları, adama saldırıyorlar.

Dünde halkı ve devleti feto konusunda uyaranları sözde askeri vesayet mücadelesi adı altında ergenekon kumpası ile hapse attılar.

Bu millet akıllanmaz.

10 yıl önce malum şahıs ile feto yan yanaydı unuttunuz mu? Bank Asya açılışı yazın Google a bakın kimler kimlerle beraberdi

15 temmuz kolay yapılan Bişeey değil, feto elebaşı terrorist gülenin dediği gibi kılcal damarlarına inmesi lazım devletin diyor. Bu videolar çıktı akpli bakan kargalar güler bu iddialara dedi

Bu millet akıllanmaz

Cemaat tarikat adı altında dinini satanlara Allah ne yazmış okuyun kurandan.:

Tevbe 35. : Bunların üzerlerinin cehennem ateşinde kızartılacağı gün; onların alınları, böğürleri ve sırtları bunlarla (din istismarıyla kazanılan haram ve haksız kazançlarıyla) dağlanacak (ve): "İşte bu, kendiniz için yığıp-sakladıklarınızdır; bu yığıp-sakladıklarınızı tadın".

Elde kuran, dilde yalan cepte haram, torpil ile devlete kızan sayılı tarikatlar. Sonunuz feto gibi olacak.

Bu paralı holding olan devlete sızan paralel yapılanma girişiminde abd güdümünde olan yerlere takılan varsa derhal çıksın.

Vatana ihanetin sebebi olmaz bedeli olur Mustafa Kemal Atatürk.

Yarın khk diye ağlarsınız

Allah kimseye kendini dinini ticaret eşyası yapmaya çalışana merhamet göstermeyecek ve bunun sözünü kuranım kıyamete kadar korunacak sözü ile koruma altına almıştır. Allah hepinizden büyük, egosu şeytan olmuş çomar sürüsü sizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoCat -- 19 Temmuz 2020; 19:4:54 >

Severek takip ediyoruz.

Kuru Kahveci Mehmet Efendi'nin efsane 15 Temmuz ilanı

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.