Şimdi Ara

Kuo: iPhone 12 kutusundan kulaklık ve şarj aleti çıkmayacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
7.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutuya sarj cihazini koymuyorsan o zaman fiyati da daha uyguna koymak zorunda. Bu urunler nukleer veya gunes enerjisi ile sarj olmuyor.

Apple yanlis politika icinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerek yok zaten evde bir ton kablo adaptör kulaklık var. Ha çok istiyorsan gidersin adam akıllı bir kulaklık alırsın ki zaten orjinal kulaklığı vasat iPhone’unun. Standart 5v 1A adaptör herkeste vardır diye tahmin ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok doğru ve yerinde bir hamle. Ben olsam kutuya telefonu da koymazdım. Burda çıkıp onu savunanlar da olacak nasıl olsa.

• Cahil Cahil yorumlar yapıyorsunuz. Şarj aleti kutunun içinde olsa o şarj aleti için ilk önce yüzde 10 trt bandrol ücreti sonra yüzde 50 ötv ve en sonda gümrüklenmiş değer. Üstünden yüzde 18 kdv ödeceksin. Ama şimdi şarj aletini ayrıca alınca sadece yüzde 18 kdv ödeyeceksin !

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Ynede alir bu millet kredi ceker.

Ayrica apple icine telefon koymasa sadece kutuyi bile alirlar.

Aypon kutusu bu, aypon kutusu stabil çalışıyor bir kere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mantıklı.

bence apple tüm telefonlarını 10000 TL'ye sabitlesin ve telefon yerine, alna yapıştırılabilen "apple" logosu satsın.

böylece alnında apple logosu olan insanları tanıyıp "aaa ne kadar da varlıklı ve özel bir insan" diyebiliriz.

• Bilmirem kullanıcısına yanıt
    Hangi telefonu kullanıyorsunuz acaba?

• anilburak kullanıcısına yanıt
    😂

• Savunulmasına içerleyip düşük seviye saldırılara başvurmuşsun, yazık. Herkes bir şekilde kendi seviyesini gösteriyor :)

• Doğru bir adım. Evde 5 tane var zaten.

• Vergiler okadar yüksek ki Bir telefon kendine bir telefon devlete hediye ediyoruz.
    Apple yapmaz diye düşünüyorum bundan dolayı bile %0,01 müşteri kaybedebilir.

• Öyle bir şey yapmazlar bence yalan haber olabilir. Akıl var mantık var şarj aleti olmazsa nasıl şarj edecek millet bir yerine mi sokacak şarj olsun diye.

• Ayrica Kuo: İphone 12 lerde ekran olmayacağını, gelen bildirimlerin kalbi hissiyat ile kavranabileceğini belirterek, telefon fiyatının artacağını belirtti.

• quote:

Orijinalden alıntı: mourn

Hangi telefonu kullanıyorsunuz acaba?

Huawei p9 kullanıyorum.Ilk çıktığı zaman almıştım, geçtiğimiz sene yaptığım batarya değişimiyle beraber sorunsuz bir şekilde çalışıyor hala.

Neden sormuştunuz bu arada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad prob aldım,3.5 mm jack to type c dönüştürücü nün en iyi benzerlerini aldım ama illa kendi kablosu olacak dedi tanımadı görmedi yani,ve demem o ki aparatlardan da vurgun yapmayı planlıyorlar artık

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Şarj girişini kaldırınca dosya aktarımını nasıl yapmayı planlıyorsun? Yada kablosuz şarjin normal şarja göre ne kadar verimsiz olduğu, kablosuz şarjın gücünün normal şarja göre daha düşük olduğunu falan bildiğini de sanmıyorum tam bir Apple fanboysun muhtemelen 3.5mm Jack kaldırıldığı zamanda Apple ı desteklemişsindir

• f 22 raptor kullanıcısına yanıt
    AirDrop ile yapmayı planlıyorum

• Bence telefonuda lego gibi göndersinler herkes evde kendi montajlasın 🤣

• Şarj aleri çıkmama gibi bir durum mümkün değil. Kulaklık koymayacaklarının yolunu yapıyolar işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kedi cigerciler yine gelmişler konuya. Çatır çatır alacagız biz çıktıgı gibi 15 bin liraya siz de bakar kalırsınız öyle.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.