Şimdi Ara

Kuo: iPhone 12 kutusundan kulaklık ve şarj aleti çıkmayacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
7.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saçma sapan hareketler bunlar

• strathmorea kullanıcısına yanıt

Nintendo kabul ettirdi.Kuo: iPhone 12 kutusundan kulaklık ve şarj aleti çıkmayacak 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bunu vergilerde de yapabilirler. mesela ötv, mtv için önce %70 vergi zammı söylentisi yayıp, %30 a alkış bile tutturabilirler. yapılmışmıydı yoksa :)

• Çevre içinse, tamam.. Duyar kasalım hemen...

Bankalar basılı ekstre göndermemek için arıyorlar bazen.. Ben de ekstre gönderiminin kendilerine olan maliyeti kadar bir miktarın, LÖSEV, TEMA, Mehmetçik Vakfı gibi bir vakfa yatırılması koşulu ile e-posta ile bile göndermelerine bile gerek olmadığını söylüyorum.

Tahmin edin ne oluyor?

Evet, evet..

Bütün bankalar kabul etti.. Çünkü bankalar için çevre çok önemli..

Değil tabii ki..

Hiçbiri kabul etmedi. Böyle bir hizmetleri yokmuş..

Apple içinde geçerli aynı şey.. Cevre çok önemli.. Yersen..

• İphone kullanicisi için bir şey değişmez. Düdüklenmeye alışıklar onlar zaten. Gider 30 bin liraya telefonu, 5 bin liraya kulaklık sarjı alırlar.

Ben apple yerinde olsam kutuyada koymazdim telefonlari. gazeteye sarsinlar versinler

• ya bence saçma koymamaları zaten o telefonu iphone 11 gibi ucuz yaparlarsa en az o telefon 10.000 tl gibi bi fiyat çıkıcak e alan şarj kalbosu alıcak en az 300 400 lira olucak airpods un da yenisi çıkar zaten bi 1.500 gibi fiyatlara yani bide en az etkilenmesi için diye yazılmış zaten telefonun yanında alınan ekipmanlar bir telefon parası

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanım.haber123 -- 14 Mart 2021; 21:4:24 >
  • Ynede alir bu millet kredi ceker.

Ayrica apple icine telefon koymasa sadece kutuyi bile alirlar.

• yapın şunu çift hatlı da kafamız rahatlasın ya

• Koymasın alırım

veya şarj+kulaklık koyar ama kötüsünü koyar.

• lüks kiralı mağazalar olmadan telefon satarsa maliyet yarı yarıya düşer. denesinler.

• anilburak kullanıcısına yanıt
    telefon çıkmasa bile evini satıp almaya hazır bir grup var. :DDD

• iPhone çok yakında ekranı, işlemceyi, kasayı vs. hepsini ayrı ayrı satacak toplama bilgisayar gibi:)) yıllar oldu hala hızlı şarj aleti yok telefona da verilen para 7 bin ve katları! Qualcom snapdrogan 875 100 dolar daha fazla satacakmış siz iPhone işlemcisine 300 dolar ekleyin. Herşey kitlenmek üzerini kurulmuş bir sistem 15 bin liraya telefon alan var bir ev kaporası!

• Bi sonraki adım belli " kutudan telefonda çıkmayacak" :D iyice mal durumuna düşürdüler insanları. Maliyetler artmış mış, ya kardeşim Apple ucuza telefon satıp sürümden kazanan bi şirket degil. Maliyetler artarsa kendinden feragat etmez hep tüketiciye yapıştırır.

• cabriyo kullanıcısına yanıt

Zaten kötüsünü koyuyorlar, daha kötüsü olamaz diye düşünüyorum, yoksa olabilir mi:)

• Kuo: iPhone 12 kutusundan kulaklık ve şarj aleti çıkmayacak
    Bunlara az bile

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.