Şimdi Ara

Kullanılmayan arabaları şikayet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bazı arabalar kullanılmamak üzere terkediliyor. Örneğin biizm caddede 30-40 senelik bir araba(ki anladığımız kadarıyla sahibi de burdan taşınmış) aynı yerde lastikleri patlamış, çürümüş halde duruyor. Boşu boşuna yer kaplıyor. Bunları şikayet edip çektirebileceğimiz bir yer yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frknyldrm -- 5 Ocak 2016; 21:43:48 >

• Belediyeye şikayet et. Götürmezseniz valiliğe gideceğim çekmediğinizi söyleyeceğim de. Büyük ihtimalle gelip kaldırırlar. Oda olmazsa polisi ara gençler içinde tiner kullanıyor diye çağır gelsinler onlar kaldırtır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YüzüğüKayıpFrodo kullanıcısına yanıt
    Kısaca her türlü kaldırırlar
  • Kaldıramasazsan kaldırırlar gülüüüüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kör ölür badem gözlü olur.
  • Böyle arabaları değerlendirmenin bir yolu yok mu acaba? Mesela youtube da ünlü video var tır kasasında unutulan camaro diye ya da harabe bir evin garajında 60 lardan kalma bir Ford buldum diyelim bu gibi arabaları satın almak için ne tür bir yol izlemek lazım?

• aracın markası modeli nedir ?
  • Belediye bakar diyenlere gelsin;

Araç parklanması ve yol işgali ile ilgili sorumluluk, 2918 Sayılı Karayolları Kanunu gereği Emniyet Müdürlüğü’ne aittir.

Bilgilerinize sunar , iyi günler geçirmenizi dileriz.

Emniyet Müdürlüğü'nden gelen mail ektedir. Yani anlayacağınız Trafiğe engel değilse ellemiyorlar.
     Kullanılmayan arabaları şikayet

• zx6r kullanıcısına yanıt
    Çeki Demiriyle aracınıza bağlayın yolun ortasına sürükleyin,trafiği kapatın.zaten başkası gelir şikayet eder.alır götürürler.başka türlü iş yapacakları yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Rozetmen

Çeki Demiriyle aracınıza bağlayın yolun ortasına sürükleyin,trafiği kapatın.zaten başkası gelir şikayet eder.alır götürürler.başka türlü iş yapacakları yok

Dediğin gibi yaparsan suç işlemiş olursun. Özel Mülk plakalı araç olduğu için yetkili makama şikayetten başka çare yok.

Sahibini bulup bir temiz dayağa çekeceğim orası ayrı konu 😄

• bizim sokaktaki terkedilmiş aracı geçen yıl belediye nin web sitesindeki zabıta bölümüne aracın fotoğrafı ile beraber şikayet etmiştim. 2 gün sonra yerinde yeller esiyordu ilk defa zabıta nın bir işe yaradığını gördüm.
  • Öyle çok da kolay kaldıramazsınız diye tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.