Şimdi Ara

Kullanılmayan arabaları şikayet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
1
Favori
450
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    41 Mesaj
    Arkadaşlar bazı arabalar kullanılmamak üzere terkediliyor. Örneğin biizm caddede 30-40 senelik bir araba(ki anladığımız kadarıyla sahibi de burdan taşınmış) aynı yerde lastikleri patlamış, çürümüş halde duruyor. Boşu boşuna yer kaplıyor. Bunları şikayet edip çektirebileceğimiz bir yer yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frknyldrm -- 5 Ocak 2016; 21:43:48 >

|
    |
  • Belediyeye şikayet et. Götürmezseniz valiliğe gideceğim çekmediğinizi söyleyeceğim de. Büyük ihtimalle gelip kaldırırlar. Oda olmazsa polisi ara gençler içinde tiner kullanıyor diye çağır gelsinler onlar kaldırtır.

• Binbaşı
    1824 Mesaj
    Belediyeye şikayet et. Götürmezseniz valiliğe gideceğim çekmediğinizi söyleyeceğim de. Büyük ihtimalle gelip kaldırırlar. Oda olmazsa polisi ara gençler içinde tiner kullanıyor diye çağır gelsinler onlar kaldırtır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Kısaca her türlü kaldırırlar
    |
    |
    YüzüğüKayıpFrodo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kaldıramasazsan kaldırırlar gülüüüüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    1975 Opel Record 1.9 -1986 Mıtsubıshı Lancer 1.6 diesel -1992 Citroen BX TZD Turbo -2011 DFM Succe -2013 Mıtsubıshı L200 4x2 -2006 Fiat İdea-2000 kia pride- 1996 rover 620 si. ben secmedim onlar beni buldu
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    Böyle arabaları değerlendirmenin bir yolu yok mu acaba? Mesela youtube da ünlü video var tır kasasında unutulan camaro diye ya da harabe bir evin garajında 60 lardan kalma bir Ford buldum diyelim bu gibi arabaları satın almak için ne tür bir yol izlemek lazım?

|
    |
    |
    |

Araç parklanması ve yol işgali ile ilgili sorumluluk, 2918 Sayılı Karayolları Kanunu gereği Emniyet Müdürlüğü’ne aittir.

Bilgilerinize sunar , iyi günler geçirmenizi dileriz.

Emniyet Müdürlüğü'nden gelen mail ektedir. Yani anlayacağınız Trafiğe engel değilse ellemiyorlar.

Çeki Demiriyle aracınıza bağlayın yolun ortasına sürükleyin,trafiği kapatın.zaten başkası gelir şikayet eder.alır götürürler.başka türlü iş yapacakları yok

|
    |
    zx6r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Rozetmen

Çeki Demiriyle aracınıza bağlayın yolun ortasına sürükleyin,trafiği kapatın.zaten başkası gelir şikayet eder.alır götürürler.başka türlü iş yapacakları yok

Dediğin gibi yaparsan suç işlemiş olursun. Özel Mülk plakalı araç olduğu için yetkili makama şikayetten başka çare yok.

Sahibini bulup bir temiz dayağa çekeceğim orası ayrı konu 😄

|
    |
    bizim sokaktaki terkedilmiş aracı geçen yıl belediye nin web sitesindeki zabıta bölümüne aracın fotoğrafı ile beraber şikayet etmiştim. 2 gün sonra yerinde yeller esiyordu ilk defa zabıta nın bir işe yaradığını gördüm.
    |
    |
  • Yarbay
    5113 Mesaj
    Öyle çok da kolay kaldıramazsınız diye tahmin ediyorum.
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.