Şimdi Ara

Kulak Tıkanıklığı Nasıl Açılır? :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
118.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir haftadır hastayım, boğazım geçti, ateşim düştü, halsizliğimde geçti gibi ama bir kulak tıkanıklığım geçmedi. Nasıl geçircem bunu? Kendi sesimi zor duyuyorum

• kafayi yan yatir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kafayi yan yatir

• Su kaçınca yapılmıyo muydu o?
  • kafayi yan yatir
  • defterden 1 yaprak kagit kopar üzerine yazabildigin kadar sayfanın tamamına şunu yaz hiç boşluk olmasın "Qul huve lillezine amenu huden ve sifa" daha sonra büyük bir kapa içine koy üzerine su koyup 5 dk bekle sonra kapalı olan kulağına dök damlat bunu kulagın acılana kadar yap göreceksin ki kulağın açılacak bunu dua kitapından bulup yapmıştım hemen acıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doymamış Yağ Asidi

Arkadaşlar bir haftadır hastayım, boğazım geçti, ateşim düştü, halsizliğimde geçti gibi ama bir kulak tıkanıklığım geçmedi. Nasıl geçircem bunu? Kendi sesimi zor duyuyorum

en geç 7 günde geçer
    kulak zarım yırtılıp delindi 7 günde Allaha şükür eskisi gibi düzeldi
  • Git doktora kulağım tıkandı hiçbirşey duyamıyorum de.Birşey dökücek sonra boşaltıcak kulağını.Boşalırken ağrı yapar biraz acıtır ona göre.

• Kulağına kürek sok

• denize veya havuza git , atla, çivileme bomba balıklama , suyun içine gir ters dön, basınçtan bütün kulak kirleri çıkıyor kahverengei kahverengi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 7 Temmuz 2012; 15:40:43 >
  • vücudundaki hangi kulağın tıkalıysa onun haricindeki bütün delikleri tıka ve son gücünle nefes ver
  • eczaneye git gliserin iste. nasıl kullanacağını anlatır. kullanmayı ihmal etme hem iyileşmesi uzun sürer hem de hayattan bezdirir.

• Bendede olmuştu 2 haftada geçti östaki borun tıkalı o yüzden
  • Tükür.

• kulak çubuğunu dene olmazsa tuz ruhunu pipetle sokup dök kulağına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

quote:

Orijinalden alıntı: Doymamış Yağ Asidi

Arkadaşlar bir haftadır hastayım, boğazım geçti, ateşim düştü, halsizliğimde geçti gibi ama bir kulak tıkanıklığım geçmedi. Nasıl geçircem bunu? Kendi sesimi zor duyuyorum

en geç 7 günde geçer
    kulak zarım yırtılıp delindi 7 günde Allaha şükür eskisi gibi düzeldi

5. günüm benimde. Ama gerçekten lanet bir şey, insanlar bir şey söylediğinde 2-3 kere he, efendim diyorum.

• KULAK CUBU SOK PATLAT

• 2 adet yöntemin var dostum

1.Sakız çiğnemek
    2.Balon şişirmek

Bunları yaparsan hastalığın devam ettiği için tam açılmayabilir.Ama eskisinden daha iyi duyacağına eminim.

Tecrübe ile sabittir
  • quote:

Orijinalden alıntı: stunscenk

2 adet yöntemin var dostum

1.Sakız çiğnemek
    2.Balon şişirmek

Bunları yaparsan hastalığın devam ettiği için tam açılmayabilir.Ama eskisinden daha iyi duyacağına eminim.

Tecrübe ile sabittir

sakız çiğnemek kulak için faydalı bol bol çiğne dediydi doktor önceden bana ama çenem ağrıyor bu seferde

• quote:

Orijinalden alıntı: stunscenk

2 adet yöntemin var dostum

1.Sakız çiğnemek
    2.Balon şişirmek

Tecrübe ile sabittir

Sağolasın, hemen deniyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.