Şimdi Ara

Uyuma aşamasında kulak çınlaması beynin uyuşması-basınç vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Özellikle uykusuz kaldığım zamanlarda uyumaya çalışırken bi anda aşırı kulak çınlaması ve başımda da aşırı basınç hissediyorum. Nasıl tarif edeceğimi tam bilemiyorum. Bugün mesela gece uyandım 2 saat sonra geri yatayım dedim. Ama kulak çınlaması, beynimin içinde tuhaf sesler ve aşırı derecede tepemde basınç hissettim. Uykuyla uyanıklık arası süreçte oluyor galiba çünkü bilincim yerinde ama elimi kolumu kımıldatamıyorum. Sonra zorla gözlerimi açmaya çalışıyorum ve açınca da kalbim hıphızlı atmaya başlıyor bi korku oluyor. Zor kendime geliyorum. İnternetten baktım bir şey bulamadım bununla ilgili. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı dediklerin bende de oluyordu. Dahiliye, kalp, nöroloji, kbb gittim hepsi test yaptı her şey normal. Fizik tedaviye gittim orta derecede boyun düzleşmesi dedi. Psikiyatriye gittim anksiyete dedi. Sonuç : Boyun egzersizlerini yaptıkça zamanla geçti.

Sen de farklı bişe varsa bilemem ama bende sonuç bu. Ayrıca ses hassasiyeti ve kulaklarda vuuu lama da vardı bende. Kulak çınlamam ise hala geçmiş değil. 4 ay felan oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elit-insan -- 28 Nisan 2021; 13:45:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elit-insan

Aynı dediklerin bende de oluyordu. Dahiliye, kalp, nöroloji, kbb gittim hepsi test yaptı her şey normal. Fizik tedaviye gittim orta derecede boyun düzleşmesi dedi. Psikiyatriye gittim anksiyete dedi. Sonuç : Boyun egzersizlerini yaptıkça zamanla geçti.

Sen de farklı bişe varsa bilemem ama bende sonuç bu. Ayrıca ses hassasiyeti ve kulaklarda vuuu lama da vardı bende. Kulak çınlamam ise hala geçmiş değil. 4 ay felan oldu.

Peki genelde uykusuz kaldığın zamanlarda mı oluyordu ya da arada bir mi ? Şimdi normal spor yapıyorum boyun düzleşmesini bilemedim artık

• dcq.234 D kullanıcısına yanıt

Onu tam hatırlamıyorum ama bahsettiğin gibi tam böyle uykuya dalma aşamasında oluyordu. Kafada basınç, zar zor kendimi kaldırıyorum ve sonra aniden korku geliyor kalbim hızlıca çarpıyor. Dediklerin aynısı

• elit-insan E kullanıcısına yanıt

Uzun zaman oldu foruma girmedim. Şimdi düzeldim ben de sende devam ediyor mu hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.