Şimdi Ara

Rüya içinde rüya içinde rüya gördüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18.03.2012 güncelleme: Evet arkadaşlar hatırlarsanız rüya içinde rüya görmüştüm ve bu konuyu açmıştım. Bugünde ne alakaysa rüya içinde rüya içinde rüya gördüm. Çok garipti uyan uyan bitmiyordu hakikaten Leanardo kardeşimizin de dediği gibi.. Rüyamda garip bir odadaydım oda yapının tam ortasındaydı. odaya kuş bakışı bakarsak solunda ise büyük camlarla kaplı bir oda daha vardı ben orta odanın tam ortasındaki yatakta yattım ve rüya görmeye başladım odanın solundaki odada hologram tarzı bir canlı belirdi ve bana korkutucu şeyler söyleyip ardından yatağımı ıslatacağımı söyledi. Korkudan uyandım ve hemen altımı kontrol ettim ıslak mı diye ve gördüm ki ıslak sonra "Aman Allah'ım gerçekmiş." dedim o korkuyla tekrar uyandım ve altımı kontrol ettim yine ıslaktı sonra yine gerçekmiş deyip tekrar uyandım ve yine ıslaktı bu arada o garip odada uyanıyordum hep sonra gerçekten uyandığımda bir beyin sarsıntısı yaşadım resmen yaşadığım odayı unuttum etrafıma bakındım burası neresi diye sonra rüyamda altımı ıslatacağımı söylemişti adam hemen altımı kontrol ettim kuruydu sonra derin bir oh çektim. Kan ter içinde kalmışım böyle 2-3 kez aniden uyanınca neye uğradığımı şaşırdım. Çok garip bir şey adamı delirtir vallaha..

Bu da eski konunun içeriği:

Bu sabah rüya içinde rüya gördüm çok garipti. Rüyamda uyuyordum ve yine rüya görüyordum. Sonra uyanıp yatıyordum sürekli ve yattıkça rüyaya kaldığım yerden devam ediyordum. Aniden uyanınca bir garip oldum bir duşa girdim anca kendime geldim. Bazen de dram ağırlıklı rüyalar görüyorum kalktığımda acayip garip oluyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F5 -- 5 Nisan 2012; 0:10:41 >

• hala rüyada olmadığın ne malum ?
  • INCEPTION
  • aynısı dün gece bana oldu
  •  Rüya içinde rüya içinde rüya gördüm
  • Rüya içinde rüya saki inkepşın
    Böyle olmaz tek çare liposekşın.
  • inception terk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wixwe00

aynısı dün gece bana oldu

Biri sinyallerle oynuyor o zaman..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasanious

Rüya içinde rüya saki inkepşın

inkepşın değil ''İNSEPŞIN''

ve

Böyle olmaz tek çare liposekşın

değil

Bu böyle olmaz son ihtimal liposekşın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladies and gentlemen -- 25 Şubat 2012; 19:17:38 >
  • rüya içinde rüya içinde rüya gördüm. hem de karabasanlı. ne zor günlerdi ya..
  • Hiç rüya görmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladies and gentlemen

quote:

Orijinalden alıntı: Hasanious

Rüya içinde rüya saki inkepşın

inkepşın değil ''İNSEPŞIN''

ve

Böyle olmaz tek çare liposekşın

değil

Bu böyle olmaz son ihtimal liposekşın

Sonuçta aynı yere varıyor

• Yarın da rüya içinde rüya içinde rüya görmeyi deneyeceğim. Ondan sonraki gün araf..
  • Sırf şu Inception'ı kaç kişi yazdı diye girdim

Beni dahil etmeyin

• OLUR ÖYLE BAZEN..
  • amerikanın işi bunlar
  • Nasıl başardığımı bilmiyorum ama ben bir kere rüya içinde rüya içinde rüya görmüştüm. En son kalktığımda bu da mı rüya dediğimi hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaR_LoRd

Nasıl başardığımı bilmiyorum ama ben bir kere rüya içinde rüya içinde rüya görmüştüm. En son kalktığımda bu da mı rüya dediğimi hatırlıyorum.

Ya sakat bir şey yapsaydın rüyadayım diye.. Ben de akşam 5'te yatmıştım. Rüyamda saati sabahın 6'sı olarak gördüm. Uyandım saat daha 6 hava kararmamış deyip geri yattım. 13 saat uyumuşum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.