Şimdi Ara

Kripto paralar tepetaklak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
7
Favori
31.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bukadar oynak bir para birimi nasi guvenli olabilir ki? Nezaman ne olacagi belli degil. Silkeleyen silkelio geri kalan evini arabasini basip kaybediyo kumar gibi bisey

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

Btc aylık peryotta bile artık rsi 92 vurmuş ve ıraksamalar çoktan başlamış. Bu coin'in düzeltme yiyeceği ve elliott wave ikinci ayağa gideceği belli değil mi?

tablo okumadan alıp hodl'layalım ve zenginleşelim diyenler patlar tabi.

3.5 yıldır takip ediyorum bitmex zamanından da likidite olanları çok iyi biliyorum. 2018 ve 19 yazında bol bol ticaret yaptım olaya yabancı değilim.

Dipten alan kalantörler dump etti hepsi bu. İnsanlar bir zahmet de leverage yapmasınlar ne diyim..

Binance bile eskiden buna karşıydı shorting daha 1.5 sene olmuştur geleli.

btc hacimsel olarak da öyle saatlik alışveriş yapılacak kripto para olmaktan çıktı.

ekliyim

Dönüş trendi için de ma 200 bakmak lazım daha death cross gerçekleşecek mi diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 18 Nisan 2021; 18:17:1 >
  • Son bir ayda tepeden tırnağa bütün kriptolar en az 3 e katladi beyler, %300 artmış birsey %20 düşse ne olur düşmese ne olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Piyasa yeni yatırımcı yüzünden altı boş biçimde aşırı şişiyordu, minik düzeltmelerin ardından insanlar saldırmaya devam ediyordu. BTC adam gibi soluklanamadı, azıcık düşünce kolundan tutup kaldırdılar. İllaki bir noktadan sonra sert kırılmalar yaşanacaktı. Panik paniği getirir mi bilinmez. Biraz izlemek, haftalık kapanışı görmek lazım. Henüz boğa bitti, öldük bittik görüntüsü yok. Şu an tepki alımı ile piyasa biraz toparlıyor gibi, bakalım devamı gelecek mi yoksa yine mi salıverecek...

• Ne olacaktı alayı yalan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhangover01

Hiç bir değişime ayak uyduramayan ve her daim her konuda geride kalmayı tercih eden arkadaşlar yorum yapmazsa sevinirim.

Kardesim su coine 52 milyar dolar veren ahali cok inovatifse ben gerici olmayi tercih ediyorum.

10-20 sene sonra sunlari atip insanlar sizinle dalga gecicek, harbiden nasil oldu diyecekler

Unutmayin ki dombili ciftliginde herkes parasini tikir tikir alirken boyle senin gibi yorumlar atanlar cok oluyordu, herkes hesaplarini gosterip bakin ben ne kadar cok kazandim diye yarisa giriyorlardi

Kripto paralar tepetaklak

• çok zor değil bitcoine bi bakın internetten eylülde ne kadarmış şimdi ne kadarmış.

• Bir de gelmiş değişime ayak uyduramayan insanlar falan demiş...Ne zavallı tipler var bu forumda. O bitcoinler elinizde patlayınca kimin neye ayak uyduracağını göreceğiz.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Bitcoin'in 40 bin Dolarlardan 20 binlere düştüğü de olmamış mıydı? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Bu tepe taklaksa onlar neydi? Kastettiğim bu. Kaldıraçlı işlem yapanlar zaten zarar*X kaldıracı da göze alıyordur. Evet bir düşüş var ama ben olağandışı tepe taklak gibi bir durum görmedim sonuç eğer bu ise.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim iş yerinde de var böyleleri. Adam balon balon dolandırıcı vs. dedi durdu. Son 3 ayda ki kar payını gösterince uygulamadan ertesi gün ben açsam becerebilirmiyim yardımcı olurmusun dedi. 3 ayda nerdeyse 12 yillik tazminatimin 2 katını kazandırdı.Şu anda kar dan zarar ettim orası öyle. Ama hiç birşey devamlı yükselmez illaki inişler çıkışlar olacaktır. Ben ana paramı 1. haftada çektim kar ile devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shankssan -- 18 Nisan 2021; 20:15:53 >
  • Kimin ne kazandığını bilmeyen patladı der nerden bilecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Bitcoin'in 40 bin Dolarlardan 20 binlere düştüğü de olmamış mıydı? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Bu tepe taklaksa onlar neydi? Kastettiğim bu. Kaldıraçlı işlem yapanlar zaten zarar*X kaldıracı da göze alıyordur. Evet bir düşüş var ama ben olağandışı tepe taklak gibi bir durum görmedim sonuç eğer bu ise.

4000 dolardan almış yürümüş 1500% çıkmış ama %15 düzeltme başlayınca tepetakla?

60.000 dolarda leverage long yapanın sorunu artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 18 Nisan 2021; 19:28:58 >
  • Rindaman kullanıcısına yanıt

Ben de bundan bahsediyorum hocam. Bu biraz şey gibi Dolar 3 TL'den 8.5 TL'ye tırmandıktan sonra 8,15 TL olunca "Dolar çakıldı" demek gibi bir şey. Burada Bitcoin'den çok, yanlış zamanda yanlış coine oynayıp yanlış hareket (kaldıraçlı işlem) yapan adam tepe taklak olmuş.

• Coin alım satımı gibi sık takip gerektiren şeylerle hiç uğraşamıyorum. Ancak elimdeki sistemle 1 hafta kadar mining yaptım, 7/24 değil, sadece uyurken bir de bilgisayar da işim yokken. 160 küsür tl karşılığı olan bitcoin geldi.

Sonra dedim bu saçmalıkla uğraşılmaz. Kripto paralar tepetaklak  Hem ekran kartına yazık hem de rig yoksa gereğinden fazla zaman gerektiren bir iş. Uğraşana kolay gelsin.

Benim merak ettiğim, krediler çekip bu iş için sistemlere yatırım yapanların elinde patlayacak mı acaba. Yani harcanan elektrikle ve yapılan yatırımla kalakalmak oldukça kötü olurdu. Riskli bir iş tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: smalsrol

Bu daha fragman.. Borsa ile kripto sayesinde tanışanlar sanıyor ki hep boğa piyasası olacak. paandemi döneminde bistte hangi hisse alsan kazanıyordun, yeni yatırımcılar gaza geldi varını yoğunu bastı şuan ayı piyasasında bist herkes ağlıyor, sövüyor, intihar edenler arttı. inş intahar haberleri artmaz kripto yüzünden

Özellikle hocam nibasta pis sapladilar millete.Analizini yaptim 15.80 e düşecek dedim millet 150 olacak dedi şuan durum ortada hisse 2li tepe yapmis.Zorende aynı şekilde 1.80 e gidiyor millet 10 lari konuşuyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkanCOO -- 18 Nisan 2021; 20:44:9 >
  • VolkanCOO kullanıcısına yanıt
    izmdc, nibas, karton,merko, carrefursa, formt say say bitmez. herkes ucacak diye alıyordu, gördüler uçuşu. Son 4 ayda 100 kat artmış coin almak büyük cesaret.. bildiğin kumar oynanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: smalsrol

Kripto para piyasasını en çok kullanan ülkeler sıralaması
    1-Nijerya
    2-Vietnam
    3-Filipinler
    4-Türkiye
    5-Peru

Diyeceklerim bu kadar :)

Kripto paraya en çok yatırım yapan ülkeler farklı;

Almanya, ABD, İspanya, İngiltere, Türkiye, Hindistan

• Hepsi zaten 10 kat arttı. Neye göre tepetaklak? Zaten sürekli değişen bir piyasa var. İşini bilen bunları da değerlendirir..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.