Şimdi Ara

Kripto paralar tepetaklak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
7
Favori
31.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu coinler bir yarı yarıya gelsinde ekran kartı alanların elinde patlasın bi salsınlar kartları ya bıktık ya 3060 12000 lira olur mu ya zamanında 1060ı 1060 liraya almıştım hadi şimdi olsun 3000 lira

• bitcoinler kripto paralar saklı duygularınızın size tıklattığı ve tüm dünyanın ortaklaşa ürettiği para ve suç baronlarının mantık dışı seviyeye ulaştırdığınız servetlerini transferini sağlayan bu sınırı olan ponzi şemasının sonlanacağı güne kadar sizleri kullanan ve sıradan kripto mantığını bilmeyen ve anladığını sanan ancak avrupadaki kaçırılan çocukların satılan uyuşturucu silah ve ahlak dışı yayınların istemeden destekçisi olan menfaatçi insanlar uyandıklarında dünyada mantıksız zenginliğe ulaşmış ve dünyayı tarihinde görmediği ve göremeyeceği kötülükleri başlatabilecek kötü insanlar bulacaklar bu sonun başlangıcı olacak.çok zenginler ve çok fakirler savaşacak ve kötüler kazanacak.

• Ben düşerken bile kazanıyorum bu aveller halâ balon diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık kafanıza

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • onur1301 kullanıcısına yanıt
    short açınca balon olmuyor mu ? kafalar pırıl pırıl maşallah

• Kripto paralar tepetaklak

• bıkkınlık geldi zaten şu kripto para mıdır nedir, yeter

6 kere 6 ya cevap veremicek matematik kekoları wolf of wall streette sanıyolar kendilerini ahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: smalsrol

izmdc, nibas, karton,merko, carrefursa, formt say say bitmez. herkes ucacak diye alıyordu, gördüler uçuşu. Son 4 ayda 100 kat artmış coin almak büyük cesaret.. bildiğin kumar oynanıyor

Merko binasını basmislardi 3 ay önce 😆 hisse 2 den 20 ye ucarken güzel 6-7 ye düşünce yatırımcıya mal kitlediler oldu.

• Evet arkadaşlar. Ponzi, balon, scam...

Aman diyeyim uzak durun siz. Kripto paralar tepetaklak 

• Bir işin ucunu tutayım, yaşadığım Dünya'ya iki gram katkım olsun, yapıcı, yaratıcı bir değer üreteyim derdi olmayan, insan ırkının asalaklarının üç kuruş birikimlerini eritti ve herkesi eskilerin deyimi ile elele başbaşa bıraktı. Az kaldı elinize verecekler lale soğanlarını. O soğanları nerenize ne yaparsınız ben bilmem. Ama akıllanacağınıza dair en ufak bir umudum da yok bunu da bilaharesi ile belirtmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakanoth -- 18 Nisan 2021; 22:52:7 >
  • Balon patladı diyenler şuursuz mu yoksa şuursuz taklidi mi yapıyor bilmiyorum ama güvenli liman denilen altın bile aylarca terste bıraktı yatırımcılarını. Kripto para sadece alım fırsatı verdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metal-Gear kullanıcısına yanıt
    valla aslında en rahatsiz olduğum konu bu tam manasıyla seni telefona bağlıyor, günde yüzlerce kez bakıyorsun, gece tam uyuyamıyorsun falan filan

• Hızlı bir toparlama yaşayacağı görüşündeyim.

• desunotto D kullanıcısına yanıt

Okay sadece ilk olması değil, hacimi . btc, Ether gibi coinler şu anki durumda en güvenilir olanı. maks arz / dolaşım arz orani

Kripto paralar tepetaklak

• Hocam konudan çok uzaksınız, bu bir borsa , normal borsadan daha tehlikeli dolayısıyla daha çok kazandırıyor ama doğru adımlar ile para katlamak da batmak da senin elinde,millet iddia vb şeylere para basacagina bu tür girişimler yapsa tartışmasız daha çok kazanır, gumledi diyenlere kahkaha ile gülüyorum şu anda , tekrar ediyorum bu bir borsa hemde 24 saat işlem yapılan bir borsa

• kripto dünyası yalan dünyası, üretmeden kazanıp sonrada onu harcayarak ancak dünyada kaynaklar tükenene kadar yersiniz.

• Hüsnü008 H kullanıcısına yanıt

Kripto para ile senin,ekran kartı alamaman da maalesef bir ilişki yok, sen sorunu başka yerlerde ara Kripto paralar tepetaklak , kripto para %400 değer kaybetse bile sen yine ekran kartı bulamayacak ,bulsan bile alamayacaksın, ekran kartı madenciliği şu an farklı bir seviyede , Instagram'da gördüğün 20 tane 3090 li adlar senin kart alamamanin asıl sebebi değil, madencilikte sistem başka bir boyutta su anda

• Tuhaf birşey duymuştum.... Dünyada yaklaşık 9.000 (dokuzbin) farklı "coin" var (btc-eth vb.) ve her "coin" adet olarak orneğin 100 birim dersek yaklaşık %98 i kurucusu veya arz edeni olarak aynı kişilere yada şirketlere ait..! Ciddi bilgi sahibi olanlar cevap yazabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Modelyum -- 19 Nisan 2021; 1:19:41 >
  • Dh forumda bile blockchain teknokojisine balon deniliyor. Akil alir gibi degil. Buranin gercekten teknoloji forumuyla alakasi kalmadi. Maksimum 10 yil icerisinde burada akillari sira boyle bir teknoloji ile dalga gecenler noterlik islerini bu teknoloji ile yapacaklar haberleri yok. Yazik.

• Değerli yorumcular eleştirilerin bir çoğu blokchain teknolojisine değil kripto paralara.

Bir hisse alırsanız o şirketin fiziki tüm mal varlığına da ortak olursunuz. Bir ülkenin parasına yatırım yaparsanız o ülkenin merkez bankasının borç senedine yatırım yapmış olursunuz. En değersiz para birimi Bolivari(Venezuella para birimi) yatırım yapsanız bile bu paranın alabileceği fiziki bir ürün vardır.

Ama Kripto paralar, birileri dediği için değerli. Yarın değerleri sıfır lira olabilir. Lütfen yatırımlarınızı buna göre değerlendirin.

Tesla kripto para ile sattığı arabaları %10 indirimli satmış oldu. Gözü aydın. :)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.