Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
242
Favori
132.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALONE06

aşağı yukarı tüm paralar düşme eğiliminde ne zaman yükselişe geçecek bilgisi olan var mı

evt genel itibariyle düşüş var ne zaman yükselecek acaba 3000 tl lik btc almıştım satsam 250 zarardayım
  • DogeCoin daha 1 hafta önce 0.52 iken şu an 0.35'e kadar düştü.Hepsi düşüşte bakalım ne olacak.
  • StG 44 kullanıcısına yanıt
    Binance ta dogecoin yok hocam maalesef .Fakat altcoin olarak en ı geniş borsa bınance.Ben koineksten para aktarıyorum .500 tl den az attığım için işime yarayan koineksti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahonee

Binance ta dogecoin yok hocam maalesef .Fakat altcoin olarak en ı geniş borsa bınance.Ben koineksten para aktarıyorum .500 tl den az attığım için işime yarayan koineksti

Neyse hocam bu arada btcturk'ten onay da geldi 1 hafta sürer diyordum şaşırdım.
  • StG 44 kullanıcısına yanıt
    O onay işini anlamıyorum hocam , koinekste bi saatte onay aldım .Poloinexde hala vermedi.Btctürk hızlı vermiş şansınıza.

• Noluyor lan...

• Yeter artık dur bence btc yi zararla satip eth aldim 4700 den o da düşüyor

• burda hala daha ne ise yaradigini mantigini bilmeden kodunu bile incelemeden baliklama ripple iota vs. coinlere atlayanlar var. Eninde sonunda zarar edeceksiniz. Once birseyi ogreninde oyle alin sorsan agbi bankalar destekleyecek mikrozoftla anlasmis lan ms anlasti dediginiz coinlerin azureye server konfigurasyonlari eklenmis insanlar kolay vps kurulumu yapabilsin diye baskada birsey yok.

Disarda yemek yiyorum bitcoin 80k olmus tepede yan masada bitcoine para yatirmayi dusunenler sonra diyorlar ki turk borsasi pahali turk borsasi 2 kati olsa bile alcak adamlar var tabi bunlar sonra bitcoin dustugunde korkuyla satinca bu sefer piyasa yabanci borsalarinda altina iniyor.

Durum bu bilmediginiz her isten zarar edersiniz. borsa bu usulune gore davranin eger elinizdekini her dususte ucuzdan satacaksaniz hic girmeyin. Harcadiginiz zamana degmez ustune zarar edersiniz.

• Çağımızın en büyük balonu hala bu meretten piyasa yapanlar var yazık...
  • Merhabalar,
    5 Ocak'ta Paribu'dan, cex.io'ya btc transferi yaptım. Bugün 16 Ocak fakat henüz btc transferi gerçekleşmedi.
    Defalarca mail atmama rağmen de sürekli otomatik mesajla cevap verdiler.

Gönderi numarası aşağıdaki şekilde. Yardımcı olabilir misiniz lütfen?

**cex. io da 2 of 3 confirmations yazıyor.
    **Transaction numarasına baktığımda, an itibari ile 1796 onay almış gözüküyor.

Ayrıca;

Aşağdaki mail gelmiş cex.io dan. Blockchain yüzünden bu durumun oluştuğunu yazmışlar. Bizimle ilgisi yok diyorlar. Ne diyorsunuz? Yalan mı yoksa doğru mu söylüyorlar emin olamıyorum.

Dear

Thank you for your patience.

The transaction you are concerned about is now being processed by the blockchain.
    We are sorry for the delay, please be informed that it is caused by the blockchain itself, not by CEX.IO. Hence, we can not influence the process or fasten it in any way.

We kindly ask you to have some patience, your coins should be delivered as soon as the transaction has enough confirmations on the blockchain.
    Thank you for understanding.

Please inform us in case of any other requests.

1382d8f6af10e41c116b0c400a5a8078284e41db22540324f210b5af44d74434

Şimdiden çok teşekkürler.
    KRİPTO PARALAR [ANA KONU]KRİPTO PARALAR [ANA KONU]

• merak ettiğim bir şey var. hadi btc'de balinalar var fiyatları değiştirebiliyorlar. aynı şekilde eth, ltc, ripple de meşhur koinler ve balinaları var diyelim

geri kalan kimsenin aklına gelmeyen kripto paralar niye düşüyor? tüm coinlerde böyle balinalar mı var yoksa btc'ye paralel mi gidiyor hepsi?
  • phorever kullanıcısına yanıt
    btc babaları çünkü. btc düşerse herkes kaçıyor. herkees parasını cıkarıp dolara geçme derdinde.
  • Nereye kadar düşeceğini kestiren var mı? BTC için 8000 dolar sınır diyorlar. Sonra uçuşa geçecekmişşşş :) 1800 dolara düşeceğini söyleyen de var

ETH merak ediyorum. Az daha düşse 500 TL'lik alayım diyorum
  • Tamamdır ben olaya el attım. Bi miktar bitcoin piyasaya sürdüm. Beni bilen bilir, ben bitcoin satınca bitcoin çıkışa geçer. Bitcoini de tepe fiyattan almak en büyük zevkimdir. Gör bak yükseliş başlar artık...

• Anası ağladı ortalığın. Gerçi ben 0.47 de dogecoin aldım 250 tl lik şu an 0.30 da milletin milyar zararları var.
  • BTC daha ne kadar düşer acaba? Yükselmeden önce yatırım yapmak istiyorum.

• Ay sonunda 7k altını görüp burdan alım yapmayı düşünüyorum.Bu seviyeden ath gelirse 30k da soluklandıktan sonra sene sonu 70-80k civarı görebilir 1 aydır buna hazırlanıyoruz
  • https://invst.ly/6d645

BTC-USD saatlik grafik...

Düüş sürüyor...

YTD

• etkinus kullanıcısına yanıt

• btctürkten bittrexe 0,12 eth gönderdiğimizde toplam ne kadar kesinti oluyor bilen varmı ?

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.