Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

ne oldu rippleciler? nasıl patlattılar sizi

bu alemin tek bir kralı var oda bitcoin.

daha bitcoin sahneye çıkmadı çok yakında 30.000$ taban olucak..

3 ayda 0.25 ten yükseldi.. Şu an 1.8 dolar.. 2500 dolardan 18000 dolara yükseldi gibi hayal edebilirsiniz. Ripple ın kaymağını yiyen yedi bile..

kaymağı balinalar yedi onlara dibindeki ekşimiş suyu kaldı. sözüm zaten tepeden alan ripple bitcoinin yerini alacak diye öten bülbüllere. herkes üzerine alınmasın.

• Merhaba arkadaşlar deneme amaclı 800 tl paribu ya transfer ettim.bitcoin alıp binance hesabıma gonderdim(biraz araştırmayla becerebildim) bu btc nın yarısina iota yarısina da xrp (ripple) aldim. Tüm bu işlemleri yaparken ne kadar komisyon ödemiş olabilirim. Paribu dan binance ye btc transferinin komisyonunu nasıl nekadar keser.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • binance uye oldum. ehliyet le onay kabul ediyor mu?

birde zincir emir verebiliyo muyuz?

14.000 den sat satarsan 13.000 den al gibi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mecan22 M kullanıcısına yanıt
    Bitcoin ile gönderin fazla işlem ücreti alıyor diğer coinlere göre hocam.Paribu kullanmıyorum ama orda yazar büyük ihtimalle işlem ücreti btc olarak
  • Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Evet sanırım 0.0005 btc aliyor.gercekten büyük para hele ki küçük transferlerde daha büyük oluyor. Başka bir yolu varmı binance ye btc transferinin. En azından daha ekonomik bir yolu

• quote:

Orijinalden alıntı: mecan22

Evet sanırım 0.0005 btc aliyor.gercekten büyük para hele ki küçük transferlerde daha büyük oluyor. Başka bir yolu varmı binance ye btc transferinin. En azından daha ekonomik bir yolu

koinim den litecoin alıp, litecoin olarak atıyorum ben, 0.015 ltc kesiyo, o da 15 liraya yakın şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 10 Ocak 2018; 22:36:25 >
  • Kafamıda birsey kurcalıyor. Sabah binance üye oldum akşam hesabımda 0.02 dolarlık 0.0074 vibe diye bi coin vardı. Bu nerden geldi. Ürktüm biraz. Referal 2 kişi var ama hemen yanındaki komisyona baktığım 0 btc diyor. Nerden gelmiş olabilir. Şifremi değiştirdim ne olur olmaz diye fikri olan?

• quote:

Siz Btc rekor kıracak diye 2 aydır bekleyip yerinizde sayarken biz 30 centten girip paramızı 8e katladık zaten sen rahat ol.
  • mecan22 M kullanıcısına yanıt
    Koinekse üyeyim ben ordan litecoin veya ethereum ile gönderiyorum fazla birşey almıyolar.

• binanceye refli üye olayım dedim üye olurken puzzle'ye yerleştir diyor ama hareket etmiyor parça. ne yapmam lazım acayip sinir bastı

edit: 2 çubuklu butona basıyormuşuz. şimdi bir sorum var

çin'de btc yasaklanması sık sık gündeme geliyor. hatta 2-3 borsa kapanmıştı. binance çin borsası olduğu halde herkes neden akın akın geliyor? her an kapanma ihtimali var gibi geliyor ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 11 Ocak 2018; 4:7:28 >
  • quote:

Tarih verip birazda destekli sallasanız keşke. BTC'de çok ters birşey olmazsa artacağını herkes biliyor. Dediğiniz rakamlar 4 ayada gelebilir, yıl sonuda gelebilir...
  • magrofon kullanıcısına yanıt
    Görende sanki sadece ripple düşüyor zannedecek. Tüm coinler düşüyor. Bkzhttps://coinmarketcap.com

• Neden olmasın? Amd olması o iş için daha uygun olduğu için yoksa nvidia ile hayli hayli olur.

• Üye alımı tekrardan açılmış beyler. Kapanmadan hücum.

https://www.binance.com/?ref=20705719

• bitcoinin ani düşüşleri altcoinler için aslında çok güzel alım fırsatı anlamına geliyor. Benim gözlemlediğim kadarı ile stellar, ripple ve ada gibi coinler bitcoin ile düşüp hayli hızlı şekilde düşmeden önceki haline toparlıyorlar. Bu tip ani bitcoin düşüşlerinde bu coinleri dip seviyesi olarak karar verdiğiniz bi noktadan almakta fayda var.

Misal bakın bu sabah saat 7.30'da BTC 11.400$'a kadar düşmüş.

Bu yine bu sabah saat 7.30'da Cardano BTC ile beaber düşüp 44'leri görmüş ve 3 saat içinde 54'e geri çıkmış.

Diğer bi örnek stellar. Bu sabah 7.30'da BTC ile beraber 32'leri görmüş sonra yine 3 saat içinde 39'a yani hiç düşmemiş gibi eski noktasına geri gelmiş.

Daha çok düşen ve daha iyi toparlyıp daha iyi kazandıran coinler illaki vardır ama ben bunları takip ediyorum genelde.

BTC ani düşerken elinizde alt yoksa, tekrar çıktığı yere geri gelsinde zarar etmiyim diye bekleyeceinize bu tip coinleri dip oalrka düşündüğünüz bir seviyeden almak kar getirebilir. Aldığınız alt BTC ile beraber çıkarken hem btc eski haline döner hemde elinizdeki btc miktarını arttırmış olursunuz.

Misal ben bu sabah 7.30 gibi BTC'nin çakılması durur gibi olduğunda 3300'den stellar alıp. 3 saat sonra 3950'de direnç noktası olduğu için garanti olsun dite 3850'den sattım.

Krizi fırsata çevirmek birazda sizin elinizde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 11 Ocak 2018; 15:9:3 >

• phorever kullanıcısına yanıt
    binance çin değil hong kong borsası bu nedenle sıkıntı yok
  • çinli diyorlardı yanlışmış demek ki teşekkürler
  • Altcoinler toparlamaya başladı. Piyasada tek gerçek pump and dump, iyi denk getirirsen iyi kazanıyorsun.
  • phorever kullanıcısına yanıt
    alexa dan inceleyin siteyi
    https://www.alexa.com/siteinfo/binance.com

Global Rank
    Global rank icon 376

ençok amerika dan talep var

Country Percent of Visitors Rank in Country
    United States Flag United States 39.4% 76
    Japan Flag Japan 7.2% 154
    United Kingdom Flag United Kingdom 4.8% 112
    India Flag India 3.4% 345
    China Flag China 3.3% 480

• binance'de refli üye olunca referans sahibi 100 dolar mı kazanıyor? ne kadar kazanç sağlanıyor üye başına?
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.