Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
242
Favori
132.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Market sekmesine tıklayıp kusurat iotayı satabilirsiniz diye biliyorum bir deneyin.
  • Arkadaşlar OAX duyuru konusunu açtım inceleyebilirsiniz, fikirlerinizi ve sorularınızı konuda paylaşabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/oax-kripto-para-dunyasinin-geleneksel-finans-dunyasiyla-entegrasyonu--130990031#130990031

https://coinmarketcap.com/currencies/oax/

Ayrıca oax ile ilgili bir bounty kampanyası yapma fikrimiz var takipte kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hot chocolate -- 7 Şubat 2018; 23:24:29 >

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    TL ye dönüştürürken kesilen komisyon oranı zaten sitede yazıyor. Eft anında alınan işlem ücreti 3 TL .

Linkin refli olduğunu belirtirseniz daha uygun olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman Bitcoin alsak acaba çıkışta gibi?
  • btc türk e ripple gelmiş.
  • Ethereum, Ripple - Bitcoin Cash gibi en bilinen altcoinler başta olmak üzere tüm coinler eş zamanlı olarak ciddi anlamda çakılmaya başladı.

http://piyasa.paratic.com/kripto-coin/

son 24 saat içerisinde market kapasitesine göre en büyük 100 altcoin'de yüzde 5 ile 20'ye varan düşüşler gerçekleşti.
  • Btc ne zaman yukselecek

Dip

Dip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt
    bunun cevabını verebilecek olsak keşke :)
  • Arkadaşlar ben sadece 100 tl değerinde Btc yi binance hesabıma transfer etmek istiyorum.Lakin paribu ya en az 500 tl yollamak gerekiyor galiba.Nasıl bi yol izlemem gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler merhabalar bu sisteme bende girmek istiyorum 500TL ile giriş yapabilirim. Tüm hesaplarım onaylı paribu ve btcturkte. Papara da var ama ne zaman alayım btc tavsiyeleriniz nelerdir? Alayım kalsın kenarda istiyorum 1-2 sene sonra çekerim iyice katlansın
  • GilbertoRodriguez kullanıcısına yanıt
    G20 toplantısını bekliyor piyasa. Oradan çıkacak kararlar önemli. Olumsuz haberler gelirse ki öyle bekleniyor Btc aşağı doğru sert hareket yapacak, dip noktayı görene kadar uzak durmakta fayda var, eğer olumsuz haber gelmezse bu sefer de yeniden eski rekor seviyelerine doğru gider yine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pij harvey kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocamn zirveye göre ya alırım ya almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: pij harvey

G20 toplantısını bekliyor piyasa. Oradan çıkacak kararlar önemli. Olumsuz haberler gelirse ki öyle bekleniyor Btc aşağı doğru sert hareket yapacak, dip noktayı görene kadar uzak durmakta fayda var, eğer olumsuz haber gelmezse bu sefer de yeniden eski rekor seviyelerine doğru gider yine.

G20 neden bu kadar önemli hocam?
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    Çünkü G20 toplatısının gündem maddelerinden biri de Kripto paralar. Toplantı öncesi gelişmiş ülkelerin maliye bakanları kripto paraların yasal olarak denetlenmesi için çalışma yapılması gerekiyor demişlerdi. Ne olacağı belli değil ama kimse olumlu bir karar çıkacağını beklemiyor, o da fiyatlara yansıyor birkaç haftadır.
  • quote:

Benim bildiğim G20 zirvesinde engellemeye gerek görmüyorlar denetleme yanlısı oluyorlar. Buda piyasalarda olumlu etki yaratacaktır diye düşünüyorum. Sonuç olarak herkes engellenir diye düşünüyor. Bence olumsuz bir sonuç çıkmayacak gibi.
  • içinizden biri İ kullanıcısına yanıt
    Konu engellemek değil, kimse de engellenir diye düşünmüyor zaten. Burada kripto paraların devletlerin kontrolü altına girmesinden bahsediyoruz. Bu anonimliğin kaybolması ve vergi yükü anlamına gelir en zararsız haliyle.

Linkte detaylı bilgi mevcut:

https://uzmancoin.com/bitcoin-fiyat-neden/
  • quote:

Çünkü G20 toplatısının gündem maddelerinden biri de Kripto paralar. Toplantı öncesi gelişmiş ülkelerin maliye bakanları kripto paraların yasal olarak denetlenmesi için çalışma yapılması gerekiyor demişlerdi. Ne olacağı belli değil ama kimse olumlu bir karar çıkacağını beklemiyor, o da fiyatlara yansıyor birkaç haftadır.

boş söylenti. piyasa eline geçen her şeyi fud olarak kullanıyor. bugun g20 olur. yarın 21 olur
    olumlu bişi geldi diyip pump dump ile de silkebilirler

söylentilere göre pozisyon almak çok tehlikeli
  • Rajeesh kullanıcısına yanıt
    söylenti değil yahu, birinci ağızdan resmi açıklamalar var. toplantı gündemi günler öncesinden belli ve toplantıda alınacak kararlar basın açıklaması ile paylaşılıyor. piyasa haberlerine inanmıyorsan istersen kendi gözlerinle kulaklarınla takip edebilirsin g20 sonucunu.

pump and dump konuyla alakasız. burada kripto paraların kaderini belirleyecek temel bir gelişme var ki o da yıllardır herkesin kafalarını meşgul eden soruydu. yani devletlerin bu paralara karşı yaklaşımı ne olacak? bunun cevabını almak elbette btc fiyatını doğrudan etkileyecektir. yatırımcılar da az çok ne çıkacağını tahmin ettiği için ona göre btc'yi fiyatlıyor günlerdir. beklenenden olumsuz kararlar alınırsa şu anki düşüş çok daha hızlanacak veya aksi olursa yani devletler çok da olaya müdahil olmazsa veya bir karar üzerinde mutabık olunmazsa da btc'nin yukarı doğru gideceği açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pij harvey -- 18 Mart 2018; 19:22:13 >
  • pij harvey kullanıcısına yanıt
    g20 ye söylenti demiyorum yanlıs anlasılma olmasın.

bu düşüsün g20 nedeiyle olması söylenti olabilir diyorum.
    klasik davranış işte düştü neden düştü ha g20 var ondan düştü

çok gördük bunları genelde doğru cıkmıyor arkasından tekrar dusuyor olumlu bişi bile olsa.
  • Çiftlik bank gibi bunlarda dolandırıp gidecekler.

Ethereum tamamen çökse de ekran kartları temiz bir nefes alsa.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.