Şimdi Ara

Koton rezaleti !! eksik ürün gönderip iade almıyor. Dikkat edin.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Farkındalık yaratmak için lütfen konuyu öne çıkarın. Bu tarz firmalar bizim sayemizde böyle böyle öğrenecekler insanları keriz yerine koymamayı.

İnternet mağazasından çocuğum için bir ayakkabı sipariş verdim. Ayakkabının yanında, ücretsiz kargo, banka kampanyası gibi sebeplerden dolayı ihtiyacım olmayan birkaç ürün daha ekledim.

Firma, bana hiçbir bilgilendirme yapmadan asıl siparişimi iptal edip, diğer lazım olmayan ürünleri kargoladı ve paket bugün elime ulaştı.

Şu an bu ürünleri iade etmek istediğimi belirttiğimde iade alamayacaklarını söylüyorlar.

Yani bana ihtiyacım olanı iptal edip, ihtiyacım olmayan ürünleri resmen zorla sattılar, ve iade almıyorlar. Böyle saçma ticaret mi var!

Kardeşim ben bu ürünleri sepet dolsun, kampanyadan faydalanayım diye aldım. Hiçbiri lazım değil. Bu resmen asılı göndermeyip gerisini KAKTIRMAK.

Bir daha ne siteden, ne mağazadan hiçbir koton ürün ne alır, ne giyer, ne de giydiririm. Böyle çakallık mı olur? Hani nerede kurumsal kimlik?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yasal cayma hakkınızı kullanın
    Siz iadeyi yapın kabul edilmezse yasal yollara başvurun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.