Şimdi Ara

Konu silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
231
Favori
29.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
433 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu silinsin, yeni bir konu açılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhacker09x -- 10 Mart 2019; 15:10:39 >

• Daha dilde uzmanlaşmamış bir arkadaş attı bomba gibi pdf yi millet şükür ediyor yıllarca kendiniz öğrenemediniz öğretilemediniz pdf mi öğretecek arkadaşlar size adam kendi diyor 2020'de IELTS hedefim daha okadar uzmaşlamadım diye.

Not: Paylaşımına birşey demiyorum sadece cambridge ve oxford gibi kaynak kitaplarının sunumları varken dilde uzman olmayan birinin vaatli pdf sine olan ilgi güldürdü. Beleşci ve hayalci millet gerçekten. Başarılar yinede sana kardeşim sana kasıt birşey demiyorum

Daha iyisini yapan koysun diyen arkadaş gidip bir ingilizce kaynaklara baksın

Aklımada bu gelmedi değil

Sistem dediğin nedir ? Amaç ne burada ? Günde 2 defa bu okununca ne gibi değişiklikler olacak ? Hangi seviyeden bahsediyoruz burada ?

Ben C1 seviyesi grammar, listening, vocab bilgisi olan birisiyim mesela. Ama akıcı, elegant, türkçede kendimi ifade edebildiğim kadar güzel, hızlı ve pratik ingilizce konuşamıyorum. Konuşmam gerektiğinde konuşuyorum ama diğer katmanlarındaki başarılarıma göre speaking çok geride kalıyor. Zaten türkçe ile karşılaştırdığımda arada evrenler var.

Bu konuda uzman bir hocamla konuştum, pratik dışında ilacınız yok, çıkabiliyorsanız yurt dışına çıkın, zorlayın, bütçe varsa günde 30-40 dakika milletle konuştuğunuz programlardan satın alın, dahası ücretsiz bir şekilde ingilizcesi yeterli olan birisi ile arkadaşlık kurun (online vs) sürekli konuşmaya çalışın, BBC ve Oxford'un taktik/yardım programlarını takip edin falan diyordu. Ölme eşeğim ölme.

Biraz erken tanışsak ingilizce ile, zamane çocukları gibi, bitmiş gitmişti. İlk ingilizce kelimeni 18-20 yaşında duyunca artık bir çözümü çaresi kalmıyor ne kadar zorlasanda. Ben işin teknik altyapısını çok çok iyi oturttum. B2 seviyesi essay yazıyorum. Ama speaking hala yerinde duruyor. Pratik yok. Dil dönmeyince konuşmayınca paslanıyor -tüm dillerde böyle zaten.
    Daha kendi ingilizceye hakim olmayan birinin hazırladığı (doğrusu hazırladığını düşündüğü) birşeyle ingilizce öğrenme hayali... Bizim milletimiz böyle olduktan sonra daha çok tosuncuklar çıkar hayal satıp kazıklayacak.

İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum diye birşey yoktur. Konuşamıyorsan bilmiyorsundur nokta.
  • Güzel içerik
    Düzeltiyorum, mükemmel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dgd1 -- 4 Mart 2019; 21:58:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kardeş farklı bir isim bulamadın mı hacker diye pdf mi olur tırsa tırsa indirdim
  • Mesajım bulunsun inceleyecegim.
    Ellerine sağlık hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katip3463 -- 4 Mart 2019; 22:2:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dgd1

Güzel içerik
    Düzeltiyorum, mükemmel olmuş
    Teşekkürler
  • diğer notlarını da paylaşabilir misin?
  • bu arada not çok güzel elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: malefizz

diğer notlarını da paylaşabilir misin?
    ileride :)
  • teşekkürler
  • Up

• Bunları kendin hazırladın galiba, çok beğendim eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Bunları kendin hazırladın galiba, çok beğendim eline sağlık.
    Evet ben hazırladım, rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oo gerçekten başarılı inşallah günün birinde akıcı bi şekilde öğrenirim şarkılarla beraber karaoke yaparım , rap söyleyebilirim okulda öğretilen daha doğrusu öğretilemeyen şeylerden 100 kat daha iyi :D
  • Nickten dolayı ironiye soktun beni İndirdim bakınıyorum genede, eline koluna sağlık
  • Hocam bunların hepsini sesli mi okuyacaz ? Biraz uzun olduğu için bir okumaya başlasam bitirene kadar boğaz gider
  • Aslında bu eser, hem İngilizce bilmeyen hem de İngilizce konuşamayanlar için de faydalı. Ben ikisini de bilmiyordum (PC İngilizcesi hariç) Taki bu eseri okuyana kadar, baya başarılı. Dediğin gibi sayfaları okudukça mantığa yatıyor, ilk sayfalarda mantığıma yatmayan durumlar vardı, bir kaç sayfa geçtikten sonra benzerleri gelince cuk diye oturdu. Başarılı, baya başarılı buldum. Teşekkürler.

Öneri: Eserin sonuna imzanı çaksan fena olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uNequAL -- 5 Mart 2019; 10:46:40 >
  • reyiz eline sağlık peki şuan ingilizce seviyen nasıl?
  • Faydalı konu, eline sağlık hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.