Şimdi Ara

KONU SİLİNEBİLİR (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
14
Favori
60.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
308 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla kimse yanlış anlamasında oh oluyor bu honda kullanıcılarına öyle taparsanız markaya 4 yakınınıza da aldırıp onlarında başını belaya sokmuşsunuz. Uğraşıp durun şimdi hiç kimse düşünmedi bunlar yıllardır niye dizel yapmadıda şimdi yaptı diye. Hiç bir japon üretici dizel yapamaz bunu unutmayın yıllardır bu işin içerisindeyim okulunu dahi okudum Toyota yıllardır yağ yakma ile uğraştı şimdide onlarda dpf ile uğraşıyor hala görüştüğüm kişiler var. Vw için yamyam diyoruz ama en azından mühendislikleri var ve öyle yada böyle yardımcı oluyorlar. Bizim milletimiz asla akıllanmaz böyle şeyler yaşamadığı sürece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civic kefin bu kasaları baya bi vukuatlı oldu zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burakcankose B kullanıcısına yanıt
    Japonlar dizel yapmaz ben bu isi okulunu okudum.

Şimdi kullanilan dizelleri yazasim geldi...

Okullarda ne öğretiyorlar sizlere acaba :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu AYIŞIĞINI öğrendiğimiz iyi oldu

Geçmiş olsun hakkınızı sonuna kadar arayın
  • Dpf kolay kolay çatlayacak bir malzeme değil. Büyük ihtimal fabrika çıkışı çatlak. Zamanla dolmaya başlayınca hata veriyor. Daha göçük sorununu halledemeyip göçen yere köpük basıp satıyorlar. Lpg li aracın bakımına 1000 TL almayı biliyorlar

• Dostum böyle ugrasacagina git tüketici mahkemesine basvur çok basit mahkeme ve bilirkişi uğraşır. Onlar da seve seve yaparlar

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    4 ileri derken? Cvt de dişli oranı mı var? Eski aracım 12 yaşında accorddu. 5 ileri tork convertörlü. Yeni dizel civicler 9 ileri zf.

• düz boru çek kurtul.
  • Kardesim gecmis olsun. Mahkeme bilir kisiye gonderir ki buda universiteler oluyor genelde. Malzemenin metalik kalitesinden tutunda nasil catlar ona varana inceler ki zaten honda bu anlamda mim li bir firma. C sutunu probleminden dolayi baslati agriyacak zaten. Bilirkiside zaten senin hakli oldugunu tespit eder. Afedersin sie sie degisecek. Sende mal kusurlu degiaim talep yada iade taleo edersin. Insallah en kisa surede cozulur provlemin

• Kardesim gecmis olsun. Mahkeme bilir kisiye gonderir ki buda universiteler oluyor genelde. Malzemenin metalik kalitesinden tutunda nasil catlar ona varana inceler ki zaten honda bu anlamda mim li bir firma. C sutunu probleminden dolayi baslati agriyacak zaten. Bilirkiside zaten senin hakli oldugunu tespit eder. Afedersin sie sie degisecek. Sende mal kusurlu degiaim talep yada iade taleo edersin. Insallah en kisa surede cozulur provlemin

• 1.6 dizel Göçükline

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 130 bine araç al 6 bin km kullan , sonra bütün günlerini böyle bok püsür bir iş için harca. Takır takır parasını verip aldığın malı kullanama.

Yemin ediyorum şu ülkenin insanlarından, servisinden tut satıcısına kadar nefret ettim.

Bayinin yapacağı şey bunu honda ile görüşmek ama onlar uğraşmamak ve sizden para almak için böyle yapıyorlar.

konuyu takipteyim haram olsun bu paralar onlara.
  • Geçmiş olsun hocam . Umarım en kısa sürede hakkınızı alırsınız

• Renault’a laf atarlar bide. Adamların adı çıkmış...

• Ayışığı denen servis tam şark kurnazı. Kazasız değişensiz dedikleri araba bile kazalı çıkmıştı gidip baktığımızda. Servisi de tam rezalet. Götürmeyin arabanızı buraya

• Honda göçük olayında boykot edilmeliydi.

Konu sahibi kusura bakmasın.cani yanmış durumu çok zor ustunede varmak istemem ama bizim insanımız kendi canı yananakadar böyle şeylere hayatta reaksiyon göstermez.konu sahibide kendi canı yanmadigi için umrumda degildi

0 araçtaki göçük nasıl kullanıcı hatası olur.resmen insanlar saf yerine konuldu.aslinda buradaki doğru cümle sağ değil ama kalp kırmakta istemiyorum

Yine hiç birşey olmayacak yine sınıfının lideri olacak Honda .az yakması 2. Eli kafi iyi çünkü.

Neyse..Konuyu up lamak için yazdım.konudaki 2. Mesajım.

Kuzeni Suzuki kullanicisiyim.bir marka fanı yada japon düşmanı değilim yani

Hayırlı forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 16 Eylül 2018; 23:36:57 >
  • Hava filtrelerinizi 5k km de bi değiştirin.
  • Geçmiş olsun hocam

Sizin yerinizde olsam aracı şekerpınar da bulunan honda fabrikasına götürüp başlarına çalardım

• https://www.paykasacards.net/
    Mobil ödeme ile Paykasa firmamız üzerinde Kart şatışlarımız başlamıştır.
    Paykasa ,AstroPay ,Otopay,Jeton sanal kartlarımız satın almak artık çok kolay olacak .
    En büyük sorun olan paykasayı kredi kartı ile almak istiyorum diyen müşterilerimiz gönül rahatlığı ile kredi kartı ile alışveriş yapacaktır.
    Paykasacards.net bu yeni özellikleri kullanıcıları sevindirecek.
    AstroPay ,Paykasa ,Jeton , Paykwik,Cashixir ve Otopay Resmi bayi güvencesiyle satın alma ve bozum işlemleriniz sadece 3 dakika da yapabilirsiniz.
    Kredi Kartı veya Banka Kartı kullanmıyor olabilirsiniz. Cepbank hizmetimiz sayesinde Paykasacards.net kullanıcılarımızı ayrıcalık tanıyoruz.
    Paykasacards Türkiye’nin en Güvenilir firmasıdır.Paykasacards sizlerle piyasadaki fiyatları karşılaştırıp en ucuz Paykasa kartı satın almanızı sağlıyor.
    Paykasa Kartı yüksek komisyon ödemeden en ucuz şekilde satın alın.
    Paykasacards 7-24 Güvenli SSL güvencesiyle Paykasa ,AstroPay,Paykwik ,Cashixir,Jeton ve güncel kurlar hakkında bilgi alabilirsiniz.
    Paykasacards ön ödemeli kartlar,önceden karta yüklenen tutar kadar harcama yapmaya imkan veren kartlardır.Ön ödemeli kartlar ,ödemede nakitte daha uygun ve güvenli bir yöntem sunar.Ön ödemeli kartlar ,bir banka hesabına bağlı değildir.Ayrıca kredi kartlarında olduğu gibi bir kredi limiti bulunmaz.
    Paykasacards şirketi birlikte çalıştığımız insanları bir arada görmenin mutluğunu huzurunu yaşıyoruz.Paykasacards olarak çok büyük bir aileyiz.
    Yaptığımız hizmetler hep sizlerin desteğiyle oldu ve hayata geçireceğimiz hizmetlerde yine sizlerin desteğiyle olacaktır.Paykasa Ucuz ve Güvenilir Al

KONU SİLİNEBİLİR

• Japon dizel yapamaz diye birsey yok.Zaten bu motor 2012 deki motorun biraz guncellenmis hali ve kullananlar 2013 2016 arası Dizellerden memnundu gordugum kadarıyla...
    Olay Japon Dizel yapamaz degil Olay Honda nın hicbirsekilde kendi hatasında dahi urununun arkasında durmaması, tuketicilerini magdur etmesi, olay Honda'nın zihniyeti...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.