Şimdi Ara

(Konu Güncellendi SS'ler ilk Mesajda) iPhone 5 ile 4.5g Paylaşımları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
7.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple destek ile görüştüm cihaz 4.5G destekliyor dedi. Bulamadığı zaman 3G'ye geçiyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar A1428 kullanıyorum tuğlamı oldu şimdi cihaz?

• 1428 Tuğla oldu arkadaşlar.

• Burda a1428 için de destekliyor diyor ama gecemedi bir turlu

http://www.4nokta5g.com/Desteklenen-Telefonlar.pdf
  • Saat 19.00 da aldım yeni simkartımı ama hala bir etkileşim yok iphone5 a1428

• egemena E kullanıcısına yanıt
    Evet 5'lerin hepsi desteklemiyor. Bunu onceki mesajimda belirtmistim zaten. Sizin alintiladiginiz mesaji baska bir uyeye cevap olarak yazdigim icin tekrar yazmadim.

• Abi 5s'de bile Geçmiyor a1457 yazıyor. Lte'de hala 3G görünüyor.

• vodafone sitesinde iPhone 5, Türkiye’de 4.5G kapsamında sadece
    1800 Mhz frekansını desteklemektedir. yazıyor 1800 u kullanan varmı o operatore geceyim bari
  • 5s a1457. Bende LTE yazisi geldi. Gencavere yazdim bi ayar atti bana. Teli actim kapattim biraz bekledim oldu.

• iPhone 5 A1429 LTE ve 3G hız testleri;

(Konu Güncellendi SS'ler ilk Mesajda) iPhone 5 ile 4.5g Paylaşımları  (Konu Güncellendi SS'ler ilk Mesajda) iPhone 5 ile 4.5g Paylaşımları

• scoopi kullanıcısına yanıt
    İnsan üzülüyor. Operatörler 3g desteğini doğru dürüst verseler bu cihazlar uzun süre hizmet verirdi. Bir çok kişi bu güzelim cihazları operatörlerin eksik hizmeti yüzünden bir kenara atıp binlerce lirayı sokağa atacaklar. Yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Arkadaşım 5 lerin hepsi bu frekansı desteklemiyor. Yanıltma insanları. 1429 lar destekliyor, 1428 ler tuğla. 1428 lerin desteklediği 1 tane frekansın bile ihalesi yapılmadı Türkiye'de!!! Yere düşürüeceğiz, tuvalete düşüreceğiz falan. Bu güzelim cihazlar tarih oldu. x baz istasyon 800 frekansında, y baz istasyon 2100 frekansında çalışıyor diye bir şey yok. Saçma sapan bir iş yapıldı binlerce cihaz tuğla oldu. LTE ye geç eyvallah ama bir tane de ekstra frekans ihalesi aç. Ya da önce 3g yi adam gibi çalıştırt. 4g yi atlayalım 5 g ye geçelim söyleminin ne kadar doğru olduğunu anlamış olduk. Ne olacak bu kadar cihaz şimdi? Galaxy s4, iphone 4s ve 5 ler tuğla oldu yazık değil mi?

Iphone 6
    A1586 da mi hicbirini desteklemiyor
    Destekliyorsa hangisini destekliyor

Tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    iPhone 6 A1586, Türkiye'de kullanılan 2600 MHz hariç tüm bantları destekliyor.
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Linkten bakabilirsin. A1586 alayını destekler.http://www.apple.com/iphone/LTE/

1428 ile ilgili sorusu olan arkadaşlar da CTRL+F yapıp 1428 yazsınlar.
  • Arkadaşlar, apple güncellemeyle a1428'e destek veremez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soykanhalil -- 1 Nisan 2016; 23:17:38 >
  • Anladığım kadarıyla durum donanımsal
    Cihazın antenleriyle ilgili

Yazım güncellemesiyle düzeleceğini düşünmüyorum
    Yazılım güncellemesiyle radyo eklenemeyeceği gibi...

• A1429 i5. Ankaradayım. Merkezi yerlerde LTE oldu. Bir ara hız testi yaptım. 24mb. Ama çoğu zaman 3g'de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A1429 modelli daha bağlanmıyor a1428 Nasıl bağlansın herşeyim uyumlu en güncel sürüm sim kart yeni ama yinede geçmiyor 4g ye 4g ye geçmesede ölmicem

• Anladığım kadarıyla 1429 un frekansları her operatörde yok. Bu mu bütün olan biten? Vodafone kullanıyorum ve Bugün lte ye geçtini görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

A1429 i5. Ankaradayım. Merkezi yerlerde LTE oldu. Bir ara hız testi yaptım. 24mb. Ama çoğu zaman 3g'de.

desteklediği cat yüzünden (kaçtı hatırlamıyorum) zaten en fazla 50-60 hız görebileceğiz hücresel olarak sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 2 Nisan 2016; 0:08:46 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.