Şimdi Ara

(Konu Güncellendi SS'ler ilk Mesajda) iPhone 5 ile 4.5g Paylaşımları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
7.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

A1429 i5. Ankaradayım. Merkezi yerlerde LTE oldu. Bir ara hız testi yaptım. 24mb. Ama çoğu zaman 3g'de.

desteklediği cat yüzünden (kaçtı hatırlamıyorum) zaten en fazla 50-60 hız görebileceğiz hücresel olarak sanırım.

5,5C,5S Cat.3 yani maksimum 100 Mbps Download 50 Mbps Upload hızı. Ayrıca sadece 1800 MHz bandında çalıştığını söylüyorlar. Sanırım telefonlar çöp oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kkkorrrayyy kullanıcısına yanıt
    hocam sonuc ne oldu? benim cihaz da turk telekom 4 saattir 3 g gösteriyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

quote:

A1429 i5. Ankaradayım. Merkezi yerlerde LTE oldu. Bir ara hız testi yaptım. 24mb. Ama çoğu zaman 3g'de.

desteklediği cat yüzünden (kaçtı hatırlamıyorum) zaten en fazla 50-60 hız görebileceğiz hücresel olarak sanırım.

5,5C,5S Cat.3 yani maksimum 100 Mbps Download 50 Mbps Upload hızı. Ayrıca sadece 1800 MHz bandında çalıştığını söylüyorlar. Sanırım telefonlar çöp oldu.

Hocam neden çöp olsun 3g gayet yetip de artıyor bana.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

quote:

Hocam neden çöp olsun 3g gayet yetip de artıyor bana.

4g konusunda çöp oldu hocam yoksa yetiyor tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ben lte olarak seçmeme rağmen hala 3g de. Şuan bir iş için alanyadayım etkisi varmı bilmiyorum. İstanbula dönünce net belli olur. Ama şu haliyle yaptığım testlerde 22 mbps falan alıyorum.

• iPhone 5'in A128 modeli Türkiye'de hiç bir şekilde 4G'yi desteklemez, A129 modelin sınırlı desteği var.

Turkcell hattınız varsa LTE frekansını 2100MHz ve 1800MHz'den alabilecek. Turk Telekom veya Vodafone var ise sadece 1800MHz'den alabilecek.
    4G 800MHz, 900MHz, 1800MHz, 2100MHz (sadece Turkcell), FDD 2600MHz ve TDD 2600MHz'den yayılıyor.
  • a1429 cihazlar Vodafone icin konuşuyorum, sadece 1800 MHz kanalından lte yani 4g hizmetini alabilirler. tabi mantik olarak tek kanaldan sinyal geleceğinden, çoğu zaman sinyaller kesilebileceği icin bundan pek verim alamayacağız gibi.. lte olayı iPhone 5 sahibi vodafone'lu arkadaşlar icin yalan olmustur. gerek 1428 gerekse 1429.

• İphone 5 kıllanıyorum şu anda turkcellden lte ile bağlanıyorum. A1429 cihaz

• A1429 İphone 5, Turkcell, LTE ile bağlanabiliyorum, İzmir. Sanırım bağlanamayan arkadaşların bulunduğu bölgede iphone 5'in desteklediği frekansta 4.5g desteği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

İphone 5 kıllanıyorum şu anda turkcellden lte ile bağlanıyorum. A1429 cihaz

1429 frekanslarında en geniş bantları Turkcell almış. Sanada hayırlı olsun 😂

• O zaman ne yapıyoruz Turkcell e geçiyoruz 😡

• ben daha hiç görmedim hala 3g
  • APPLE İLE GÖRÜŞME SONUNDA

Model:A1428
    BU BANTLARI KULLANIYORMUŞ

1900
    850
    700B
    AWS

EĞER OPERATÖR BU BANTLARI VERMİYORSA 4GYİ UNUTUN :(
  • Destekliyor arkadaslar. Arkadasın telefonu var iphone 6 . Onunki avea LTE gelmiyor benim Turkcell İphone 5S de geliyor.mesele tamamen şebeke ile kaynaklı

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Destekliyor arkadaslar. Arkadasın telefonu var iphone 6 . Onunki avea LTE gelmiyor benim Turkcell İphone 5S de geliyor.mesele tamamen şebeke ile kaynaklı

biz 5 den bahsediyoruz 5s değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahall

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Destekliyor arkadaslar. Arkadasın telefonu var iphone 6 . Onunki avea LTE gelmiyor benim Turkcell İphone 5S de geliyor.mesele tamamen şebeke ile kaynaklı

biz 5 den bahsediyoruz 5s değil

Aynı şey dostum . Şebekeden kaynaklandıgından bahsediyorum

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    aynı telefon değil hocam,ama sorun zaten şebekeden hangi operatör hangi bant genişliğini destekliyorsa vsvs
  • iPhone 6s 1 nisan sabahından beri lte yazmıyordu dün gece 2 de yazmaya başladı bölgesel sorun olabilir.

• İp5 1429
    Bu mesaja eklenen görseller:

• benim telefonum da a1429 ama henüz 4g alamadım, lte etkin olsa da.

vodafone dan mesaj da geldi bana sim kartınız ve telefonunuz uygundur diye. yine de olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.