Şimdi Ara

KONDA'dan son açıklama: AKP'nin oyları %25'e düştü. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
1
Favori
21.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
233 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Niye halkın beyni yok da siyasetçilerin mi var ? Siyasetçi dediğin tek özelliği manipülasyon uzmanı ve dogmaları kullanma yeteneğine sahip olan kişi.Yoksa bak siyasetçilerimize bir tane güzel nitelik yoktur.Hepsinin ağzında din,cami,vatan,millet,sakarya döner ama backround bambaşkadır.Asıl olay paradır adam için ve siyasetin verdiği yönetim gücü.Hepsi görüntü...10 tane diploama belge alsa ne olur...Hepsi güvenilmez kaynaklardan gelme belgeler...

• quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Tamam sizin dediğiniz olsun en iyi ihtimal nekadar sürede toparlanır onu merak ediyorum fikirleriniz nedir ?

Ak parti gider, tekrar AB yoluna girer kurumların başına liyakata uygun bağımsız kişiler gelirse.

İlk başta hızlı bir toparlanma olur, sonra asıl durum anlaşılır 1-2 sene kriz değil ama acı ilacı içeriz.

Sonrasında gerçek toparlanma başlar. En az 4 sene akp'den kurtulduktan sonra o da.

AKP kalır ise Pakistan, İran, Arjantin'i biraz üstünde saçma sapan bir yerde kalırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 15 Ekim 2020; 17:24:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuru ekmeğe muhtaç kalana kadar devam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • düşmez akp öyle bir sistem kurdu ki ülkenin yarısı diğer yarısı için çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NaziErBaşı

Niye halkın beyni yok da siyasetçilerin mi var ? Siyasetçi dediğin tek özelliği manipülasyon uzmanı ve dogmaları kullanma yeteneğine sahip olan kişi.Yoksa bak siyasetçilerimize bir tane güzel nitelik yoktur.Hepsinin ağzında din,cami,vatan,millet,sakarya döner ama backround bambaşkadır.Asıl olay paradır adam için ve siyasetin verdiği yönetim gücü.Hepsi görüntü...10 tane diploama belge alsa ne olur...Hepsi güvenilmez kaynaklardan gelme belgeler...

Babacan ve ekibi baya nitekli. Genelleme yapma

• Akp hükümeti neden eğitim sistemine dinamiti döşedi. İşte bu yüzden. Çünkü cahilin ferasetine güveniyorlar. Kendileri demedi eğitim seviyesi arttıkça oy oranımız düşüyor diye.

• Can yücelin fıkra eşliğinde anlattığı bir sözü var bizim köyde gte gt derler diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05BCBF09E

Akp hükümeti neden eğitim sistemine dinamiti döşedi. İşte bu yüzden. Çünkü cahilin ferasetine güveniyorlar. Kendileri demedi eğitim seviyesi arttıkça oy oranımız düşüyor diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarın seçim olsa alınacak oy %40 dan aşağı olmaz. Kendinizi kandırmayın

• O oy oranının o saatte orda ne işi varmış ?

Ben oy oranına bakmıyorum orkodoşlor xD

• Malvolorne kullanıcısına yanıt
    Sayın cumhurbaşkanına 2071 kadar gökten gelen bir seda omur ve iktidar vermiş ve akabinde hedef 2123 diye başlamış söze.....Allah uzun ömürler versin cumhurbaşkanımıza hak vaki olmadan saltanatı yıkılmaz! Çünkü Allahu teala söyle buyuruyor" İşledikleri (kötülüklerden) ötürü, zalimlerden kimini kimine veli/dost/yönetici/tabi yaparız. (6/En'âm 129) ve rabbim zulmeden insana uzun ömür verir onun günahını arttırır akabinde cehennemde çetin azap ile cezalandırılmış vesselam

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Sorun değil, gerekirse %25'in %75'ten daha büyük olduğunu matematik bilimiyle ispat eder yine iktidara devam edilir. Hiç kimse milli iradeye karşı gelemez. %75 olsa da.  

patlatılır birkaç milyoncuk" mühürsüz" zarf , olmadı "birşeyler olmasada kesin birşeyler oldu" der atılıverir sandığa tekmeKONDA'dan son açıklama: AKP'nin oyları %25'e düştü. 

soran olursa "milli iradenin ileri demokrasisi"deriz olur biter

• He he yok %5e düştü siz böyle avutun kendinizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Kuru ekmeğe muhtaç kalana kadar devam

adamların asıl kitlesi onlar zaten KONDA'dan son açıklama: AKP'nin oyları %25'e düştü. 

• Memleket icin hayirli olurdu valla

• Aşağıdaki tweetde oy kaybı olayını epey abartmışlar bence

Yüzde 30'un altı çok zor Akp için. Mhp'de en kötü 5 civarı. Tahminim.

KONDA'dan son açıklama: AKP'nin oyları %25'e düştü.

• Düşse ne olur.Zamaninda oy verenler vazgectiler diye sandık sonucu ile cekip gideceklerini saniyorlar.Gulerim buna.Olusturmaya calistiklari yapiyi vatandas istemedi diye terk mi edecekler?Birakin allah askina.Ne demişti en ust duzey memur"Demokrasi bir tranvaydir zamani gelince ineriz".İnme vakti geldi.Bir baska sahis ne demisti"Geceriz suriyeye bir kac roket atarız turkiyeye olur biter".Yakip yikmadan bir yere gitmez malum hastalıklı asalak yapi.

Bilinki kilicdaroglunun gul mecburi sevdasinin bas nedeni yapiyi gonderecek noktalarin olur vermesini saglamak icindir.Mecburi.Nasil getirdiler ise o sekildede gondereceklerdir.

79 yillik cumhuriuet doneminde 2002 ye kadar alina vatandastan toplam vergi devlet rakamlaridir bunlar ,zamanin dilar kurlarinin hesaplanmasi ile tam 760 milyar dolardir.1923 ten bu yana yani.

Ama 2002 den beri alinan vergiler 19 yillik surecte tam 2.250 milyar dolar.Yani tam iki trilyon ikiyuz elli milyar dolar.

Bunu boyle dusunebilirsiniz.Birim zamanda cumhuriyet doneminde 10 milyar vergi alindi ise su 19 yilda birim zamanda 120 milyar vergi alinmistir.Hem vergi alinmis hemde bu kadar borc var ustune ustluk gelecekte odeyecegimiz hastaneler,yollar,hava alanlari, köprüler vb.Yap islet devretle ulkeden sizirilmaya devam edecek.

Yani ne bekliyorsunuz zamaninda "Bu yuzukten baska bir seyim varsa calmisimdir "diyen,"Gece aldigi bayat simitleri buhara tutup ertesi gun taze diye sattigini"belirten bir zihinden ne bekliyor bu halk .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 15 Ekim 2020; 17:27:32 >

• AKP nin 10 milyon parti üyesi var. Yakınları ile beraber, en az 30 milyon seçmen demektir. Ayrıca, bir sekilde, bircok sosyal yardım alan var, bu kişiler yardımı T.C. devleti degil de, AKP'nin yaptığını sanıyor, bu durum onları da partiye bağlıyor. Ayrıca AKP kaybetse ne olur? Her yönüyle tam bir enkaz bırakıyor. Bu enkazı kaldırmak, 10 yıllar alır.

• Konda anketleri baya güvenilirdir geçmiş anketlere bakarsanız anlarsınız, her ankette yüzde 2-3 yanılma payı olur. 2018 deki ucube sistem ile cumhurbaşkanlığı seçiminin anket sonuçlarında yüzde 51 ile kazanıyor dediği vakit bende zaten 2.tur imkansız diyordum. Halk çünkü acı çekmeyi seviyor açı çektikçe cennete yakın hissediyor herhalde. Onu bunu bırakalım türkiye cumhuriyeti 97 yıllık tarihinde liyakat, itibar, her türlü adalette en berbat dönemini yaşıyor düzen değişse bile delik 2-3 senede düzelecek gibi değil. Öyle bir zarar verildiki ve sindire sindire birdende değil yavaş yavaş yerleşe yerleşe geldi. 6-7 senede iyi yönetilirse anca düzelmeye başlar.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.