Çavuş
23 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 227 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu hafta partisinin grup toplantısında konuşan Erdoğan, "Ankara'daki havalimanını kim yaptı ya? Biz yaptık. Bundan önce böyle bir havalimanı Ankara'da var mıydı? Yoktu" ifadelerini kullanmıştı;
Yilmaz özdil ise "AKP den önce Ankarada havaalani olmadığı için uçaktan paraşütle atlıyorduk" diye karşılık vermişti.
Turk milletini ,böyle ne yaptığını bilmeyen söylediklerini kulakları duymayan, yalanı gerçekmiş gibi konuşan, kendinden başkalarını hain ve kafir goren( aynaya bakmalarını şiddetle tavsiye ederim çünkü kuranda belirtilen münafıklık alametlerinin hepsini tasiyorlar) bir yönetimi haketmiyor yada ediyordur. Allah doğrusunu bilir.!!!!
Bu verdiklerim yetmez mi? Sn Akşener'e ... millet açmış,aç olanları bir zahmet sen doyuruver!!!!
demiş..Allahim sen aklıma mukayyet ol! Sayın cumhurbaşkanım senin görevin 83 milyona hizmet edip sosyal devlet olmanın gereğini yapmak yoksa ücbes yandaşı zengin edip doyurmak değil! Allahin gücü herkese yeter!
Zaytung kanalı herkesten önce demiroren grubunun halkın bankası ziraattan aldığı 750 milyon dolarlık kredinin ödenip ödenmediği ile ilgili haber yaptı;
“Konu ilgili olarak Demirören Grubu'ndan yapılan açıklamada, iddiaların gerçek dışı olduğu belirtilerek,"Şirketimiz Ziraat Bankası'na olan borcunu her ay düzenli şekilde Milli Piyango bileti olarak ödemektedir." denirken, henüz bankaya verilen biletlere bir ikramiye çıkmamış olmasının kendilerini bağlamadığı ifade edildi.”
Insallah bu konuyuda kapatmaz yöneticiler: mübarekler RTÜK den hizli

Babası halka kumarın zararlarını anlatıp, kumardan uzak durmalarını öğütlerken oğlunun ülkenin en büyük kumar organizasyonunun genel müdürü olup, yüklü miktarda maaş almasına ve dahası aynı anda farklı farklı şirketlerde yöneticilik yapmasına Türk tipi siyasal İslam denir.”
Kaynak: Fatih Altaylı: Türkiye'de siyasal islamcılık nasıl bir şeydir diye soranlara çok kısa bir yanıt veriyorum
Zeki bir virüs: Türk mutantı
Bilim insanlarımız bir türlü inceleyip açıklamıyorlar ama COVID 19’a neden olan SARS CoV-2 virüsünün çok ilginç bir Türk mutantı var artık.
Kimse yazmaz ise ben bu konuda bir makale yazıp Lancet’te yayınlayacağım.
Sars CoV-2’nin Türk mutantı şimdiye kadar hiçbir virüste görülmedik özellikler içeriyor.
Ve bilim dünyası farkında olmasa bile Türkiye’yi yöneten bilimsel kafa bunun çok farkında.
Bu yeni Türk mutantının özelliklerini şöyle:
1. Okullarda bulaşıyor, iktidar partisi binalarında bulaşmıyor.
2. Lokantalarda yarım saat mesafeli otursanız bile bulaşıyor, iş yerinde bütün gün yan yana masalarda çalışsanız bile bulaşmıyor.
3. Özel otomobilinizle komşu vilayete gitseniz bile bulaşıyor, toplu taşımada 2 saat g.t g.te yolculuk yapsanız bile bulaşmıyor.
4. Yazlık evinizde denize girerseniz bulaşıyor, otellerde denize girerseniz bulaşmıyor.
5. Deniz kenarında bankta oturursanız bulaşıyor, deniz kenarındaki milyonluk teknede oturursanız bulaşmıyor.
6. Vatandaş olarak bayram ziyaretine giderseniz bulaşıyor, parti teşkilatı olarak bayramlaşırsanız bulaşmıyor.
7. İktidar destekli takımların tribünlerinde bulaşmıyor, iktidarın desteklemediği takımların tribünlerinde bulaşıyor.
8. Birbirini tanıyan 2 kişinin bindiği otomobille şehirlerarası yol giderken bulaşıyor, birbirini tanımayan 200 kişinin bindiği uçaklarda bulaşmıyor.

9. Camide bulaşmıyor, sıradan vatandaş cenazesinde bulaşıyor.
10. İşçi Bayramını kutlamak isteyenlere bulaşıyor, İsrail’e kızanlara bulaşmıyor.
11. Futbolcuları risk altına sokuyor ama sağlık çalışanlarının eşlerini uzun süre riske atmıyor.
Bilim tarihinde böyle bir virüs görülmediğinden eminim.
Bu kadar seçici bir virüs.
Öyle bir virüs ki sanki aklı varmış gibi davranıyor.
Ya da birileri bizim aklımız yokmuş gibi.
Ya virüs çok akıllı ya da…
Her ikisi de araştırmaya değer.
Fatih Altayli
Sayın içişleri,dışişleri, turizm ve sağlık bakanlari; yeter artık bu milleti yok saydınız aşağıladiniz zülm ettiniz bu milletin hakkını yediniz ,servetlerinize servet kattınız. Size hakkımızı helal etmiyoruz. Hem bu dünyada hem Allah katında sizden davacıyız. Hemen bu milletten özür dileyip istifa edip tövbe edin. Allahin ikabi size çok şiddetli olur. Yol yakınken idrak edin çünkü mazlumun ahı yerde kalmaz. Gerçekten inanıyorsanız!
Bir mafya babası,kaçtığı ülkeden videolar yayınlayarak siyasiler ile kirli ilişkileri ortaya döküyor, ne soruşturma ne kovuşturma var. Başka bir mafya babası da çıkıp yine sedat Peker ile iç işleri bakanının arasını bulmak için mektup yayınlıyor. Sınırlar delik deşik, kokain insan kaçakçılığı teröristler vs vs ... acaba sorumlu kim . Bir gün hem bu millete hemde ahirette Allaha hesap vereceğini düşünün yok mu? Bence bu adamlar ne allahtan nede kuldan korkuyorlar. Allah tez hesap gorucudur. Yakında görecekler. Aziz Türk milletinin tokadını yiyince anlayacaklar. Daha büyük bir azap ise onları ahirette bekliyor.Atesleri bol olsun!!
"Sayın dış işleri bakanı turisti etkileşim içinde( TURISTIN GORECEGI HERKES) olabileceği herkesin aşılanacagını bildirdi" cümlesi yerine komik ve alçaltici bir cümle kurması Türk milletini çok üzdü.
Öküzün trene baktığı gibi uçaktan inecek turistler ile sosyalleşme ve etkileşim içinde olma alanına gitmektir. Sayin dışışler bakanımız bu yönde bir açıklama yaptı.Yada öküzün trene bakma deyimi yakında Türkün turiste baktığı gibi bir deyimle değişebilir. Allahim sen aklımıza mukayyet ol! Ne tuhaf bir ülke olduk,tez günde bu milleti hakir gören beceriksiz çapsız siyasilerden bizi kurtar Rabbım.
Turist görmek isteyen Türkler !
Bilin bakalım;

Eski ticaret bakanı; kendisine lojman kiratltip 380 bin TL ye tadilat yaptırmış. Arkasından 1.4 milyon teşvik almış yetmemiş 100 tl lik dezenfektan i 175 tl ye kendi bakanlığına satmış oda yetmemiş kendi firmasının ithal ettiği mallarda KDV indirimi yapmış vs vs ! AKP nin millet gözünde Kalkınma si bitmişti şimdi Adalet de bitti sadece parti yani p si kaldı oda insallah ilk seçimde bitecek!!!
Allah ile kul arasında peygamberler dahil şeyh şıh veli evliya koyarak ibadet edenler ve buna çanak tutan, kendilerinin Allah dostu olduklarını ve kendi tarikatlarına katılanların kurtuluşa ereceğini söyleyen soytarılar Allah din ve mümin düşmanı, şeytanın dostudurlar." Namaz ile din ile Allah ile milleti sömürüp zenginleşirler.
Siyasette ve tarikat yapılarında bunlara çokça rastlanmaktadır. Kuranın öğrenilmesi ni istemezler, Kurandan okumazlar bilakis uydurma hadis hikaye anlatıp birazda yalandan ağlarlar ve Allaha bu yolla iftira ederler. Namazi gösteriş için kılarlar, el kol göz kaş işareti ile milletle alay ederler. Maun suresi ve humeze suresi bu tip münafıkları ne güzel anlatıyor.
Din ile sizi kim kandırmak isterse kurana sarılın. İster bakan başbakan milletvekili yada şeyh derviş veli ne olurlar ise olsunlar. Allah için doğruyu söylemekten korkmayın. Hz Yusuf kısasını okuyun. Allah onu uğradığı tum zulümden kurtarıp mısıra vezir kendisine resul etmişti.
Şimdiki halimizde ayni zulme karşı direneceğiz.Allah bize yeter
Hakkında
Hakkımda:
devletime kurşun sıkacak herkes ölecek yaştadır.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Mesaj Sayısı: 70
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 884
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.013 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.