Şimdi Ara

Kolumu fazla zorladım, açamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
61.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spora başladım arkadaşlar daha doğrusu vücut geliştirme. Ama, hiç farketmeden ağır kaldırmışım. Oradayken hafif ağrıyordu ancak ertesi günü ağrı 2 katına çıktı. Cumartesi gününden beri kolum katlanmış bir şekilde. Dirsek eklemi ve kasım çok ağrıyor. Sağ kolumda fazla yok. Acaba nasıl düzeltebilirim arkadaşlar? Kolum gerçekten ağrıyor ve spora gidemiyorum.

• ılk gun fazla yuklenmicektin :) hamlık ağrısıdır o diğer yerlerinde o kadar fazla ağrı yoksa normaldir ama yinede bir kas gevşetici alıp sıcak suyla duş al ve dinlen geçer :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destny

ılk gun fazla yuklenmicektin :) hamlık ağrısıdır o diğer yerlerinde o kadar fazla ağrı yoksa normaldir ama yinede bir kas gevşetici alıp sıcak suyla duş al ve dinlen geçer :)
    Bende her ne kadar spor olmasa da mangalı yelleyeceğim diye abartmıştım kolum felç oldu resmen aynı ertesi günü kolumu kaldıramıyordum Kas gevşetici falan sürsen rahatlarsın ben hiçbir şey sürüp etmeden 2.5gün sonra ağrısının geçtiğini gördüm tavsiye etmem git kas gevşetici falan sür bengay vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 21 Mayıs 2012; 10:42:13 >
  • quote:

ılk gun fazla yuklenmicektin :) hamlık ağrısıdır o diğer yerlerinde o kadar fazla ağrı yoksa normaldir ama yinede bir kas gevşetici alıp sıcak suyla duş al ve dinlen geçer :)

Hamlıktan olabilir doğru söylüyorsun. Çünkü kime sorsam öyle diyor. Eve gidip şu kas gevşetici + duş formülünü deneyeyim.
    Ayrıca bilerek çok yüklenmedim. Makinedeki ağırlığa hiç dikkat etmemişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_jericho

quote:

Hamlıktan olabilir doğru söylüyorsun. Çünkü kime sorsam öyle diyor. Eve gidip şu kas gevşetici + duş formülünü deneyeyim.
    Ayrıca bilerek çok yüklenmedim. Makinedeki ağırlığa hiç dikkat etmemişim.

Alıntıları Göster
    Başlık sakat.

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Başlık sakat.

Neyi sakat yahu, kol işte.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Başlık sakat.

Neyi sakat yahu, kol işte.

Alıntıları Göster
    kolumu fazla zorladım falan he açamıyorum bahane güzel

edit: thermo rhemon ağrı kremi ve ağrı tedavi bandları kullanabilirsin.(sporcuların kullandığı bantlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSM -- 21 Mayıs 2012; 11:08:34 >

• Büyük ihtimal dirseğin kırılmıştır,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Büyük ihtimal dirseğin kırılmıştır,

Dediğim gibi arkadaşlar. Cuma günü yaptım pek bir şey yoktu. Cumartesi sabahı bir kalktım ağrıyordu. Pazar daha da ağrımaya başladı. Bugünde ağrıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Büyük ihtimal dirseğin kırılmıştır,

Dediğim gibi arkadaşlar. Cuma günü yaptım pek bir şey yoktu. Cumartesi sabahı bir kalktım ağrıyordu. Pazar daha da ağrımaya başladı. Bugünde ağrıyor.

Alıntıları Göster
    Kas gevşetici kullan ve sıcak su uygula ama kendini bu kadar zorlama yoksa ilk günlerde pestilin çıkar.Hem vücudunu boşu boşuna yorarsın hem de motivasyon olarak bir düşüş yaşarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMERICOS

Kas gevşetici kullan ve sıcak su uygula ama kendini bu kadar zorlama yoksa ilk günlerde pestilin çıkar.Hem vücudunu boşu boşuna yorarsın hem de motivasyon olarak bir düşüş yaşarsın.

Alıntıları Göster
    bilgisayara oturma kolun bükülü kalmasın o zaman ağrı iyice artar kolunu açık tutmaya çalış mümkün oldukça küçük küçük açma egzersizleri yap kapa aç kapa aç açabildiğin yere kadar aç sonra öyle kalsın kapatma filan egzersiz yap ama onun sebebi laktik asit birikmesi yeterli besin al iyi beslen yani küçük egzersizlere devam açma kapama

• quote:

Soğudum denebilir yahu. 1 gün gittim, bu ağrı sonucu gidesim kalmadı vallahi. Ama azmedeceğim.
  • quote:

quote:

Soğudum denebilir yahu. 1 gün gittim, bu ağrı sonucu gidesim kalmadı vallahi. Ama azmedeceğim.

Spor salonundakilere ozenmeye calismissin belli ilk gunden kaldirmassin o kadar kilo 4 ncu gun sonunda biseyin kalmaz merak etme.

• quote:

Orijinalden alıntı: revenquel

quote:

quote:

Spor salonundakilere ozenmeye calismissin belli ilk gunden kaldirmassin o kadar kilo 4 ncu gun sonunda biseyin kalmaz merak etme.

Yok dostum, gerçekten kimseye özenmedim. Sanırım bilmeden zorladım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: revenquel

quote:

quote:

Yok dostum, gerçekten kimseye özenmedim. Sanırım bilmeden zorladım.

Alıntıları Göster

bu geldi aklıma

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk Navy

bu geldi aklıma

Alıntıları Göster
    ilk hafta heryeri calısıtrdım allah seni inandırsın tır çarpmışa döndüm sağa sola dönüyorum karın oblikler ağrıyo,eğiliyorum sırtım agrıyo,kol bacak omuz nere varsa yataktan kalkamadım :D kas gevşetici ve hafif ılık bir duş iyi gelir dene bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ulan acaba ben mi açtım konuyu falan diye kendimden şüphelendim. 2 gün önce ben de başladım ağırlık çalışmaya, kollarım açılmıyor benim de. Hatta diyorum bu bodyciler niye böyle kasıntı kasıntı yürüyolar. Meğersem ağrıdan kollar açılmıyormuş Başkasında da olmasına sevindim açıkçası acaba çok yüklendim de kol kaslarını mı yaktım diye düşünmeye başlamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    en fazla 3 gün sürer
  • quote:

Orijinalden alıntı: savaslar33

en fazla 3 gün sürer

Alıntıları Göster
    Hiçbirşey yapmana gerek yok 1-2 güne kendiliğinden geçer. O tarz ağrılar bana garip bir zevk verir bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Hiçbirşey yapmana gerek yok 1-2 güne kendiliğinden geçer. O tarz ağrılar bana garip bir zevk verir bu arada

Alıntıları Göster
    Spora git antrenörüne söyle o sana kolunun ağrısını sporla geçirticek hareketler göstericektir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.