Şimdi Ara

Kolumu fazla zorladım, açamıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
61.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

Ulan acaba ben mi açtım konuyu falan diye kendimden şüphelendim. 2 gün önce ben de başladım ağırlık çalışmaya, kollarım açılmıyor benim de. Hatta diyorum bu bodyciler niye böyle kasıntı kasıntı yürüyolar. Meğersem ağrıdan kollar açılmıyormuş Başkasında da olmasına sevindim açıkçası acaba çok yüklendim de kol kaslarını mı yaktım diye düşünmeye başlamıştım

Ulen Yoda ne adamsın. Bence başka bir problem var. Çünkü kollarımı zar zor açıyorum, tekrar katlayınca otomatiktan öyle kalıyor. Çok felaket ağrıyor. Acaba devam edemeyecek miyim?

• şuan aynı durumdayım kollarımı açamıyorum
  • Arkadaşlar son durum nedir? Birkaç sene boyunca devam ettiniz mi? Ettiyseniz sonuç ne oldu? Ben de dün ilk kez başladım ve merak ediyorum.
    Bu arada kolumu ben de açamıyorum.
  • Razer kullanıcısına yanıt
    Gece ailem ile kas gevşetici yaptırmaya gittim. Bu şekilde geçti. Ancak evde sıcak su ve gevşetici krem ile de olabilir.
  • Sıcak su ile gevşetmeyi düşünüyorum. Biraz daha iyi gibi şu an zaten. Sürekli açma egzersizi yapıyorum.
  • Bende açamıyorum kolları iki gündür robokop gibi geziyorum. üstelik iki yıldır body yapıyorum ama dikkat ettiğim bir ay ara verip tekrar başladığımda bu ağrı herdefasinda oluyor iki üç güne de geçiyor da bu son olan üç gün oldu geçmedi galiba öncesinde iki ay ara verdim spora diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hortlatayım konuyu. ben de bu hafta bölgesele başladım her gün farklı bölge ve şu anda dinlenmedeyim (4. gün) şu an kollarımızı uzatamıyorum dirsekten kırık V şeklindeyim. acı tatlı bir ağrı var.
    bu arada dün gece sıcak duş aldım cok rahatladım ama sabah ağrılar aynen devam etti :(
  • IRFUN4EVER I kullanıcısına yanıt
    Acile gidip durumu belirt, kas gevşetici iğne vursunlar. Krem hap geçirmiyor.

• Bende ilk spordan sonra kolum açılmıyor topluluğuna katıldım sabırla geçmesini bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.