Şimdi Ara

Kolay Dolan Kartuslu Canon MG5650 199 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
9
Favori
7.186
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abars

Kartuşları yanlardan tutmamak gerek sanırım. üstte havalandırma deliği alt tümden delik zaten. yandan tutunca ister istemez baskı oluyor. boylamasına uclardan tutarak taktım, boyle sorun olmadı.

Aşağıda renkli çıktı örneği var. Ben memnun kalmadım. teknik servise mail attım dün. daha cevap yazan olmadı.
    soldaki orjinal, sagdaki yazıcıdan aldığım cıktının taranmış hali:
    https://1drv.ms/i/s!AmR7KeGfSVxHhNVk4qwnApXctYCgRA

Firma tekrar kartuş gönderecek. Kartuşların 2 tanesi tamamen boşalmış gibi. gelenlerde dikkat ederim ama sarı bantı çıkarır çıkarmaz foş diye attırdı mürekkebi. Benim bulunduğum yer rakımı baya yüksek acaba rakımdan bu kadar kaynaklanır mı?

Bana çıktınız çok kaliteli geldi. Bende genelde resim çıktısı için aldım. inş pişman olmam. Bu arada poşetten çıkan beyaz silikonlar nasıl takılacak takabilen var mı? kartuş üzerinde durmuyor.

• Valla ben yaxifidan memnunum wi fi olayi harika .. tesim ciktisi klasmanina gore iyi .. bugun murekkep ve kagit aldim 130 tl tuttu makine bence bu fiyata cok iyi .. cift yon yazdirmasi cok iyi.. kartuslari yandan tutmayin fiskirmasi normal .. dikkatli takin..ayrica murekkep kalitesi dusuk farkli murekkeple daha iyi sonuc alinabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Bu paraya bu kadar olur dedim ben de

Çok iyi değil renkler ama rn ucuz renkli yazıcı 90 tl

Bunda hem tarayıcı var hem de doldurabiliyoruz

200 tl ye uygun olduğunu düşünüyorum. O yüzden renklerin alakasız olmasını sorun etmedim

Ben asio resim ciktisi icin aldim ama bu sekilde tatmin edici degil. Murekkeple ilgilidir diye umuyorum. Daha once epsonun en ucuz modeli ile cescesor mürekkep kullaniyordum. Cok daha guzeldi renkler.

Iade imkani kolay olsa iade ederim ama ugrasmak istemiyorum. Insallah murekkep secmiyodur. Murekkep bitince cescesor almayi planliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abars kullanıcısına yanıt
    mürekeptenmiş

https://forum.donanimhaber.com/canon-pixma-mg5650--111100791-2

erdem baskı firması açıkladı burada teşekkürler

bende +2 mürekkepten alacağım bitince

• Guzel haber sevindim :)

• Cihazi almayi dusunuyorum. Takipteyim.

• Arkadaslar canonun android yazilimi ile wifiden cikti alirken fotolar biraz dar aci cikiyor .. yakinlastirilmis .. kenarlardan kirpilmis gibi.. sizde de oyle mi .. caresi nedir ?

• hakankaran kullanıcısına yanıt
    Edit image deyip kendiniz boyutlandırın

Diğer türlü kafasına göre kırpıyor

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Sd card girişi

Dokunmatik ekran

Wifi direct( evde wifi yoksa yazıcıyı kullanabilmek için)

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Sd card girişi

Dokunmatik ekran

Wifi direct( evde wifi yoksa yazıcıyı kullanabilmek için)

Hocam peki dolumu ayni boyle ucuza getirebilir miyim?

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    http://www.bitmeyenkartus.com.tr/5-RENK-CANON-PGI-570571-UYUMLU-Kolay-Dolan-Kartuslar-Uyumluluk-Pixma-MG-5700-Serisi-MG5750-MG5751-MG5752-MG5753-MG6850-MG6851-MG6852-MG6853-MG7750-MG7751-MG7752-MG77537,PR-15201232.html

Bu ürün olduğuna göre evet

Ama dolan kartuş da satın almalısınız

Aliexpress te daha ucuzmuş galiba

Ben bu konudakini her şey hazır gönderiyorlar diye beğendim

Bence bu üç özellik için ( şart değilse) en az 100-120 tl fazla vermeye gerek yok

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    80 lira fiyat farki var. Ol

Ama sizin dediginiz gibi dolan tonerleride almak masrafli olacak.

Kararsiz kaldim

• Yazıcı yazdırmaya başlamadan bir süre dönüyor falan içinde bir şeyler yapıyor

Bu nedir ne işe yarar

Ve atık deposu diyebir şey var mı bunda da

Çabuk dolar mı? Ne yapmalıyız

• Bende Canon 5350 var.Önce dolum ayağına boş kartuşu koyun.Üstte bulunan tıpaları çıkarıp hızlıca doldurun ve tıpayı hemen kapatın.Yoksa mürekkep akıyor.Doldururken ellerim batıyor ama ben 2 yıldan beri kullanıyorum ve memnunum.HP nin yazıcılarını da Canon üretiyor diye biliyorum.Orijinal kartuş ve foto kağıtları ile vesikalık bile basmıştım.Ama diğer mürekkepler o kadar canlı değil.
  • mg3550 var,birkaç kere dolum yaptırdım,renkli olan kartuşu dolumcu patlatmış,artık kartuş dolum olmuyor,en ucuz ne yapabilirim bu cihaza?
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz var mı hocam ucuz maliyetli bir yazıcı arıyorum. Siyah beyaz çıktı bile verse olur o düzeyde :)
  • Bursakartuş' u kesinlikle önermiyorum. Bitmeyen kartuşlu Canon yazıcıyı aldık bir süre kullandıktan sonra arıza yaptı ve kullanılamayacak hale geldi servise gönderdik yeni bir yazıcı kadar para istediler garantisi devam eden üründen. Bu belki sadece bizim başımıza geldi fakat böyle adamlara dikkat etmenizde fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cklnc -- 23 Nisan 2017; 13:14:22 >
  • Simdilik bi sikinti yok 199 liralik vazifesini yapiyor.. benim makinede baslamadan donuyor o sorun degil..

• hakankaran kullanıcısına yanıt
    Başlamadan donuyor derken tam anlayamadım.

Bende aynı cihaz dan aldım.

Şuan için bir sıkıntım yok bakalım

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.