Şimdi Ara

Kolay Dolan Kartuslu Canon MG5650 199 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
9
Favori
7.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google cloud ve email print denedim bugun.

Google cloud ile cihaz dan kayıt ettirdiğiniz gmail adresini ile cihazınız açık wifi aktif içinde kağıt olursa istediğiniz yerden yazıcıdan çıktı alabiliyorsunuz.

Email print ile ise cihaz dan mail kaydı yapıyoruz. O bize bir mail adresi veriyor. Herhangibir mail adresinden bu mail adresine ekleme yaparak pdf jpg doc gönderiyoruz. Cihaz açık wifi aktif kağıt varsa çıktı alabiliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıcı geldi.

Yanında 100 ML kartuş yollayacaklar sanıyordum yanıldım

Önerebileceğiniz mürekkep var mı ? Fotoğraf baskısı için vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Yazıcı geldi.

Hemen kullanim resim baski kaltesi vs. Bekliyoruz

• whitelated kullanıcısına yanıt
    Fotograf baskisi almadim.

Renkli baski soluk biraz. Canli cikartmiyor pek. Tabi murekkep kalitesi onemli.

Wifi ozellligi harika. Suanlik bir sikinti yok.

• Bende mg3550 versiyonu var geçen yıl almıştım şuan 6500 sayfa bastık. Genellikle okul notları kitaplar VS. Yüksek kalitede iken gerçekten mükemmel çıkarıyor. Gece bırakıyorum sabaha kadar notlar çıkıyor. Öncesinde de mp230 modeli vardı. Sağlık alanı öğrencilerine kişisel tavsiyemdir. Vize başına 50 ₺ not parası vereceğinize alın bunlardan bi tane. Az da eliniz yatkinsa uzun süre kullanır memnun kalırsınız.

• satın aldık bakalım inşallah pişman olmayız bunlarda 2 tane siyah var o ne oluyor ? mesela ben ilerde sadece siyah kullansam hangi renki almam gerekecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitelated -- 29 Nisan 2017; 10:52:10 >
  • Yazıcı alacakken bu tür yazıcılara da bakmıştım hatta almaya çok yaklaşmıştım ama vazgeçtim brother hl-1211w almıştım.. İyi ki de almışım. Siyah beyaz çıktı alınıyor, wifi var. 1000 küsür sayfa çıkardım kısa sürede. Toner sürekli uyarı verdi yenisi al diye. Gittim toz aldım çok kolay şekilde doldurdum. Acayip ucuza geldi doldurma. Orijinal toner bile alsam o da 80 90 lira, yine ucuz.

Ek: Çok hızlı çıkarıyor. Ayrıca donma gibi bir derdi de yok lazerli olduğu için. Araştırın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbell -- 29 Nisan 2017; 14:51:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

Yazıcı alacakken bu tür yazıcılara da bakmıştım hatta almaya çok yaklaşmıştım ama vazgeçtim brother hl-1211w almıştım.. İyi ki de almışım. Siyah beyaz çıktı alınıyor, wifi var. 1000 küsür sayfa çıkardım kısa sürede. Toner sürekli uyarı verdi yenisi al diye. Gittim toz aldım çok kolay şekilde doldurdum. Acayip ucuza geldi doldurma. Orijinal toner bile alsam o da 80 90 lira, yine ucuz.

Ek: Çok hızlı çıkarıyor. Ayrıca donma gibi bir derdi de yok lazerli olduğu için. Araştırın derim.

Hocam renkli için alınmalı zaten bu ürün

Renksizde lazer alsınlar zaten

Renklide ucuz lazer yok,

Tanklılar pahalı

O yüzden bu cihazın fiyatı gerçekten iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyahlar nedense silik cıkıyor kafa temizliği vs yaptım neden olabilir yeni olduğu için mi ?
  • şuanda siyahlar daha iyi oldu ancak yinede büyük boy resim basınca siyah kacırıyor.. zamanla açılır mı acaba
    Aynı sorun bende de oldu. Derin temizlik yapınca düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendWarrior

Aynı sorun bende de oldu. Derin temizlik yapınca düzeldi.

sorunu bende hava tıpasını açıp 1 2 damla damlatarak düzellttim galiba havası vardı sorun halloldu. şimdi resimler daha başarılı olabilirdi yeni mürekkeb alacağım bakalım fark ettirecek mi. birde bu oto reset çip çalısıyordur inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitelated -- 3 Mayıs 2017; 19:48:44 >
    Kartuş bitti uyarısı verince çıkarıp yeniden takın yeni kartuş takılmış gibi algılayacaktır.

• quote:

Yazıcı geldi.

Bu yazıcıya CHROMALİFE100+V2 mürekkep almak gerekiyormuş.

Yazıcı içindeki mürekkepler eski model canonlar içinmiş. O yüzden renkler mavimsi ve soluk.
    Aşağıda set halinde bu yazıcıya uygun mürekkepler var. Ben başka yerleri de araştırdım. En mantıklısı bu gibi duruyor.
    http://urun.n11.com/kartus-dolum-urunleri/canon-mg5650-murekkep-5x100-ml-set-100-uyumlu-ucretsiz-kargo-P175402372

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Yazıcı ile gelen dolan kartuşlarda problem yok. Sadece mürekkep alıp kaliteli çıktı alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: abars

quote:

Yazıcı geldi.

Yazıcı içindeki mürekkepler eski model canonlar içinmiş. O yüzden renkler mavimsi ve soluk.
    Aşağıda set halinde bu yazıcıya uygun mürekkepler var. Ben başka yerleri de araştırdım. En mantıklısı bu gibi duruyor.
    http://urun.n11.com/kartus-dolum-urunleri/canon-mg5650-murekkep-5x100-ml-set-100-uyumlu-ucretsiz-kargo-P175402372

Photoink 4x1 Lt 120-130 lira.

Bu biraz pahaliya kacmiyor mu acaba?

Keske uyguna bulabilsek

• quote:

quote:

quote:

Yazıcı geldi.

Keske uyguna bulabilsek

Hocam bugün yarın mürekkep alacağız. link verebilir misiniz? 135 TL ye buldum bir tane nasıldır bilemedim olur mu acaba bir bilginiz var mı?

http://urun.n11.com/kartus-dolum-urunleri/bitmeyen-kartus-photoink-canon-murekkep-seti-4x1000-ml-P139934640

• quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

quote:

quote:

Yazıcı geldi.

Aşağıda set halinde bu yazıcıya uygun mürekkepler var. Ben başka yerleri de araştırdım. En mantıklısı bu gibi duruyor.http://urun.n11.com/kartus-dolum-urunleri/canon-mg5650-murekkep-5x100-ml-set-100-uyumlu-ucretsiz-kargo-P175402372

Keske uyguna bulabilsek

Hocam bugün yarın mürekkep alacağız. link verebilir misiniz? 135 TL ye buldum bir tane nasıldır bilemedim olur mu acaba bir bilginiz var mı?

http://urun.n11.com/kartus-dolum-urunleri/bitmeyen-kartus-photoink-canon-murekkep-seti-4x1000-ml-P139934640

Ben de bundan bahsettim.

Yazıcıyı aldığımız şirket bu mürekkebin ana bayiisi zaten.

Onlarda bize gönderdikleri mürekkep buymuş sanırım.

Oluyor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimmyJimmy -- 6 Mayıs 2017; 13:3:6 >

• TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    Bunda photoblack rengi yok. 4 renk.

Mavimsilik bu rengin eksikliğinden dolayı mı oluyor acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labkamil -- 6 Mayıs 2017; 13:54:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

Bunda photoblack rengi yok. 4 renk.

Mavimsilik bu rengin eksikliğinden dolayı mı oluyor acaba

bende 4 renkli olandan almıştım. orjinal baskıya göre hafif mavimsi çıktı baskı. bu durumu nasıl düzeltebiliriz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.