Şimdi Ara

= KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] = (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.952
Cevap
270
Favori
386.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. Hdd üzerinden paylaştırıp kodiden izlediğim filmler, hdd üzerinden silmeme rağmen kodi de görünmeye devam ediyor. Kütüphaneyi nasıl temizleyebilirim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar harddiksteki filmlerin konularını türkçe kataloglayabileceğimiz bir kodi eklentisi var mıdır?

• Coreelec “CastagnaIT” Netflix eklentisinde lisanslı herhangi bir cihazın Widevine ESN kodunu girip deneyen oldu mu? Lisanssız cihazlar için soruyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fondeep kullanıcısına yanıt

Ayarlar, Medya, Kitaplık, Video Kitaplığı, Kitaplığı temizle

• MAICO kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Bunu denedim fakat maalesef klasörler aynı şekilde duruyor. Mi box da kurulu kodi bu arada. Farklı marka android bir box kullanıyorum. Aynı durum onda da söz konusu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Uzun süredir kitaplığa fanart eklemiyorum ekle kaldır külfet oluyor. Bu şekilde temizleniyor diye biliyorum, yazılımda bug olabilir mi? Bi ara ekle kaldır yapayım bakalım temizleyecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAICO -- 7 Şubat 2022; 19:31:25 >
  • X box series x te kullanan var mı arkadaşlar kodiyi

çalışmıyor gibi hiçbişeyi

• The movie database python hatası alıyorum taratırken filmleri bu durunu yaşayan var mı x box series x te kullanıyorum

• sony tv kodiye elemtum kurdum. filmlerin altyazıları ya da dublajlı olanları nasıl ayarlayabilirim. hepsi ingilizce.

• Android 4.2.2 li smart box da kodi kullanıyorum film dizi izleme eklentileri eski sürümden dolayı çalışmamaya başladı. Eski sürümlerde çalışacak ekletiler varmıdır ? Yada android 4.2.2 de çalışacak kodi alternatif i bişeyler ?

• sony android tvde ben de elementum eklemek istiyorum ama yükleme başarısız uyarısı çıkıyor. versiyon 19,3 matrix.

• dream_04 D kullanıcısına yanıt

Android hangi sürüm?

• HattiHitit kullanıcısına yanıt

android 10.

• Gkngns12 G kullanıcısına yanıt

Atlanta G4 miniye kodi ağır gelince kodinin hafifi gibi olan CEMC kullanıyordum. İki üç ay öncesine kadar sorunsuz çalışıyordu ama son zamanlarda G4 miniyi sadece uydu alıcı olarak kullandığım için çalışıp çalışmadığını bilmiyorum.

Android 10 ve 11'de Kodi 19-elementum'da sorun var galiba.

https://github.com/StefanIlchev/ElementumService/releases

sitesinden

ElementumService-universal-release-0.1.860038.apk android uygulamasını kurun.

Kodi'de ise

plugin.video.elementum-0.1.860038.android_client.zip

eklentisini kurarak deneyin.

kodi altına ekleyebildim, teşekkürler.

video add-on dan elementum seçince bir kaç saniye sonra başlayacak gibi birşey yazıyor ama başlamıyor.

plugin.video.elementum-0.1.860038.android_client.zip

eklentisi kurulduktan sonra "burst" adında bir eklenti otomatik yüklenmek için ekrana geliyor.

Bu aşamadan sonra benim sistemde çalıştı.

android 11 yüklü bende.

teşekkür ederim ama olmadı.

permisson denied gibi uyarı çıkıyor, root gibi birşey olması için arayüzde ayar vardı sanki, ben bulamadım. beceremedim yani.

Otomatik yükleniyor dediğim eklenti şu sitede var. "Burst Universal"

https://elementumorg.github.io

Bir kullanıcı Android 10 ve Sony TV'de çalıştığını söylemiş.

Bilmiyorum birşey eksik mi yapılıyor.

Apk olan dosya yüklenmeden ve aktif olmadan çalışmıyor. İlk önce onun çalıştırılması şart.

• bu programda dublajlı filmler var mı?

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.