Şimdi Ara

Kızla seviştik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevişmemi denilir bilmem ama başını omzuma koyup denizi izledik sahilde o sırada kolunu falan okşadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bebek sahilinde miydin?

• Sanırım sevişmenin tanımı değişmiş.

•  

• Kızla Yaşadığın şeyler sevişmekten de güzelmiş. Seksten daha çok mutluluk veren şeyler vardır. Anlayabilene tabi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • erc44 kullanıcısına yanıt

Seksi bilmiyorum hiç yapmadım

• Hocam kız hamile kalmış olabilir dikkat edin

• Daha bugüne kadar ne kız eli tuttum ne de bir kızla konuştum o yüzden bir kız elini avuçlamak bile benim için olağanüstü bir haz.

• Paganizm kullanıcısına yanıt

O kadarda abartıldıgı giibi bişey degil knk

• Bu akşam plajdan çıkmak için başımı kaldırıp kabinlere doğru bir baktım, uzun kuyruk vardı.

O kuyruğu beklemektense mayonun üzerinw giyindim. Çadırı toplarken arkadaş aradı "Abi senin mekana vardım, nerdesin?" diye sordu. Sonra biraz bakındım ve görünce elimi salladım, arkadaşta gördü ve piskiletini park edip yanıma geldi: "Abi çıkıyor musun? Az bekle, ben bi girip geliyorum" dedi. Ben de acele etmemesini daha toparlanmamın bitmediği beyan ettim.

Arkadaş denize girdiğinde, kabin sırasında bekleyen 2 çıtır Rus sırada beklemekten sıkılıp, başka yer yokmuşçasına hemen yanıma geldiler ve bellerine havlu sarıp soyunmaya başladılar. "La havle..." deyip sırtımı onlara döndüm.
    Bu esnada arkadaş denizden çıktı ve acele ile yanıma geldi ve kulağıma eğilip "Abi fırsatı değerlendirsene kızlar resmen iş koyuyorlar" dedi.
    Ben de ona "Olum burası Türkiye, turistin bile işvelisinden korkacan. Neme lazım..." dedim.

Ben bunları söylerken kızlardan biri duymuşcasına havlu altından soyunmayı bırakıp boşalan kabine girdi. Diğeri giyinmesini tamamlamak üzereydi.

Baktım kabinlerin önünde bekleyen yok ben de Rusun girdiğj kabinin yanındakine girdim.

İşimi görüp çıktım...

•  . bu bölümdeki hangi eleman o işi becermişte siz becereceksiniz bu bölüm basket atamayanların bölümü

beceremeyince ya biz zaten antianalistiz deyiveriyorlar

oldu

• Kalben sevişmişsiniz. Daha ne...

• evet bende aynı mesajı yazıcam kalben sevişmişsiniz.

yiyişmek farklıdır.

..şmek farlıdır ayrıca.

• mustafa1524 M kullanıcısına yanıt

Abartı olmayabilir ama benim gibi hiç kız arkadaşı olmamış yıkıklar için büyük bir heyecan doğrusu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.