Şimdi Ara

Kıza açıldım cevap şaşırttı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kızla tam tanışmıyoruz sadece isim merhaba merhaba. Ben açıldım:senden hoşlanıyorum ancak sevgilin var mı düşüncelerini merak ediyorum.

Kızın cevabı sadece 'sevgilim yok' oldu.

Yani eeee?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hayırlısı olsun be gülüm...diyerek konuşmayı sonlandıracaktın hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Go for it hacı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mümkünse seninle yarın bir şeyler içip ufak bir konuşma yapmak isterim. Söylemek, konuşmak istediğim şeyler var fazla vaktini almam diye girişebilirsin hocam ama sağlı sollu dalma dümdüz git. Sonuçta hoşlandığını söylemişsin bu vakitten sonra isteksiz atılan her mesaj vazgeçtiğin anlamına gelir.
  • iamburak kullanıcısına yanıt
    'Haftasonu müsait misin bişeyler yapalım ? ' yazdım.

'Müsait değilim' yazdı. Dahada yazmadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x.manly

'Haftasonu müsait misin bişeyler yapalım ? ' yazdım.

'Müsait değilim' yazdı. Dahada yazmadım.

Hocam kısa bir süreliğine deseniz daha iyi olurdu ama kızın tavrına bakarsak zaten cevabı belli. Hiç umrunda bile değil konuşmayı kesmiş devamını getirmemiş. Hani ne yapıcaz ki dese veya tanışmıyoruz bile ne alaka falan dese anlarım ama direkt kestirip atmış hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senden hoşlanıyor hocam umut vermiş sana onu kovalamanı istiyor peşinden koşup onu elde etmeni bekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilir demek istemiş sanırım..
  • Kızın cevabı sadece 'sevgilim yok' oldu.

şair burda;
    evet sevgilim yok seni ufak ahmak, şimde sen bunu duyduğun anda bana yavşamaya başlayacaksın ve ben sana önce ilgi göstermeyeceğim. sen iyice yavşamanında dozunu arttıracaksın. bana çiçekler, hediyeler, gezdirmedik yerler bıraktırmayacaksın. ama ben sana yine yüz vermeyeceğim. sabahlara kadar mesaj atacaksın. ben atmayıp derin uykularda berkecanı düsüneceğim. sabah kalkınca günaydın mesajımı uzun uzun atacaksın. ben atmayacağım. belki gnydn :S derim. sen hala devam edeceksin en az 2 ay geçmiş olacak. ben biraz ilgi göstermeye başlayacağım sen ayakta orgazm olacaksın. az ilgi ile 2 ay daha süründüreceğim seni. baktım seni kölem yapmışım sevgili olacağım seninle. en az 1 yıl hayatını zindan edeceğim. hergün bir kulp bulup kavga edeceğim seninle. sabrınla oynayacağım. bana kızdığın anda haklıda olsan ben haklı olacağım. özür dileyeceksin benden. 1 yıl sonra senin artık dayanacak halin kalmadığı anda, sen beni terk etmeden ben berkecanla sevgili olacağım. ben senin herşeyini kullanmış olacağım. sen 1.5 sene benim kahrımı çekmiş bir gerizekalı olarak kalacaksın.

demiş kardeşim.

• "O zaman teklif edersen düşünürüm" deseydin keşke. Esprili ve özgüvenli bir yaklaşım olacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lola Del Rio

Kızın cevabı sadece 'sevgilim yok' oldu.

şair burda;
    evet sevgilim yok seni ufak ahmak, şimde sen bunu duyduğun anda bana yavşamaya başlayacaksın ve ben sana önce ilgi göstermeyeceğim. sen iyice yavşamanında dozunu arttıracaksın. bana çiçekler, hediyeler, gezdirmedik yerler bıraktırmayacaksın. ama ben sana yine yüz vermeyeceğim. sabahlara kadar mesaj atacaksın. ben atmayıp derin uykularda berkecanı düsüneceğim. sabah kalkınca günaydın mesajımı uzun uzun atacaksın. ben atmayacağım. belki gnydn :S derim. sen hala devam edeceksin en az 2 ay geçmiş olacak. ben biraz ilgi göstermeye başlayacağım sen ayakta orgazm olacaksın. az ilgi ile 2 ay daha süründüreceğim seni. baktım seni kölem yapmışım sevgili olacağım seninle. en az 1 yıl hayatını zindan edeceğim. hergün bir kulp bulup kavga edeceğim seninle. sabrınla oynayacağım. bana kızdığın anda haklıda olsan ben haklı olacağım. özür dileyeceksin benden. 1 yıl sonra senin artık dayanacak halin kalmadığı anda, sen beni terk etmeden ben berkecanla sevgili olacağım. ben senin herşeyini kullanmış olacağım. sen 1.5 sene benim kahrımı çekmiş bir gerizekalı olarak kalacaksın.

demiş kardeşim.

Adam çok doğru yazmış bunu dinle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.